Pichanie v pošve. Mali ste niektorá podobný problém?

dendika
2. jan 2009

ahojte tehulky, chcem sa vas opytat, už druhy den ma picha v posve, je to take neprijemne, mne sa to už počas tehotenstva objavilo, no to bolo hned na začiatku, vtedy mi lekar povedal, že je to v poriadku, teraz mam ist na kontrolu až o tyžden a som z toho trochu nervozna, pretože som sa dočitala, že takto sa prejavuje aj skracovanie krčka, ale mne lekar nikdy predtym nepovedal, že by s krčkom nebolo všetko, to sa hadam tak za 4 tyždne tolko toho nezmeni...nemali ste niektorá z vás podobný problém?

lucinka188
7. máj 2017

@elly23 ano 😉

dadus_ka
16. feb 2018

@elly23 ahoj pamatas si prosim co to bolo? Ja mam rovnaky problem teraz a tiez pravdepodobne 5tt

luc289
16. feb 2018

ja to mavam tiez som 26tt.

tomasko27
16. feb 2018

To bude pichat do konca tehotenstva ale asi tak 2tyzdne pred ma to to prestalo

dadus_ka
16. feb 2018

@tomasko27 ale mna to vkuse uz druhy den. Je to skor taky pocit akoby mi stale niekto drazdil krcok maternice a je to neprijemne. A takto skoro

elly23
17. feb 2018

@dadus_ka uhniezdovanie asi ;)

dudlik123
17. feb 2018

Mňa keď na začiatku teho tak pichalo tak to bola infekcia takže k dr. 🙂

dadus_ka
17. feb 2018

@dudlik123 a nevies co to bolo za infekciu? Mna to teraz preslo alebo sa to trosku ukludnilo ale citim v podbrusku take steklenie a neviem ci to je maternica alebo mocovy mechur a vytok mam len mierny a nezapacha ale to som mala doteraz po ovu furt

dadus_ka
17. feb 2018

@dudlik123 a zvonka necitim nic ziadne svrbenie sni zacervenanie ty si tiez nemala a nakoniec bola infekcia len dnu?

dudlik123
17. feb 2018

@dadus_ka klasická teraz neviem či bakterialna či kvasinkova, ale ja som absolútne žiadne priznaky nemala okrem toho že ma akokeby pichalo vnutri v pošve, šla som radšej pre istotu aj ked ma upokojovali že to je normálne, ja som ale mala heslo Radšej sto krát k dr. zbytočne ... 😂

dadus_ka
18. feb 2018

@dudlik123 mas pravdu ja to tiez tak citim a ta zenska intuacia ma niečo do seba😀😀 radsej tam aj ja zajdem

dadus_ka
21. feb 2018

@dudlik123 a to si vtedy bola tehotna? Mne dr zobrala vyter tak cakam na vysledky no dnes ma pichlo ako keby ihlicou zo spodu a na toaletaku som mala krv. Taku skúsenosť nemas?

dadus_ka
21. feb 2018

@dudlik123 a to som dnes mala dostat mrchu a nic

dudlik123
21. feb 2018

@dadus_ka áno tehotná, tak to ti neviem povedať a máš byť z čoho?

dominika7990
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dadus_ka
22. feb 2018

@dudlik123 mne to prislo ako keby uhniezdovanie podla toho ako to vsetci opisuju. A ruzovy len taky zafarbeny vytok na toaletaku. A bolesti ako keby kazdu chvilu mala prist mrcha ale neprisla.

dudlik123
22. feb 2018

@dadus_ka môže byť, za taký týždeň dva skús test 🙂

nikoletazsigova
24. okt 2023

Ahojte chcem sa opýtať či je to normálne pichanie vo vagíne som 37 tt čakám prvé dieťa no ale mám problémy z ladvinami