Pigmentové škvrny nad perou

simminka7
11. júl 2017

Ahojte mamicky;)
Idem si k vam po radu. V tehotenstve sa mi vytvorili pigmentove skvrny nad hornou perou a na nose. Vyzera to nepekne;(
Ma niekto skusenosti s kozmetikou mary kay a s jej serom na pigmentove skvrny?
Co vam pomohlo?
Dakujem za rady;)

alexandra328
11. júl 2017

Kamoska to iste čo vy, tiež v tehu pigmentove skvrkny, a používala presne kozmetiku Mary Kay a to serum, veľmi jej to pomohlo, fľaky sa jej pekne rozpustili a už to má len miminalne, ale samozrejme chce to čas a stále natierat

lividob
11. júl 2017

@simminka7 mne mary nepomohla a to pouzivam vsetko od starostlivosti o plet po dekorativku. Nedam na mary dopustit ale na flaky mi nezabera.

zalucia
11. júl 2017

@simminka7 ahoj chemický peeling Ta toho zbaví, mala som to aj ja, žiadna kozmetika neni natolko silná aby ta toho zbavila a to som vyskušala ozaj vela

mirellka
11. júl 2017

mne pomohol žeruchový krémik ..taktiež to chce trošku trpezlivosti ale u mňa pomohol...

ibrunova
11. júl 2017

Mne pomohol jedine krém Porcelana. A v lete samozrejme niekoľkokrát denne natierať tvár 50 faktorom..

stanka_s
11. júl 2017

@mirellka @ibrunova ahoj, odkial ten krem? Maju bezne v lekarni?

ibrunova
11. júl 2017

Nie, na SK oficiálne vraj nie je. Ja som ho kúpila na Bazoši. https://ostatne.bazos.sk/inzerat/75027605/Porce...

stanka_s
11. júl 2017

@ibrunova dakujem. Pouzivala si denny aj nocny?

mirellka
11. júl 2017

@stanka_s neviem či vieš kúpiť žeruchový niekde v lekárni alebo drogerke ten môj je z Justu

stanka_s
11. júl 2017

@mirellka dakujem za info 🙂

ibrunova
11. júl 2017

@stanka_s Ja som len denný.

opuska
11. júl 2017

vies co mne sa stalo nieco podobne a dufala som, ze ked to bolo take drahe tak by to mohlo zabrat ale nie len, ze mi to vobec nepomohlo ale este som sa z toho aj vyhadzala :( ja mam taku haklivejsiu plet tak som si myslela, ze ked si kupim kvalitnejsiu kozmetiku tak sa mi to nestane ale bohuzial..

simminka7
autor
11. júl 2017

Dakujem za rady...
Vyskusam teda ten zeruchovy krem alebo porcelanu. Idem pohladat odkial objednat;)

mobilbabie
11. júl 2017

Farmasi tam sa dá objednať to mydlo a krém ,jedna pani tu na mk písala že jej to pomohlo tiež zvažujem kúpu mám fľak na tvari

simminka7
autor
11. júl 2017

Bieliace mydlo?
Idem kuk

lienockamalicka
11. júl 2017

@simminka7 na jesen skoc ku dermatologicke a ona ti poradi. Robia sa rozne zakroky. Ale az na zimu, ked slniecko je slabe. Inak to nema efekt.
Ak chces vyskusat nieco domace, tak citron. Ovocna AHA kyselina v citrone vybieli pokozku (pridava sa skoro do vsetkych tych drahych kremov proti pig. skvrnam). No zas len na jesen, zimu, lebo ovocna kyselina je fotosenzibilna a na silnom slniecku sa ti po nej mozu urobit nove skvrny. Ak uz cez leto sa chces do toho pustit, po aplikacii sa neopaluj (plati to aj pre solarko) a treba pouzivat spf50 na tvar.

misulienkamisa
11. júl 2017

Ja som používala ten krém od Mary kay a zaznamenala som nejakú zmenu ale fakt iba malú, neviem či to za tie peniaze stálo. Ja som sa z neho síce nevyhádzala tak ako opuska ale prišiel aj vôňou taký agresívnejší aj keď bolo napísané, že je vhodný aj na citlivejšiu pleť

mobilbabie
11. júl 2017

@simminka7 áno nejaká firma farmasi. To.predava aj krém aj mydlo

monik1612
16. nov 2017

Odporúčam z vlastnej skúsenosti bieliace mydlo a krém od Farmasi. Je to turecká prirodna kozmetika, cenovo dostupná. Bieliaca sada od nich naozaj pomáha na pigmentové škvrny, pehy, flaky.

1janka4
9. apr 2018

@mobilbabie ahoj..aj ked je tento prispevok davno.. ja mam tento farmasi aj krem a mydlo a mam po nom uzasnu prenadhernu plet..velmi mi to pomohlo uz po prvych dvoch tyzdnoch mi takmer zmizli pehy a fliacky aj na rukach 😃 a po prvom pouziti som mala uplne hodvabnu plet.. predtym sa mi len supala koza.. bolo to dost neprijemne ;) neviem ci si to skusala.. ale ja si to objednavam uz dlhsie.. tak ak si vyskusala mozes mi poslat spravu kedze nesledujem tieto fora a podelit sa o skusenost.. pre ostatne : chem piling som bola na 6sedeni..pomohol mi nachvilu asi vzdy na ten tyzden do dalsieho sednia...koza mi po nom akoby zhrubla a dost dlho sa to hojilo cca 3dni a po tyzdni zase to iste..takze za mna radsej nieco setrnejsie ;)

mobilbabie
10. apr 2018

@1janka4 ahoj.no ja to už nepouzivam,pre mňa vyhodené peniaze a ten krém sa strašne zle vstrebávať,ostávali mi fľaky na tvári s neho ,bolo to vidno hlavne keď som si dala makeup

1janka4
10. apr 2018

@mobilbabie ja som ho pouzivala na uplne vycistenu plet vecer po pouziti mydla a rano som si tiez vycistila a makeup az tak po hodinke.. mne pomohol velmi ..ja mam aj dost bledu pokozku cize s flakmi po naliceni som nemala problem..a mozno zalezi aj od makeupu aky pouzivas.. no ale co som chcela je to ze som si ho nikdy ako podkladovy krem nedala a nalicila som sa az ked sa uplne vstrebal a bolo to v pohode..kazdy sme iny no 🙂

mobilbabie
10. apr 2018

@1janka4vtedy som ho prestala používať tak neviem.uz ho nepotrebujem fľak mi zmizol sám.od seba

hankky
26. apr 2018

ahojte, ak by ste mali zaujem o bieliace mydlo alebo krem FARMASI tak mi kludne napiste ;)

evaachesa
26. apr 2018

@simminka7 ahoj, tiez mam zeruchovy krem od justu ... zatial ho pouzivam kratko ale ma vyborne ohlasy ... urcite za pokus stoji 🙂 hlavne sa natieraj vysokym faktorom aj ked ides len na kratku prechadzku...mne vysiel flak od slnka ...odvtedy pouzivam najma pocas leta kremik specialne proti pigmentovym skvrnam: Clinique Even Better Dark Spot Defense SPF 45

lucia4412
26. apr 2018

Baby, trosku ste ma vylakali. Som tehu prvy krat a na nohach sa mi objavili blede pigmentove skvrny. Dr. hovorila, ze to zvykne po porode zmiznut. Je to pravda? Velmi sa bojim tej tvare.

mirellka
30. apr 2018

Ak chcete skúsiť zeruchovy krém od Justu mám doma v zásobe..

nikuskaa92
22. máj 2018

@mirellka ahoj aka je cena?

gabrielachochulka
22. máj 2018

@mirellka cena prosim
@evaachesa pomaha ten krem clinik, prosim?

evaachesa
23. máj 2018

@gabrielachochulka ahoj..netvoria sa nove ani netmavnu ked natieram ..je to take kabelkove balenie takze ho stale nosim so sebou 🙂