Plastika brucha

martino25
20. sep 2014

Ahojte.mam taku otazku.schudla som za rok 35kg.no mam problem z bruchom a podbruskom.mam to ovisnute tak rozmyzlam ci mi pomoze cvicit aleho mam zacat setrit na plastiku.ked stojim tak na bruchu to tak nevidno ale dole podbrusko mam dost velke.nepekne ho vidno.vazim 80kg meriam 180cm mam este schudnut?ani newism ake cviky na to.rozmyslam nad plastikou.ale nakolko mam 25rokov a nemam deti tak sa bojim co to spravi ked budem raz rodit.ak mate nejake skusenosti poradte.vidim sama na sebe ze ma to zoziere z psychickej stranky aj napriek tomu ze my kazdy hovori ako dobre teraz vypadam. ☹

ukulela
20. sep 2014

kasli na plastiku,skus najprv nejakeho profi kondicneho trenera vo fitku - nech cielene to brucho tvarujes cvikmi.

ammellia
21. sep 2014

je skoda, ze si necvicila uz pocas chudnutia, ale nikdy nie je neskoro. Takze zacni makat, da sa aj doma - na nete je kopec skvelych videi na cvicenie. Ale nezameraj sa len na brucho, ale na cele telo.
Drzim palce!

anah88
22. sep 2014

@martino25 ahoj...viem sa vžiť do tvojej situácie, keďže som takisto za necelý rok schudla cca 25kg z 80kg na 55kg, a to pri mojej výške (150cm) bolo aj poriadne vidieť...tiež mi ostalo ovisnuté brucho (ako keby som neviem koľko pôrodov mala za sebou, a to nemám ani jeden) a do plastiky som zatiaľ nešla práve kvôli tomu, že som ešte nerodila a neviem či by to potom nebol nejaký problém...ale určite súhlasím tu s kočkami, že jedine cvičením sa to dá zmierniť...ja som si cvičievala sama pre seba, brušáky a tak, ale najlepšie na toto je aeróbne cvičenie spojené s posilňovaním-osvedčil sa mi spinning, aerobic a ak nemáš rada posilňovne (lebo ja to až tak nemusím),tak rozhodne Jillian Michaels (pol hodinka denne a po mesiaci sa cítim a vyzerám lepšie)...držím palce a rada si prečítam aj iné názory k tejto téme

rara1
30. mar 2016

Ahoj, mám za sebou viac tehotenstva a v každom som pribrala dvadsať kilogramov. Viete si predstaviť, čo to urobilo s mojou kožu na bruchu. Navyše mám strije, takže to naozaj nevyzerá dobre. Skúšala som cvičiť a držať diétu, síce som trochu schudla, ale na vzhľad brucha to nemá žiadny vplyv. Zvažujem plastickú operáciu, ale mám z nej strach. Tá jazva je celkom veľká. Budem rada za tipy na dobré doktorov, ktorí to vedia dobre urobiť. 😉

janasajtlavova
5. apr 2022

Ahojte je tu niekto po plastike brucha .Ja som 2mesiace ale rada by som si vymenila informacie Dakujem