Plastika pŕs a práceneschopnosť

25. júl 2021

Ahojte ženy prosím tie co ste boli na úprave pŕs ako ste to potom riešili s voľnom? Idem na jar na zväčšenie aj modelaciu takže trosku rozsiahlejší zakrok, takže minimálne 6 týždňov fyzicky oddych. Robim zdravotnú sestru v nemocnici takže mám v podstate aj fyzickú prácu otáčanie dospelých pacientov atď, ponatahujem sa dosť, na oddelení sme len 2 sestričky v noci jedna a pomocna sanitarka takže keby niečo akútne musím si poradit len sama a fyzickej namahe sa nevyhnem. Ako ste prosím riešili podobne dlhé voľno po operácii 6-8 týždňov? Pn alebo klasicka dovolenka.. Pripadne ako dlho ste sa zotavovali vy kym ste šli dvíhať ťažké veci.

dijka123
25. júl 2021

ahoj a to v ktorej nemocnici robis prosim ta

autor
25. júl 2021

@dijka123 ahoj to v rámci zachovania anonymity nieje podstate, ide o to že mám aj fyzickú prácu a bojím sa koľko po zákroku bude možné ju bezproblémov vykonávať, aby som si aj ja niečo nepoškodila a aby netrpeli ani pacienti

dijka123
25. júl 2021

no poznam taku pracu velmi dobre viem ocom pises ale skor si zober dov ako pn

autor
25. júl 2021

@dijka123 dve sestry na jednej smene myslím samozrejme... Strieda sa nás inak 8 celkovo

mamamasama
25. júl 2021

Mne nerobili modelaciu, len zvacsenie, implantat pod sval. PN 2 tyzdne a fungovala som uplne normalne. Najhorsi je prvy tyzden. Tiez mam fyzicky narocnu pracu. 6 tyzdnov sa mi zda strasne vela

mondolina
25. júl 2021

pn

dijka123
25. júl 2021

aha no u nas su dve sestry plus sanitar a plus pomocnik v zdravotnictve

inga93
25. júl 2021
natalienka12
25. júl 2021

Autorka: nemas narok na PN-ku, jedine ze by ta lekar nechal a vymyslel nejaku diagnozu, ale ci pojde do toho rizika neviem

ankare
25. júl 2021

Ak sa dá,buď PN. Dovolenku si šetri.

syslik81
25. júl 2021

kedze s ajedna o esteticky zakrok tak pn nemozes mat ..ale da sa dohodnut na marodke napr chrbta .. to je uz na dr ci ti da ...