Plomby v našich ústach sú nebezpečné

lucia123
11. jún 2009

Podávam ďalej informáciu, krorú som sa dozvedela a mám za to, že by to mohlo pomôcť niekomu, kto o tomto nebezpečenstve ešte nevie:

http://www.badatel.sk/index.php?option=com_cont...

Prítomnosť ortute v ženských orgánoch sa prejavuje tvrdnutím tkaniva a tvorením cýst a polypov. U tehotných žien ortuť preniká cez placentu, ktorá by mala dieťa chrániť pred skodlivými vplyvmi. Vedci namerali vo fetuse cca. 20% väčšie množstvo ortute ako u jeho matky. Nervový systém tela dieťaťa môže byť teda už od jeho narodenia poškodený (a ak nie je poškodený ortuťou z amalgámu, dorazia ho dávky ortute vo vakcínach. Poznámka KPM). Civilizačná choroba – otrava amalgámom – poškodzuje teda nielen jednú generáciu, ale tieto škody prechádzajú na ďalšie pokolenia. Deti, ktoré už prišli na svet s ortuťou v tele, reagujú veľmi citlivo na založenie dalšieho amalgámu do zubov!

denduska
24. jún 2009

freetoo, hahaha, vidim ze si sa registroval len nedavno ale viac by ti sedel nick agent mulder, nerozmyslal si nad tym?? obcas treba vypnut pc a vyjst von! ved ty si ako vystrihnuty z americkeho serialu, presne si vo svojom prispevku popisal seba 😀

ja teda vobec necitam novy cas, na serialy cas nemam, snazim sa ten mizerny kratky cas co mam na tomto svete stravit stastne, nehutam nad tym kto kde s kym konspiruje, ako ty, chodim vela do prirody, v praci pomaham obycajnym ludom a o ludskom tele viem tisickrat viac nez ty, co sedis na zadku pred netom 😝 rozpravat je jedoduche, ale treba konat, ak si presvedceny ze mas pravdu tak to dokaz! a tym nemyslim posielat rozne linky na "zarucene" info.

ano, vsetkeho vela skodi, ak budem tridsat rokov pracovat s ortutou, zdrava neostanem, ale z niekolkych amalgamovych plomb este nikto neumrel, vsetko je risk vs. benefit a risk ak tam nejaky je, je urcite mensi. Skus si porobit nejake skusky z chemie, biochemie, fyziologie atd atd aby si vedel ako to v tebe chodi a aby si zistil ze toxicke su najma vypary ortute a jej zluceniny rozpustne vo vode, co teda amalgam zdaleka nie je! vedel si ze ortut je aj v zrkadle? tak sa do neho nepozeraj lebo z toho asi umres ako na teba tie kvapocky vyskocia. Nezapinaj svetlo, lebo je aj v niektorych ziarovkach. Pusti si film Osada, a inspiruj sa niektorou postavou, ak si sa uz nie, ale najviac by ti sedel ten strasiak v lese, lebo presne to robis, co on 😝

a uz sa k tomu nestastnemu amalgamu nebudem vyjadrovat, ak by si ludia cistili zuby, mozno by ho ani v zivote nikto nevynasiel a niektori z nas by mohli kludne spavat. Ale ja sa urcite nebudem riadit niekym, kto sa tu ohana Hippokratom, a pritom ani nevie ako sa mu pise meno. To vravi za vsetko tvoje heslo by malo byt - nerozpravam o tom, o com neviem.

mywiel, a pouzivaju sa, na 100%, mama chodi na kongresy, kde prednasaju aj zahranicni profesori, takze urcite sa pouziva. Mozno v inej miere, ale rozhodne nie je zakazany a druha vec, ze na slovensku je to pre ludi asi aj cenovo pristupnejsie ale to uz suvisi s inymi vecami 😉

erikasadek
24. jún 2009

denduska, ahoj..

musim suhlasit s mywiel, aj mne to tu takto povedali.. ked som bola u zubara, tiez bol prekvapeny ze mam len amalgan, preco ho vobec mam.. tak som mu povedala ze su to stare plomby.. ale tu naozaj nedavaju , amalgam..ak hej mozno len an zelanie... ale neviem neviem.. len a len biele plomby , a tiez je ich mnoho druhov ..podla neho.. tak ja neviem.;
ale inak ano, su nebezpecne, lenze co v dnesnej dobe nie je nebezpecne, vzduch co dychame, vodu ktoru pijeme, jedlo co jeme, vsetko.. clovek aby sa bal rano zobudit.. co do seba znova nasaje.;ze? 😉

denduska
24. jún 2009

erika sevas.... ale ved to tvrdim, ze vsetko je riziko... a neviem ako u vas ale tu na sk su biele kompozity ozaj dost drahe, a druha vec, ludia su neporiadni, nechce sa im chodit k zubarovi..tak z toho najlepsie vysiel amalgam, lacne pevne, drzi na furt... ja si fakt nemyslim ze sa nanho umiera, samozrejme by som si nim neoblozila celu "hubu" 🤐 😅 a neboj nic, za chvilu budu aj biele plomby zle a ozaj ze nikomu tu zatial nevadilo to modre svetlo cim sa tvrdia...huhuuuu? co vy na to...? ja teda viem ze neskodi, ale vyzera hrozivo, ze..?

erikasadek
24. jún 2009

jasne ja chapem.. neboj ani tu nerada chodim k zubarovi , i ked tu bez , injekcie mi neurobi nic.. 😀

pamatam sa ked som bola tehotna, a vrtal mi zub, aky bol spoteny s toho ze nemam , anesteziu..
nikdy takto vraj este nevrtal.. 😀

ja som sa smiala ako nikdy.. chudak do smrti na mna nezabudne.. 😉

denduska
24. jún 2009

hehe, a vidis, tuna chirurg mojej babke vytiahol klince z ramena bez varovania nazivo nejakymi kombinackami ani sa nenazdala 😀 no ale to uz je mimo temy 😅

susik77
24. jún 2009

denduska: uplne suhlasim s tvojim prispevkom 😉 najviac sa tu ohanaju ludia co o medicine nic nevedia 😖

freetoo
24. jún 2009

Hahaha Denduska, okrem Tvojich Tebou vymenovanych schopnosti si pri svojej skromnosti zabudla este na jednu a to ozaj vynimocnu. Mas zavideniahodne nadanie presne zaradit ludi na zaklade ich parriadkovej prezentacii nazoru k jednej veci. Vies presne co robim, ako to robim, kolko.... a vobec v tej svojej sebaistote nepripustas, ze to vsetko moze byt i naopak.
Takze si zi ten svoj naivny svetik, v ktorom Ta nic skutocne podstatne nezaujima a o 4 -5 rokov vysvetluj svojmu dietatu, preco sa svet ocitol v takej zufalej polohe, v akej bude.

Amalgamove plomby su casovane bomby, ktore velmi pomaly, ale o to intenzivnejsie vplyvaju na energeticky system tela. Zalezi od toho, ktory zub je nimi vyplneny, podla toho zasahuju ten-ktory organ cez drahu nimi prepojeny. Po dlhe roky vysielaju informaciu vysledkom ktorej je chaoticke bujnenie buniek. Vsetko dalsie tiez pochopitelne zalezi od konkretneho cloveka -sposobu jeho zivota, vrodenymi dispoziciami,... To pripustne mnozstvo ortuti neurcili bohovia, ale omylni ludia a nie je tiez vylucene, ze mohlo byt urcene istymi obrovsky vplyvnymi zaujmovymi skupinami, ktore nepotrebuju mat na zemi zdrave obyvatelstvo. Tato skupina intenzivne pracuje na tom, ( a ked teda Denduska uprimne a efektivne pomahas ludom, toto by si naozaj mala vediet), aby sa ziadne objavy a informacie, vysledkom ktorych je zdrava populacia, nedostali do praxe. A k tomu pouzivaju vsetky metody. Prikladom je napr. fakt, ze uz asi 20 rokov je k dispozicii liek proti rakovine, ktoreho existencia sa zamlcuje. Ľudia, ktori su ochotni s nim pracovat su zastrasovani, aj ked dosahuju takmer 100% uspesnost v lieceni aj tazkych metastazovych pripadov. Liek nie je oficialne nikde schvaleny vdaka vysie spominanym lobistickym tlakom. Toto nemam z internetu. Zijem v prostredi, kde sa s tymito vecami robi, poznam ludi ktori tieto metody a prostriedky aplikuju, poznam pacientov takto vyliecenych.
Ja len tolko. Uz sa k tomu nebudem vyjadrovat. Ahojte vsetci.

denduska
24. jún 2009

freetoo, no tak to je teda haluz! nuz povedz co to je?? len nepovedz ze vitamin C! uz som unavena z tych rozhovorov ze nepoviem vam svoje meno lebo by ma zabili, kto FBI??
kde zijes?
Daj si aspon fotku ak sa nehanbis!

coho sa bojis? zelenych muzickov? sa ZOBUD!

keby taky liek bol, este len onho by sa pobili, lebo by to bol kseft ako svina.

pracujes vo farma firme? tak to by bola teda prdel s prepacenim!

takze liek nie je schvaleny sa pouziva? a to ako? ako experimentalna liecba? mna to zaujima, porozpravaj mi o tom.

a este k zubom - ked mi vytiahli osmicku, tak ktory organ som si definitvne odpisala, podla teba?

a budem si zit svoj naivny svetik, na rozdiel od teba ale stastne. tebe ocividne ponukli z dvoch tabletiek v matrixe 🙄

titkovamiriam
24. jún 2009

ja uz nemam osmicky vobec a moja babka nemala plomby a umrela na rakovinu 😠

denduska
24. jún 2009

freetoo, ja naozaj dufam ze sa este ozves, lebo ak nie, tak to co ma byt, prides sem, povies ze existuje liek proti rakovine a nic viac? tak naco to potom robis? Aby si nas roztrpcil ze my sa k nemu nedostaneme ak budeme potrebovat? a vobec kto vybera pacientov, ak je to take utajene? to je tiez umela kontrola zdravia populacie, ci nie? Lebo ak je to take tajne, tak nerozumiem tomu preco to tu pises, to sa nebojis, ze ta sleduju, ze nemaju napichnuty tvoj pocitac, ved by ta vypatrali hned. Akoze mna by si len potesil ak by taky liek existoval, ale myslim ze za 20 rokov by to uz prasklo, to je dlha doba.

titkovamiriam, ja mam este jednu 😀
a inak moja babka detto 😒

titkovamiriam
24. jún 2009

denduska vobec ho neries

mywiel
24. jún 2009

freetoo vieme svoje... 😉 🙂

mywiel
24. jún 2009

Inac tvoje nazory su mi velmi sympatické, vidno ze sa zaujimas a aj o vela veciach vies, asi budeme 1 krvna skupina. 😉

susik77
24. jún 2009

to mi normalne pripomina scenar Akty X 😀

denduska
24. jún 2009

miriam, to mam dnes smolu ze prsi, inak by som tu urcite nesedela 😉 mna len naozaj zaujima, odkial vedia ze ONI maju pravdu, odkial beru pravo na to ze oni tu pravdu vedia a ostatni nie... lebo mi to fakt znie ako nejake akty x..

mywiel, pri vsetkej ucte, ja teda nieco o zuboch viem ale ja sa nebudem hadat s uctovnikom, pravnikom, elektrikarom, a nebudem ho presviedcat ze ja to viem lepsie ako on, lebo ja som nejaki nadclovek a viem vsetko. Lebo takto vyzera, ja a ty, my to vieme, vieme viac ako vy, nestastnici, my sme nejaki vyvoleni, alebo co...? Len nechapem, ako mozete verit vsetkym haluziam na nete a byt si isti ze prave toto je ta pravda a nie ine...to vam z toho nesibe..? ako v dobrom... lebo keby som sa nad tym zamyslala, tak ma asi porazi, ja mam teda uplne ine starosti, okrem dneska, lebo je zle pocasie a mam chut sa hadat, tak mi to tu prislo vhod 😀

a aj keby ste mali pravdu vo vsetkom, jedneho dna sa mozno dostanete do obycajnej nemocnice a budete vdacni za vsetko 😒

sirinka
24. jún 2009

freetoo tvoj posledny prispevok ma dostal...najme ta cast o lieku proti rakovine 😉

mywiel
24. jún 2009

No ja verim, ze amalganové plomby su nie prave super pre zdravie a potvrdil mi to aj moj zubar a moj lekar, takze to nie je len z netu. A o tych energiach co pise freetoo je to tiez pravda. Nechapem preco tak velmi presadzujes svoj nazor Denuska ved o vakcinach sa tiez myslelo donedavna, ze su bez vedlajsich ucinkov a az teraz ked je dopyt od ludi po monovakcinach tak ich zacali vyrabat niektoré konecne.

mywiel
24. jún 2009

O lieku proti rakovine neviem, takze k tomu sa nevyjadrim... 😉

denduska
24. jún 2009

mywiel, naozaj si myslim, ze z amalgamu sa neumiera, ako som vravela myslim z par plomb, nie z pol kila v ustach. okrem toho, v rybach je kopa ortuti a ake su zdrave... a na drahy zo zubov prepac, ja neverim, moj otec ma amalgamy, chodi furt na same preventivky a je zdravy ako repa, klop klop klop.

a vadi mi ze freetoo sem nabehne, hodi link ktory s amalgamom nema nic spolocne a tvari sa akoze vie vsetko a po nom potopa 😝

a o vakcinach, vies moj nazor. ale amalgam je tu omnoho dlhsie nez vakciny.

mywiel
24. jún 2009

Tie kde je ortut zdravé urcite nie su... 😀 no ja som suhlasila s nim v tom amalgane, ja mu neverim, moj homeopat mi vravel, ze prave kvoli nemu sa mi rusi vplyv niektorych homeopatik takze ja pisem len z vlastnej skusenosti a to ze je tvoj otec zdravy ako repa tak ma stastie, ma dobry zaklad zrejme, ale to neznamena, ze amalgan nema ziadny negativny vplyv na organizmus. Ved aj o kojeneckych flaskach s BPA sa donedavna nevedelo a o Ecka atd. Ja ta nepresviedcam, len som napisala moj nazor, tot vsjo. 😉

denduska
24. jún 2009

mywiel, ved ani ja netvrdim ze nemaju absolutne ziaden negativny vplyv....vsetko nejaky ma..len co sa tyka rakoviny, myslim ze je to dost znacne precenovanie tohto vplyvu...to akoby ina pricina rakoviny neexistovala a co potom deti, ktore rakovinu maju a nemaju ziaden amalgam... takto by sme asi dalej s amalgamovou teoriou nedosli... ja len tolko...asi som prilis velka pragmaticka v niektorych veciach 😒

a ta ryba...no ved ale ako mozem vediet, ktora to je...? 😅

mywiel
24. jún 2009

Rakovina je o niecom inom nie o plombach. Ja kupujem len bio. 😉

jarka007
24. jún 2009

denduska citala som si o tom naozaj vela 😉 .Nedavno sa dokonca uverejnili vysledky jednej dlhorocnej studie, kde sa nedokazal skodlivy vplyv amalgamu a ani vplyv zmeny amalgau na zdravie pacientov 😲 . Pri vsetkych sa ale dokazalo uvolnovanie ortute (v moci a krvi) a vysoka koncentraciam pri pitve, v niektorych organoch. Takze ak sa niekto naozaj stravuje bez konzervantov, glutamanu a vylucne bio (a to sa naozaj da), myslim si, ze by si mal vymenit aj plomby.
Sama 2 amalgamy a neviem sa zbavit aft. Prave z tohto dovodu idem buduci mesiac na vysetrenia na alergiu na amalgam (to som zvedava 😒 ). Ta realne existuje a moze sa prejavovat napr. aftou, migrenou a ospalostou atd...Tento test ale odporuca pre istotu len tak malo lekarov, ze o nej je len velmi malo zname. Ale ked sa mi dokaze, zaplati mi poistovna vymenu, tak aspon za pokus to stoji 😀 .

mimochodom je v Nemecku vseobecne odporucanie detskych lekarov, podla ktoreho sa moze maximalne 1 ryba tyzdenne. Niektori odporucaju dokonca len 1 rybu mesacne 😉 . Prave kvoli ortuti.

denduska
24. jún 2009

jarka, cau 😉 no ja neviem, ja amalgam nemam a afty som mala neuveritelne az kym som nebrala doslova megadavky vitaminu B a kys.listovej. Odvtedy nic. Tak ak to nevyjde s amalgamom, skus toto.

Inak co sa tyka bio, ja som tiez raz citala jednu studiu,kde sa porovnavali nahodne vybrane potraviny a nezistil sa vobec ziaden signifikantny rozdiel. Ale ty aj ja, myslim ze obe vieme ako sa studie robia, takze kazdemu vyjde to co chce a to je ozaj pravda a velka skoda lebo potom sa clovek nemoze o nic opriet, iba o vlastny zdravy rozum 😒

nobody
24. jún 2009

proto je mám vypadaný

petot
24. jún 2009

denduska: Čítala si už niečo od prof. Blaylocka? To je ten neurochirurg, ktorý publikoval o excitotoxickom poškodení mozgu vakcínami.

Tento prof. Blaylock upozorňoval aj na katastrofálny vplyv hliníku a ortute vo vakcínach na vyvíjajúci sa mozog dieťaťa.

V jednom článku okrajovo spomenul aj amalgám. Použil ho ako ilustráciu, že ako až diletantsky sa dajú robiť štúdie bezpečnosti. Článok ináč nebol o amalgáme, takže o to viac verím jeho opisu, ako zubári "nepreukázali škodlivosť" a boli navždy spokojní.. 😖

Zhrnuté: na základe rozmanitých informácií o žalostných testoch bezpečnosti vakcín a liekov vôbec, som si takmer istý, že neexistuje dobre navrhnutá, dlhodobá a kvalitne dotiahnutá štúdia o vplyve amalgámu na zdravie. S dodatkom, že ak existuje, tak je dokonale zabudnutá a ignorovaná, tak ako sú dokonale zabudnuté a ignorované články Dr. Klennera, publikované v medicínskych žurnáloch, obsahujúce presnú a na stovkách pacientov overenú metodiku liečby vírusových ochorení.

nobody
24. jún 2009

😀 😀 😀 😀

znáte Star Wars?

suki
24. jún 2009

Tak já nevím...ale mezi námi, co není nebezpečné? Když to berete tak radikálně, tak by se snad mělo začít od kouření, alkohol, přestat používat auta, zničit všechny továrny, jíst jenom, to co vypěstuju a to už teda taky není zas tak bezpečný a vrátit se do jeskyně a možná potom nebudeme muset řešit plomby, ale spíš to, jak vyrobit ohýnek a ulovit mamuta a jak to pak sníst bez zubů, který už nebudu mít, když nebude žádná lékařská péče a technologie. Všeho s mírou...nic se nemá přehánět.Zdravý životní styl , troška optimismu a smysl pro humor a půl zdraví je doma 😎 😎

nobody
24. jún 2009

a druhá půlka v hajzlu 😀

petot
24. jún 2009

denduska: Ešte k liečbe rakoviny: keď spomínaš vitamín C, ten je pomerne slabo preskúmaný vo vysokých dávkach, ale doterajšie výsledky ukazujú, že dávky nad 10g denne (aj popri štandardnej liečbe) podstatne zlepšujú kvalitu života a citeľne zvyšujú šance na prežitie. V kombinácii s 3g niacínu denne, šanca na prežitie a uzdravenie je už dosť výrazne vyššia.

Sú aj myšlienky na použitie vitamínu C ako chemoterapie, pretože nádorové bunky sú pažravé po glukóze a tým pádom nasávajú aj veľké množstvá vitamínu C, ktorý je jej molekulovo podobný. Keď stúpne koncentrácia vitamínu C na veľmi vysokú hladinu (ktorá sa dosahuje desiatkami až stovkami gramov denne), začnú sa tvoriť peroxidy, proti ktorým sa zdravé bunky hravo uchránia pomocou enzýmov, ale nádorové bunky to zničí.