PN a zlomená noha

28. mar 2020

Ahojte. Chcem sa spýtať mala som zlomenu nohu stým že už s nou cvičím a chodím len bolesť citim ešte stále.Sadru mam dole tretí týždeň. A doktorka obvodna mi kazala prísť na konci mesiaca tohto po ukončenie pnky.Len problém je v tom ze stale mam bolesti ked dlhsie stojim na nohach doma a v robote stojím 12 hod na nohach bez toho aby som si mohla sadnúť to je v mojej práci vylúčené na to ma aj vedúci upozornil nak stým nerátam že budem sedieť. Myslíte si že mi dovolí ešte predlzit obvodna pn a zasa nechcem aby ai myslela ze chcem zneužiť tuto sutuaciu ze ľudia sú doma kvoli coronavirusu tak chcem byť aj ja. A ked som sa s chirurgom bavila ze ma to boli pri chodennj tak povedal ze to je normálne ze ma to bude ešte dlho bolieť a ze k nemu mam fakt iba vtedy dôjsť ked to bude vážne.

denden77
28. mar 2020

helou.. normalne to sice je ale ked mas pracu, pri ktorej cely den stojis.. tiez by som este chcela zostat doma.. urcite to Dr. povedz a vyskusaj 😉

autor
28. mar 2020

Dobre skusim sa opýtať jej na to a ked bude mat problemy tak to budem s chirurgom riešiť lebo neviem si predstaviť v bolestiach stať 12 hodin tak ci tak by som sa potom dala vypísať...lebo nemam ani rehabilitacie takže cvicim s tou nohou ako príde a je ine ked vam ukáže poriadne cviky na rehabilitacii dakto ako ked ma doma cvičiť clovek sam a neviem ani ci to dobre robim

evina2
11. dec 2021

Prosím vás ako dlho ste mali nohu v sadre? Ja mam zlomenú kosť pod kolenom. 5 dni som mala dlahu a 4 týždne mam mat sadru a potom mi dajú ortezu. Teraz keď mam sadru tak mi zakázali na ňu dostúpiť. Bojím sa ako to bude s ortezou. A ako to bude potom bez. Bojím sa či budem este chodiť. Preto by som rada vedela ako ste sa z toho dostali. Ďakujem.