Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Po akej dobe po pôrode ste dostali menzes?

denulienkad
2. apr 2014

Ahojte po akej dobe po poride ste dostaly kramy?ja uz 2 tyzne nekojim a este neprisli.

lulu369
2. apr 2014

Ahoj, ja som dcérku kojila 2 roky a prvá mrcha od pôrodu mi prišla 12 dní ako som ju prestala kojiť, syna som kojila 17 mesiacov a prvá mrcha prišla až 22 dní ako som ho prestala kojiliť...počkať a ak ti po mesiaci od ukončenia kojenia nepríde mrcha tak choď za svojim gynekológom. A neuvažovala si nad možnosťou, že by si mohla byť tehotná? nechcem ťa strašiť, ale ja som po synovi dostala mrchu v čase keď som bola tehotná a bola prvá po pôrode 😒

lenoci88
2. apr 2014

Ahoj tak ja prvých dvoch deťoch ako som prestala kojiť tak v prvom pripade mi prisli do mesiaca ale v druhom prípade som musela isť na vyvolávačku ku gyndovi (to už bolo viac ako dva mesiace, ako som prestala kojiť) no a potom prišli kramy, tak už ako chceš ale nečakaj dlho 🙂 veľa šťastia . . .

ivinka77
2. apr 2014

ja som obe dcery kojila rok a pri oboch som dostala este pocas kojenia

kiwi82
2. apr 2014

po porode som 11 mesiacov odsávala, to som nemala menzes. ked som odstavila, tak po mesiaci prišli krámy

denulienkad
autor
2. apr 2014

Ja este mam malicko mlieka a za den ltt ze vytiahnem s odsavacku 60ml.Tak asi uz koncim s kojenim.no uvidim kedy mne pridu.Nechce aby prisli v noci ale cez den.

siska53
2. apr 2014

@denulienkad mne dosli mesiac od odstavenia (1.dieta,cize 12m po porode) a mesiac po zredukovani dojcenia na jedno denne (2.dieta,cize 22m.po porode).

siska53
2. apr 2014

@denulienkad prichod asi neovplyvnis,mne prisli okolo 22a nemohla som kvoli tomu zaspat,taka vysisorena,ze ach,uz su tu,skoda,ako mi bolo dobre. Ale moje rozhodnutie,lebo kvoli castym mojim chorobam som musela uz odstavovat a uz je aj odstavena..

gromkaver
2. apr 2014

v mojom pripade som 1.syna kojila 11m a mrcha prisla este pocas dojcenia v 8.mesiaci a druhy ma teraz 16m, kojim ho dost hlavne v noci, takze neviem kedy pride, ale este nemusi 🙂))

katarina6
2. apr 2014

ja som kojila 2r., kramy som dostala presne 1rok po porode 🙂, ked si prestala kojit uz teraz tak asi za 1-2mes. mozno dostanes 🙂

grossmann
2. apr 2014

Ja som dostala menzes este v sestonedeli....proste u mna akosi cyklus fungoval aj napriek kojeniu...krvacanie bolo sice divne - 2 dni veeelmmi silne, potom akoby utalo a nic a poo dvoch dnoch zase ....ale upravilo sa to casom...je to asi u kazdej individualne....lebo co som ja pocula a mala skusenost v ramci okolia, vsetky mali najskor az ked zacali s prikrmami, teda ze uz plne nedojcili...a ja som mala hned...

satanka1
2. apr 2014

@denulienkad po oboch porodoch som mala menzes hned po sestonedeli a to som obe deti plne kojila do 3 rokov,do pol roka mali vylucne moje mlieko.

mariankas
2. apr 2014

Presne ako @satanka1 pri všetkých troch hneď po šestonedelí a kojila som 1,5; 2; 2,5 roka 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli