Po bozkávaní sa mi v okolí úst urobia pľuzgiere, čo s tým?

ika11123
5. júl 2019

Baby máte niektorá tiež taký problém 😞 Mam priateľa a velmi rada sa bozkavam ale nemôžem 😭😭 mam strašne citlivú pokožku okolo pier pri krátkom boznávaní som v okolí úst červena a po dlhom sa mi niekedy aj pokožka spali urobia sa mi pluzgere ako herpes dlho sa to hojí 😞 už neviem čo robit ked sa oholí žiletkou je to ok ale na druhý deň už sa to neda vydržať a tiež ho nemôžem nútiť aby sa každý deň holil lebo sama vidim že mu to easte holenie nerobí dobre na pokožku 😞

pribinak
5. júl 2019

Tak nech ta bozkáva na ine miesta, ktor su napr schované pod oblečením 😂

ika11123
autor
5. júl 2019

@pribinak 😂😂

oliolijanka
5. júl 2019

Tak nech sa neholi. A hlavne nech nepouziva chemiu(pena na holenie, voda po holeni), na ktoru si zrejme citliva. Nech si kupi holiaci strojcek a hotovo.

arcticcode
5. júl 2019

@oliolijanka no holit si ksicht bez peny na holenie... Bude vyzerat jak 14 rocny rapavy pubertiak

alexandra2468
5. júl 2019

@ika11123 mne sa to tiez robi, na druhy den po psrtnerovom oholeni. Vtedy je to take najostrejsie. Ale on sa holi raz za dva tyzdne, takze po tom druhom/tretom dni ked uz to trosku odrastie, tak ma to tak neskriabe :D ale pamatam si na zaciatku, cerstvo zalubeni :D ked ma staaale bozkaval a mal taku den oholenu bradu, mna to tak bolelo ze som mala potom az taku chrastu na brade ake som to mala citlive a “doskrabane” :D

ika11123
autor
5. júl 2019

@alexandra2468 presne aj ja mavam chrastu na brade na druhy deň ked sa oholi hrozné to bolí :( bozkavanie je také krásne a ešte aj pri tomto musím trpieť

zuzkapap
5. júl 2019

Ahoj. Mala som ten istý problém s priateľom... Ale dohodli sme sa a prestal sa holit, kupil si len zastrihavaci strojček a dava si to tak na 5mm a všetko je v poriadku 🙂 nič už neskriabe

oliolijanka
5. júl 2019

@arcticcode Ty ked sa holis so strojcekom, tak pouzivas penu?😳
Ked na strojcek nema a keby mal vyzerat ako rapavy pubertiak, tak radsej on ako @ika11123

arcticcode
5. júl 2019

@oliolijanka no mne robi pupaky aj zastrihavac. 😀