Po pôrode mám stále chuť na sladké

marsi06
6. feb 2008

dievcata,rada by som vas poprosila o nazor na zavislost od sladkeho.od porodu mam strasnu chut na sladke.malá ma uz 19 mesiacov a ja ju stale kojim.vraj to moze byt tym kojenim.najradsej by som ranajkovala nejaky keks,na obed kolace s kolacmi a neskor nejaku cokoladu.mäso mi napriklad vobec nechuti.sranda je,ze ani nepriberam.alebo to sladke rychle zhodim.nie som vadna?

misulka101
6. feb 2008

ahoj marsi ja som čokoholik 😀 milujem cokoladu a od druheho porodu vsetko co je sladke,a nekojim,napriklad ked som skusala obmedzit cokoladu teda uplne vylucit tak som normalne mala abstak som sa triasla taku som mala chut na cokoladu 😅

katarinkad
6. feb 2008

marsi, ja mam chut na sladke stale. A to som este ani nebola tehu. 🙂
Den bez sladkosti si neviem ani predstavit. Jednoducho musim mat kazdy den aspon keksik a cokoladku. Asi som cokoholik. Lebo ked nahodou nastane situacia, ze doma nic nemame, tak chytim zachvat a musim utekat do obchodu. 😝 Niekedy pocas celeho dna nemusim mat ani ziadne normalne jedlo, vystacia mi sladkosti.
Nastastie sa mi to na postave tiez neodzrkadluje. 🙂

certica
6. feb 2008

pridavam sa... 😅

smejko1
6. feb 2008

nebude to kojenim - ja to mam od malicka 😀 😉

sue
6. feb 2008

...ja kojím a akurát som škaredo zbaštila polovičku čokolády ☹ čím viac si hovorím, že kvôli malému nesmiem, tým viac mám na ňu chuť... a je to myslím od môjho narodenia 🙄 aj celé tehotenstvo to tak bolo 😝

digysa
6. feb 2008

marsi06: opytaj sa ma, co som mala dnes na ranajky? : cajove kolaciky
na obed: cukoladu a este sladke kekse
a na veceru: asi to bude chlieb s arasidovym maslom a na to dzem..........
Ta chut na sladke ma chytila zaciatkom 8eho mesiaca, tiez mam mierny strach, ze to neprejde ani po porode....
A maso tiez vobec nemusim.... Takze, pokial si myslis, ze si vadna, tak nie si sama 😉 😀

ella1
6. feb 2008

a neskúšali ste chrom?
lebo vraj,kto má chuť na sladké,chýba mu chrom.
ale ja si dám radšej tiež to sladké 😀

otrivinkajanka
6. feb 2008

ella ja som chrom brala a aj moje kolegyne byvale v praci a zrali sme sladke raz tolko

ella1
6. feb 2008

fakt? no tak potom nahradiť inou závislosťou 😀

otrivinkajanka
6. feb 2008

no to ano ale na to treba pevnu volu tiez som sa nevedela dozrat sladkeho a aj ked som malu cakala a aj ked som kojila pribrala som ako svina teraz som schudla a este 10 kil chcem dat dole je to len o pevnej voli

ella1
6. feb 2008

no,ale zas ked máš na niečo nenormálnu chuť,tak pevná vôľa ide......to poznám.keby som si nedala,tak behám ako tiger v klietke.

miva
6. feb 2008

Ja mám tiež tieto "sladké" chute, ale mne to ide na sladké jedlá, také žemľovky, ryžové nákypy a rožky v mlieku s makom, to by som jedla každý deň, mňam mňam! 🙂 A raňajky zásadne sladké, najlepšie sladké pečivo, ak nie je, tak musli to istia, a jedno riadne trojdecové kakao denne musí byť 🙂 Horšie s tými jedlami je, že si ich musím uvariť, nestačí mi len siahnuť po hotovom 😀
A chuťovka u mňa vyhráva biela čokoláda 😵

otrivinkajanka
6. feb 2008

ella ja mam po ruke vzdy tie musli tycinky dam si jednu na zahnatie chuti na sladke

ella1
6. feb 2008

ja ked mám chuť na sladké,tak musli nepomôže.aj teraz som zožrala kopu sladkého,až mi je zle. 😀

otrivinkajanka
6. feb 2008

no to iste som mala aj ja kopec sladkeho zmrzliny cokolad a ked som sa pozrela do zrkadla tak som skoro skapala aj okolie mi hovorilo co so sebou robim,ze som taka tucna a to ma nakoplo teraz som schudla 22 kil a som zatial spokojna

ella1
6. feb 2008

ja keby som tak chcela pribrať........a nič.
ja mám zas podváhu. 🙄

mokuska
24. jún 2008

ja som zase zavyslacka od slivkoveho lekvaru a kavy to ma vie najviac potesit .

vanila
24. jún 2008

marsi.... tak ja som na to istom od porodu sa neviem vyslovene dozrat sladkeho uz mam stoho aj precitlevene zuby ☹ no ja som nekojila tak to asi kojenim nebude. Napriklad rano som vstala a hned kinder cokolada ham..ham. Pocas tehotenstva som pribrala 18 kg ale naspat som taka ako som bola a to jem sladke na kila 😅 Inak ked som nemala maleho, cokoladu som nemusela teraz sa neviem jej dozrat. No jedinu sladkost nemusim je zmrzlina vobec mi nechut, ale gumove cukriky viem zjest polkila na jedno posedenie. 😅

janka1874
24. jún 2008

ja sa tiež neviem dožrať sladkého ale mala som to vždy tak takže to nebude ani kojením lebo malú stále kojím no horšie je že neviem schudnúť takto to čo som pribrala ale našťastie ani nepriberám len to nejako nechce ani dole

karolinkafe
24. jún 2008

Ja tiez zboznujem vsetko sladke a nezdrave 😅 Tiez mam doma nakupene musli tycinky, ale ked pride chut na cokoladu, tak s tym nic nenarobim 😕 Len to ma zerie, ze na niektorych babach to nic nespravi a mne sa to hned uklada 😠 😀

safiah
24. jún 2008

mnammm sladkosti tiez mi niekedy staci rano keksik potom kolaci cokoladka a vecer si uvedomim ze som cely den pojedala sladke.
no aj sa mi to pekne odzrkadluje na vahe blee

adrioska
24. jún 2008

Ja mam kolegynku, ktora je tiez zavisla od sladkeho a dopocula sa, ze ked je niekto zavisly od sladkeho, tak mu chyba v tele nejaka latka, resp. ze ma problem s niektorou castou traviacieho systemu...pri sladkom su to asi creva...neviem, ci na to existuje aj nejaka literatura...bolo by dobre kuknut... 😵

sirinka
24. jún 2008

ja som nikdy nejedla cokoladu, u mna mohla tabulka cokoladi kludne aj splesniviet, ale v porodnici a este par mesiacov potom som sa nevedela cokolady dojest, totalne som ju zrala
teraz uz je to zase prec, ale stale kojim.
inac ja som zavisla na chipsoch 😀