Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pobolieva ma členok, môže to byť preťažením?

Zdravie
anna883
23. jún 2019

Ahojte baby. Takže mám náročnú prácu kde sa natahujem z rôznymi ťažkými vecami (kuchyňa a pod. ) Prišla som z roboty v piatok večer. A začal ma pobolieval členok. Chodiť môžem ale keď chcem ,dvihnúť palce tak mi v členku začne taký divný praskot. Mal niekto niečo podobné ? Myslíte že to môže byť preťaženim spôsobené alebo čím ?. Zajtra idem ku lekárovi aj som si tam dávala masť na zmiernenie opuchu aale raddsej si zájdem. Ak mal niekto podobnú skúsenosť napíšte mi 🙂

ildiko36
23. jún 2019

Podobne som nemala len natrhnute slachy..velmi mi pomohol taping clenka..8dni som tak pracovala lebo som nechcela ist na choru(robym v zachranici)..inak by mi zasadrovali nohu..dala som si taping..pol roka som to nosila..po 8dnoch ked som uz mohla k lekarovi a uvydel co pouzivam povedal ze neda sadru ..aby som to nadalej davala

pininka1
24. jún 2019

Môže to byť aj zlomená chrupavka, kľudne aj unavova zlomenina. Radšej by som s tým išla. Mne tiež tak praskalo,často som mala výron a nakoniec mi zistili že mám starú zlomeninu a museli má operovať.

janina1127
24. jún 2019

Môže @pininka1, toto mala aj mamina a nebolo to nič príjemné a málokedy je túto zlomeninu vidieť aj na snímku. Viem, že ona mala dosť problém, kým ju našli. Len stále jej noha puchla, bolela ju. Takže určite s niečím takýmto netreba otáľať 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre