Počas menzesu mám len hnedý výtok

borkatoth
7. jan 2013

Ahojte chcem sa opytat. Vysadila som antiku a menzes mi prisiel az n piaty den. Ale mam len hnedy vytok v strede dna trocha krvy a na vecer uz nemam nic. Na druhy den sa to opakuje znova a mam ich uz treti den. Nevedeli by ste mi niekto poradit? Dakujem

xlucia
7. jan 2013

@borkatoth hak dokaze nielen rozhadzat cyklus na dlhe mesiace, ale ho aj uplne odpravit. takze si daj pekne spravit kompletny hormonalny profil

borkatoth
autor
7. jan 2013

a kde si ho mam dat spravit

slavuska30
7. jan 2013

@borkatoth urobia ti ho na gynde, to je odber krvi

borkatoth
autor
7. jan 2013

@slavuska30
Tak mi prestan laskavo hovorit ze sa idem s niekoho posrat

slavuska30
7. jan 2013

@borkatoth no to bude asi omyl..nič také som tebe ani nikomu nepisala :( jedine som ti napisala, že kde sa da urobit ten profil

borkatoth
autor
7. jan 2013

@slavuska30
prepacte to nemalo ist vam

borkatoth
autor
7. jan 2013

@slavuska30
vazne sa ospravedlnujem

slavuska30
7. jan 2013

@borkatoth ok to je v pohode 🙂

borkatoth
autor
7. jan 2013

@slavuska30
skor som sa chcela opytat ha som bola na gynde pred troma mesiacmi a vsetko bolo v poriadku. Moze sa to behom takeho kratkeho casu zmenit?

slavuska30
7. jan 2013

@borkatoth no môže sa zmeniť, mne to haprovalo skoro rok po vysadení, striedali sa mesiace s tiež podobnoum MS a mesiace, kedy som nemala vôbec... ale isto by som zašla k dr na kontrolu a možno urobila tehotenský test pre kontrolu..

borkatoth
autor
7. jan 2013

Tak som sa asi zke vyjadrila ja som ju dobra tu antiku tak ako som mala ja by som ju mala teraz zacat znova brat

slavuska30
7. jan 2013

@borkatoth aha..tak to asi záleží na druhu tabletiek...ale vseobecne, ak je vynechanie viac dní tabletiek, tak sa treba asi už poradit s dr, alebo apon zavolat setričke na ambulanciu, ak je to den, tak pokračovat dalej..no aspon ja som mala tak..

borkatoth
autor
7. jan 2013

@slavuska30
my sa asi nechapeme ja somich nevynechala normalne som ich dobrala teraz to bbude sedem dni a budem brat dalsi balik .len som nedistala normalny menzes len ten hnedy vytok a kroska krvy v strede dna

slavuska30
7. jan 2013

@borkatoth aha..prepáč to som ja zle rozumela..tak to ti asi nebudem vedieť poradiť..ja som brala Azaliu vkuse bez ohladu či mám alebo nemám MS..prinajmenšom by som aspon crnkla na tu gyndu a opýtala sa..tým nič nepokazíš 🙂

borkatoth
autor
7. jan 2013

@slavuska30
tak zavolam zato nic nedam ale aj tak dakujem

slavuska30
7. jan 2013

@borkatoth neni zač 🙂

borkatoth
autor
7. jan 2013

@slavuska30
tehotenstvo to dufam nemoze byt

slavuska30
10. jan 2013

..no neviem 🙂, skús pre istotu ešte test , než budeš pokračovať v tabletkách 🙂