Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pocit na dávanie aj rok po pôrode. Poradíte?

brumcaky
15. dec 2012

Tehotenstvo vylučujem (vnútromaternicové teliesko + lekárska prehliadka ho vyvracajú) Otehotnela som v novembri takže počiatočné mesiace kedy býva maminkám nevoľno som preskákala počas snehu, blata a behaním pomedzi nevyzbierané výkaly neporiadných psíčkarov. (som píčkarka a mala som brucho ako balón a aj tak som bola schopná si čupnúť a neporiadok si po svojej fene pozbierať) Zmes týchto "vôní" vo mne vyvolávala nutkanie na dávenie. To isté zažívam teraz (roky pred pôrodom boli v poriadku ) Je to dosť nepríjemné, obracia sa mi žalúdok a točí sa mi hlava. Nedokážem vonku fungovať na 100 %. Poradte mi prosím ak máte s týmto skúsenoť. (o jednotlivých potravinách nehovorím, tie som už z jedálnička vylúčila.) Dakujem

zuzka1008
15. dec 2012

je to zaujimave lebo mne sa deje to iste a niak si to neviem vysvetliť... tehu tiež vylucujem, tiem mam pocit na vracanie z pachov, najmä pri vareni... a hlava sa mi toci v jednom kuse, v pondelok sa chystam dr. velmi ma zaujima z čoho to je 😲 , tak som zvedava na odpovede

zeytin
15. dec 2012

Odkedy som bola tehotna nemozem kombinovat smotanu s masom (perkelt, segedinsky gulas ani podobne jedla nepripadaju v uvahu...). 😀 Ja to beriem tak, ze mozno to zacalo v tehu, ale ludom sa menia chute a tiez aj vnimanie okolia... takze teraz to uz mozno s tehu nesuvisi... skor ti to zostalo v hlave ako negativna spomienka.

zuzi0911
15. dec 2012

No ka tiez niektore jedla a to su tri roky.predrym som uch mala rada aj ppcas tehu a teraz mi malokedy sadnu tak ich moc nejem.a sladkosti to iste.predtym pocas tehu stale a zas tri roky a ja ich poriadne nejem sem tam aj to lrn vtedy ked mi chyba energia.a co sa tyka pachpv atd.mavam take obdobie ze mi niektore vone prekszaju a neni mi z nich dobre ale to len malokedy.

katy1979
15. dec 2012

Podla mna za to moze psychika. Mam to ale tiez. Sice vela veci uz zjem len sa do toho musim vyslovne dotlacit. Ale len pri myslienke na to jedlo a evokujuce pachy sa mi dviha zaludok.
Mozog to ma v sebe ako neziaducu spomienku a pamata si vsetko.

inffinity
15. dec 2012

Ono to hodne souvisi s psychikou. Me bylo v tehu velmi zle a pozeravala som tenkrat primu a teraz ked je upoutavka kterou zpiva nejaka zenska tak je mi zle. Takto se mi to spojilo. Takze ani nemusim nic citit ani jist 🙂

ematko29
15. dec 2012

myslím,že to dosť dlho trvá kým tie pocity prejdu.ja som bola tehotná pred 4rokmi a donedávna som neznášala určité vône,ale pomaly to ustupuje.a mám stým už len minimálny problém

Tu začni písať odpoveď...

Odošli