Pocit nutnosti ísť na wc počas sexu

snezienka12345
6. sep 2016

Baby mam taky problem. Skoro vzdy ked mam s priatelom sex, strasne sa sa mi chce ist na malú. Ale fakt straaasne. Aj ked som bola tesne pred tym na WC, pri sexe mam pocit ze sa pocikam. Mam problem sa potom uvolnit pocas milovania, som stale v kŕči, lebo stale myslim na ten blby pocit aby som sa nepocurala. Hovorila som to priatelovi a mam pocit ako keby sa mu to zapacilo a zacalo ho to vzrusovat - vsimla som si to, lebo minule som isla na malu, povedal mi, ze nech nejdem, nech vydrzim a ze ci nemam chut na sex...zostala so trosku zaskocena, no nic som mu nepovedala.

evita_g
6. sep 2016

@snezienka12345 môže ísť o ženskú ejakuláciu... takto sa to prejavuje, vraj 🙂 skús sa uvoľniť. neboj sa, obzvlášť, keď vidíš, že priateľa tá predstava vzrušuje. prípadne si pod seba daj uterák, keby sa predsa len stala nehoda 🙂

snezienka12345
autor
6. sep 2016

@evita_g dakujem za odpoved 🙂 ano ale je to zvlastne :D vies minule mi isiel prasknut mechur a on sa vtedy chcel strasne milovat :D aj sme sa..ale to bolo fuu :D ja som to ledva ledva udrzala v sebe a on bol z toho uplne hotovy :D

enusamt
6. sep 2016

@snezienka12345 môžem intímnú otázku? zvykneš mávať vnútorný či skôr len vonkajší orgazmus?

evita_g
6. sep 2016

@snezienka12345 tak nabudúce nedrž a pusti 🙂 možno po tom tajne túži a hanbí sa povedať ti to priamo... preto na to ide takto okľukou 🙂

snezienka12345
autor
6. sep 2016

@enusamt prečo sa pýtaš ? 🙂

snezienka12345
autor
6. sep 2016

@evita_g asi mas pravdu 🙂 ale ta predstava je hrozna, haha :D toto prichadza do uvahy asi len vo vani :D

enusamt
6. sep 2016

@snezienka12345 lebo mi to pripomenulo niečo.. a to, že podaktoré ženy pri styku mávajú nepríjemné pocity lebo majú dojem, že sa pocikajú... no keď sa uvoľnili, tak zistili, že to je v skutočnosti predzvesť vnútorného orgazmu 🙂
ja bohužiaľ o tom nič neviem , lebo nemám vlastnú skúsenosť 😀 ale možno si aj ty ten prípad 🙂

snezienka12345
autor
6. sep 2016

@enusamt ano, je to asi aj moj pripad 🙂 je to taky zvlastny pocit tam dole ako keby sa mi chcelo strasne velmi čúrať. Ale bojim sa uvolnit :D ved čo ak to ten orgazmus nahodou nebude :D trapas by to bol

evita_g
6. sep 2016

@snezienka12345 skúste si niekedy spraviť atmosféru, sviečky, vínko... uvoľni sa!!! a celá sa tomu poddaj. podľa mňa sa môžu stať len dve veci:
a) orgazmus, čo ťa vystrelí až ku hviezdam 🙂
b) pocikáš sa (a podľa toho, čo si písala, to vystrelí tvojho chlapa až ku hviezdam)
za pokus to rozhodne stojí 😀

snezienka12345
autor
6. sep 2016

@evita_g hahahahahahaha veru mas pravdu, dakujem za radu :D

zuzankaa88
6. sep 2016

@snezienka12345 tiez mam niekedy pocit na cikanie pritom, to bude skor ten bliziaci orgazmus...je to normalne

snezienka12345
autor
6. sep 2016

@zuzankaa88 dakujem, tak len dufam, aby to bolo ono 🙂

mandala77
6. sep 2016

@snezienka12345 tu to máš vysvetelené 🙂
http://www.richardvojik.cz/2016/06/10/typy-zens...
Je aj kniha na túto tému, Ženská ejakulace a bod G
Nepocikáš sa, vyjde z Teba tekutina, ale nie je to moč.

maji182
6. sep 2016

Ja to mávam stále 🙂 Daj si uterák pod seba uvolni sa a fakt sa premiestnis do inej galaxie ;) a priatel z toho bude celý mimo.. toho môjho to fest vzrušuje ;)

evita_g
6. sep 2016

@maji182 šťastná to žena 😀

snezienka12345
autor
6. sep 2016

@maji182 no tak to by si mali nasi chlapi podat ruky :D a tebe sa aj priznal priatel, ze ho to vzrusuje ? lebo moj sa za to asi dost hanbi, a iba oklukou ide na to ... no dufam, ze uterak postaci a nebudem lutovat, ze nie sme vo vani :D

melynda
6. sep 2016

@snezienka12345 haha 🙂 tak týmto som si prešla tiež. Je to tým orgazmom. Je to ok 🙂 klídek.

maji182
6. sep 2016

@evita_g No hej ale niekedy to vie byť aj nepríjemné 😝 havne ked sa to stalo prvý krát, tiež som si myslela že som sa počúrala ;)

@snezienka12345 Ten môj to vyslovene chce ;) alebo ešte je dalšia alternatíva tie decké plienky pod seba :ale to som neskúšala 🙂

snezienka12345
autor
6. sep 2016

@maji182 ja mam dost proble sa pri sexe uvolnit, lebo byvame u jeho rodicov, tak som stale v kŕči, lebo oni su taki, ako keby oni mladí nikdy neboli, a keby oni take veci nikdy nerobili...proste hocikedy k nam vtrhnu...je mi to neprijemne...uz dufam ze sa coskoro odstahujeme a aj sex sa zlepsi...

maji182
6. sep 2016

@snezienka12345 Jaj tak, no je lepšie byť samy určite ;)

1radula1
6. sep 2016

@snezienka12345 povedala si mu niekedy o tom, že si v kŕči? 🙂

snezienka12345
autor
6. sep 2016

@maji182 a vy byvate samy ???
no ja sa uz neskutocne tesim, ked sa odstahujeme, toto bola len taka prva zachrana, lebo svokrovci sa nam ponukli s byvanim u nich, vyjde nas to financne lacnejsie ako nejaky podnajom, ale poviem ti, ze tie usetrene peniaze nam velmi za to nestoja ... proste ziadne sukromie, beru nas ako malé deti...ani na sex chut nie je v takych podmienkach :D

maji182
6. sep 2016

@snezienka12345 Nie bývame u našich, ale otec chodí domov raz za mesiac, mama sem tam a jedine stály je tu dedo ale máme dvojposchodový dom, takže so sexom nie je problém 🙂 To vlastne ani ked je plný dom, u nás je skôr ten problém, že moja mama s dedom sú generáli, preto tiež čakáme kým sa nám postaví bytík ;)

snezienka12345
autor
6. sep 2016

@maji182 tak to vam drzim palceky, nech ste stastni vo svojom uz coskoro 🙂

maji182
7. sep 2016

@snezienka12345 podobne aj vam 😊