Podarilo sa vám chudnutie s Vitadu?

zuzib1
21. dec 2020

Ahojte, podarilo sa niekomu schudnut s Vitadu? zaujimala by ma priblizna cena a vase skusenosti? Dakujem pekne.

miriam_s
21. dec 2020

Už len to čo sľubujú - 4-5 kg dole za 14 dní je pochybné... Ak máš 100kg a viac ok tam by to možno reálne bolo. Ale ak máš mierne vyššiu váhu tak viac ako 2kg za dva týždne nie je zdravé... A ak to dáš nebude to tuk ale len odvodený organizmus. Bielkoviny zvýšiť - určiť áno ale na to vieš využívať aj normálnu stravu ktorá má vysoký obsah bielkovín. Stačí si vyrátať bazalny metabolizmus + koľko spis aj s aktivitou a podseknut to o cca 200-300 kcal . Daj si to všetko do kalorickych tabuliek a limit kcal ktorý si stanovia dodrzuj. Ak nemá aktivity tak pridaj, aspoň dlhá prechádzka keď je to teraz obmedzené.

veronikaszabova
21. dec 2020

Tiez odporucam kaloricke tabulky. Kila pojdu dole aj same.

pallovas
1. máj 2022

@zuzib1 ja som schudla od novembra do teraz 23kg už som na konci...už fungujem podľa kalorickych tabuliek, do toho aj cvičím a váha pekne drží....raz za mesiac si doprajem niečo na čo mám chuť

lucyyynka
3. máj 2022

@pallovas 23 kg si schudla s Vitadu?

pallovas
5. máj 2022

@lucyyynka ano začínala som na váhe 82,8 a dnes mám rovných 59-60 kg
Jem všetko teraz ale vyvážene, raz za mesiac keď mám chuť si doprajem aj niečo nie moc zdravé, cvičím a som spokojná...tak ako pred tým už nikdy vyzerať nechcem 😁

lucyyynka
8. máj 2022

@pallovas super výsledok... 🙂 Ďakujem za odpoveď a držím palce nech ta váha už nikdy nevyskoci hore 👌