Doplnky na podporu ovulácie

erika434
2. mar 2019

Ahojte, prosím poraďte mi čo robiť, jesť, aké čaje pripadne výživové doplnky máte overené na podporu ovulácie. Už rok sa snažíme s manželom o bábätko no žiaľ nič... V máji máme ísť na vyšetrenia no bojím sa toho ze nás to bude ešte viac stresovať... Doma o tom už s nikým nehovorím lebo nechcem aby nás ľutovali, no najradšej by som plakala... Ešte do toho mája chcem skúsiť čo sa dá... Ďakujem za odpovede.

macko1007
2. mar 2019

@erika434 ahoj,pozri fytosoja..je tu vela diskusii ..ja som ovulu nemala ale ked som zacala jest fyto na skusku tak v ten mesiac som ovulu mala..a vraj je dobry nosifol aj o tom je tu vela diskusii

karmela
2. mar 2019

@erika434 ahojky môžeš skúsiť agnucaston niesu to hormonálne tablety pomáhajú na úpravu cyklu,zmierniť PMS plus obsahuje jahňací extrakt čo podporuje ovu.Ja som ho užívala potom ako som otehu som vysadila.Drzim palčeky

148terka148
2. mar 2019

Ja som tiez bez ovu a skusala som vseliake tabletky ale gynex je fajn upravil vsetko co sa dalo. A hnes prvy mesiac som mala aj ovu vdaka nemu.

denidenka
2. mar 2019

3 a 1/2 roka som nemohla (druhykrat) otehotniet, lekarka mi povedala, ze podla USG nalezu to take lahke nebude, resp. to uz mozno ani nebude mozne (vek 38). Mala som zmeny na vajecnikoch. Opytala sa ma, ci som ochotna navstivit reprodukcne centrum, povedala som, ze nie. Na čo mi povedala, ze este sa tomu mozno bude dat pomoct medikamentozne, avsak ci sa to oplati ukaze az hormonalny profil. A tak ma na dalsi mesiac objednala na hormonalny profil...Ja som si povedala....,vela som citala o vcelej materskej kasicke, objednam si 100% (nie v tbl. forme, ale priamo vo forme kašičky) a budem ju uzivat podla navodu, mohla by mi pomoct upravit cinnost vajecnikov, k tomu som začala uživat cesku Fertipronu, je lepsia ako Nosifol aj cenovo vyhodnejsia a cuduj sa svete, na druhy mesiac som nedostala menstruaciu, zostala som tehotna. Dnes mi v postielke spi krasne babatko, za ktore som Bohu prenesmierne vdacna.

natalia_r
3. mar 2019

@erika434 ahoj ja berem alchemilku...mozem saspyrat kolko mas rokov?

myska1102
4. mar 2019

Ja som užívala čaj Vitex jahnaci a aj kapsule Drmek s vitamínom E. Mam doma 4 čaje a 1 balenie drmka kapsule, keby si mala záujem. Ja už nevyužijem. Pomáha k zlepšeniu ovulacie, znižuje prolaktin a vyrovnáva hladinu hormonov

baska_zet
4. mar 2019

Ahoj, my sme sa s manželom snažili 4 roky o bábätko. Nepomáhali hormóny,inofolic, čaje, detoxy, zmena stravy,nič. Tiež mi ovulácia vynechávala. začala som si teda merať bazálnu teplotu, prečítala rôzne články ktoré ma priviedli tiež k sledovaniu hlienu a krčka maternice, všetko to spolu súvisí. Užívala som kyselinu listovú a prírodné kvapky, ktoré mi naozaj pomohli ( kyselinu listovú som užívala predtým asi 2 roky). Kvapky od Dr. Valoviča , Femi- kvapky na činnosť vaječníkov. Dajú sa v dr max objednať na pobočku priamo v lekárni, stoja okolo 7 eur a vydržia 7 týždňov pri pravidelnom užívaní. Do 2 mesiacov som otehotnela. Za to nič nedáš, keď ich skúsiš. Teda, 7 eur. Držím palce

erika434
autor
4. mar 2019
wewe4
11. mar 2019

@erika434 ahoj, ja predávam prírodné produkty od forever a k dispozícii máme niekoľko produktov.. Od detoxu, ktorý je základom pre očistenie organizmu od toxínov a posilnenim maternice až po výživové doplnky.. Kuk https://m.facebook.com/AloeVeraZdravieKrasa/pho...

daniela2707
19. mar 2019

@148terka148 Ahoj, gynex užívam aj ja...Radšej ten, ako vyhodiť za nejaké druhé preparáty a drahé. Odporúčam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre