Podstúpili ste konizáciu krčka (nemocnica Ružinov)?

katka3588
3. sep 2019

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať či máte niektorá skúsennosti so zákrokom (konizácia krčka) v nemocnici Ružinov?? Aký sú tam lekári,ako prebehla operácia-zákrok? Ako dlho ste boli hospitalizované? A samozrejme pooperačné dni.. viem že každá sme iná aj iný organizmus ale aspoň pár info by som uvítala. Pravdepodobne pôjdem na zákrok niekedy v októbri tak nech sa psychicky pripravím 😊 ďakujem pekne za všetky info.

evkamotka
3. sep 2019

So zakrokom áno aj ked nie s tymto. Sestry velmi mile, ochotne, resp normalne. Doktorom by sa hodil kurz komunikacie, lebo neodpovedali ani na priame otazky, nie to ze by povedali cokolvek sami od seba. Niektore info v sprave (k narkoze) si vymysleli, nepytali sa (1 mentruacia, fajcenie, alkohol...)

evkamotka
3. sep 2019

Este odporucam, treba vlastny pribor a ja som tam bola dlhsie tak aj co-to zo stravy (cerstva zelenina). Kuchyna je urovnou ako horsia skolska jedalen, tj da sa prezit ale obcas je to tazke (suche cestoviny poprasene struhankou - neviem co tym mysleli....)

katka3588
autor
3. sep 2019

@evkamotka to mi je jasné že niektoré zakladné veci sa pýtať nebudú 😏 tak snáď to bude ok aj ta narkóza teda raz som bola v narkoze a spala som dlho tak snáď sa tu zobudím rýchlo po zákroku.

katka3588
autor
3. sep 2019

@evkamotka to som si aj myslela že všetko si budem musieť doniesť asi aj hygienu proste všetko no ja tam budem asi 3 dni podla toho aký bude moj stav tak vacšinou púšťaju tak domov tak uvidíme. Ďakujem za info 🙂

evkamotka
3. sep 2019

@katka3588 mne sa hodil aj maly vankusik pod hlavu, tie ich su take hrcave placky. Ano toaletak sice bol ale ako smirgel, radsej vlastny. Aj vlastny pohar na izbu

katka3588
autor
4. sep 2019

@evkamotka tak ďakujem za info.. zoberiem si všetko 🙂🙂

evkamotka
4. sep 2019

@katka3588 ano, "vsetko" je trefne a teda aj nieco pod zub. Ranajky byvali dobre (chlieb, pomazanka, sunka, syr, jogurt), obedy a večere rozne. Hladna som nebola aj ked obcas to bolo tazke. Ja som ale musela vydrzat 3 tyzdne, take tri dni sa relativne daju aj s kudlou v zadku 🙂
Hygienu komplet a dvojo papuc, suche na izbu a "mokre" do sprchy.

katka3588
autor
4. sep 2019

@evkamotka čiže všetko ako do pôrodnice 😅 super tak snáď to tam vydržím ✊🏻 a ďakujem

evkamotka
4. sep 2019

@katka3588 drzim palce