Pohlavný styk som nemala 5 mesiacov a mešká mi menzes

albih
22. sep 2015

Ahojte..tento mesiac mi meska menstruacia, mala som posunutu ovu asi o 2 tyzdne a pohlavny styk som 5 mesiacov nemala.. Avsak tento mesiac to bolo len partnerove masturbovanie, v case menstrucie som bola prechladnuta a par dni pred som mala 1 den velmi stresovy.. Preco mi meska? :( uz vobec nechapem :( viem ze mi nemozete povedat na isto ale chcela by som vediet vase nazory :(

albih
autor
22. sep 2015

To masturbovanie bolo myslene tak ze priatel masturboval mna aby tu neboli nejake "vtipne" komentare

luciannka83
22. sep 2015

ak sa spermie nedostali do pošvy, tak nemáš dôvod byť tehotná, aj keď z príspevku mi vôbec nieje jasné, čo ste to robili 🙂

sardinka333
22. sep 2015

@albih a z čoho chceš byť tehotná? z pettingu? ved si sprav test...stojí par šušmakov...ale pochybujem ze si tehotná - podla mna nemáš byť z čoho.

albih
autor
22. sep 2015

@luciannka83 uspokojoval nikolkokrat ale bojim sa ze si pretrel penis a na nom mal kvapku lasky kedze raz sa nam to uz stalo pred niekolkymi mesiacmi ale od vtedy si dava na to pozor a vraj aj keby si penis pretrel po poslednej jeho masturbacii na WC bol cize z trubice odstranil spermie z posledneho vystreku.. Snad ma chapete.. len nechapem tomu meskaniu.. A ze si pamata presne co robil a pretretie tam nebolo lebo si dava pozor.. Ja mu verim ale tak..

olifcek
22. sep 2015

@albih chod ku gynekologovi... niekedy je obavane tehotenstvo tym lepsim riesenim... chod ku gynekologovi, nech to nie je nic vazne... a ak je, nech to vie riesit...

luciannka83
22. sep 2015

@albih koľko máš rokov? 15?

albih
autor
22. sep 2015

@olificek a podla teba to vyzera na tehotenstvo? Viem ze mi to nemozes napisat presne ale podla tvojho usudku..

albih
autor
22. sep 2015

@luciannka83 neviem podla coho si usudila ze mam 15.. Mam zle obdobie tak stresujem kvoli tomuto, mozno ak by bolo lepsie obdobie nepozastavim sa nad tym..

sardinka333
22. sep 2015

Jejdanenky....na otehotnenie je potrebná istá koncetrácia spermii a tie sa tam musia nejako dostat...bez styku je to veeelmi ale veeelmi malo pravdepodobne. Ved zajtra je len streda, obchody otvorene, sprav si test ked ti ,,lepí,,.

nikawero12
22. sep 2015

@albih teba mi mali v prvom rade rodičia "pretreť" trstenicou, lebo evidentne si vo veku, kedy by si sa mala učiť a nie sa pýtať takéto sprosté otázky na MK a robiť si tu srandu.....alebo ti to napíšem aj inak - ked nevieš ako môže žena otehotnieť, tak netrt...j a budeš mať istotu, že neotehotnieš 😀 😀 😀

luciannka83
22. sep 2015

@albih ale prd, jak môže byť tehotná ked nemala sex. Z čuchnutia neotehotneje. Je mladá. Ciklus nemá pravidelný. A okrem toho bola chorá.

albih
autor
22. sep 2015

@sardinka333 dakujem za slusny nazor🙂

@nikawero12 srandu si bohuzial nerobim, nevidim dovod ked mam nejaky problem preco sa neopytat..

@luciannka83 cyklus pravidelny mam..

olifcek
22. sep 2015

@albih ja praveze tvrdim, ze tehu nebudes. ale moze to byt cokolvek ine, co treba riesit s gynekologom... 🙂

albih
autor
22. sep 2015

@olifcek dakujem velmi, ze si mi povedala uplne normalny nazor.. 🙂)