Pohlavný styk v tehotenstve

mata495
25. jún 2015

Ahojte, mam otazku.. Ked som bola v 13.tt mala som problem s krvacanim, odvtedy sme s muzom radsej pohlavny styk nemali. Hrozil mi predcasny porod, teraz som v 37.tt, doktor mi povedal, aby som uz len tyzden vydrzala a mozem rodit. Citala som, ze pohlavny styk moze vyvovat porod, preto sa chcem spytat, ci s tym nemate niektora skusenost.. Ci uz za ten tyzden mozem mat s partnerom styk, ked som mala problem s tym krvacanim, ze ci to nejako neuskodi babatku..

nikolet_89
25. jún 2015

@mata495 urcite to uz babatku neuskodi...uz je brane ako donosene dietatko a urcite sa mu nema co stat...ano moze to vyvolat porod, ale urcite nie ked date jedno kolo... 😉 v klude do toho ak sa ty na to citis... za chvilku budete zase musiet par tt cakat 😀

mata495
autor
25. jún 2015

@nikolet_89 Ved to, pol roka bez toho je uz pre manzela dost a cakat este par tyzdnov po tom 😀 tak to sa teda potesi 😀 dakujem za odpoved 🙂

nikolet_89
25. jún 2015

@mata495 obaja sa urcite potesite 😀

barboritta
27. jún 2015

@mata495 jujha, klobúk dolu že ste to tak dlho vydržali , ja už by som si dávno zisťovala u lekára či by sme mohli 😀.teraz určite smelo do toho, okrem iného tak pôrod si sexom nespustis pokiaľ nie je telo a dieťatko pripravené, takže asi by sa pýtalo von aj bez spasovania

mata495
autor
3. júl 2015

@barboritta to ano, ale co neurobis pre dieťatko, aby bolo v poriadku 🙂 no moj manzel sa este aj teraz boji, ze mu nejako ublizi.. tak este si chvilku pockame 😀

sis789
12. sep 2018
Používateľ sis789 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sis789.

Takto dlho by som teda osobne nevydržala :D to ťa obdivujem, lebo po takom čase by som priateľa asi znásilnila :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre