Polyp na maternici a cysty na krčku

hapa9
27. mar 2018

ahojte dievcata chcem sa spytat niektorej o radu mam polyp na maternici ,cysty na krcku maternice a este mi chce lekar robit aj konizaciu krcka maternice no od novembra stale mykozy opakovane ten isty nalez candida nonalbikans opakovane preliecene a stale zle stery a vraj kym ich nebudem mat dobre nemoze mi zarok robit bojim sa lebo uz su to 4 mesiace odvtedy co mi to zistil a nemoze mi to vraj urobit kym nebudu v poriadku stery pritom viem ze kvasinky su v posve bezne u kazdej zeny vopred dakujem za vase odpovede

saska.t
27. mar 2018

@hapa9 Ano kvasinky su bezne v posve, ale ked su premnozene robia neplechu, je to len obraz dosledok-pricina, ktora vychadza z vnutra a len klasicke preliecenie nestaci , riesi len dosledok a nie pricinu. Mala by si zmenit styl stravovania, obmedzit cukor, muku, mliecne vyrobky, to vsetko candidu vyzivuje, dalej by si mala zaradit vyplachy, ktore obmedzia mnozenie kvasinky. Urcite je na nete dostatok rad, ktore ti pomozu...

alobalka
27. mar 2018

Wobenzym je super na opakvane mykozy

hapa9
autor
27. mar 2018

@saska.t dakujem za radu no vyplachy si robim od novembra aj vsetko som zo stravy vylucila a stale dokola to iste som uz y toho zufala

alobalka
27. mar 2018

@hapa9 popozeraj pripravok Candivac, mohlo by to byť na tvoje problémy. ..

sulky
21. jan 2020

@hapa9 ahoj, prosim ta, ako si sa nakoniec z tej kandidy dostala? Co zabralo?