Poradíte dobrého štátneho zubára v Bratislave?

ceciiilia
7. feb 2013

Ahojte, nie som z Bratislavy ale keďže tu študujem a trávim veľa času, potrebovala by som si sem premiestniť aj zubára. Viete mi poradiť zubárova, ktorý nie je veľmi predražený, má zmluvu s Všeobecnou zdravotnou poisťovňou? Ďakujem za odpovede 😉

arturia
7. feb 2013

Veľmi dobrý odborník je mudr Mateovič na Klincovej. Chodím k nemu dlho a som spokojná aj keď asi nieje najlacnejší ale za dobrého zubára v pohode zaplatím.

cicamica1980
8. feb 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

ja chodim ku dr. Kramplovej do petrzalky, namestie hraniciarov.
ale tiez vzdy pri zakroku doplacam, aj ked chodim na preventivky 1x rocne.
myslim, ze teraz uz u kazdeho zubara doplacas, len u toho, co ma zmluvu s poistovnu, doplacas menej, ako u totalne sukromneho.

k tekto zubarke chodi uz aj manzel a aj viacero mojich znamych na moje odporucenie.

ja k necj chodim ca 10 rokov, ma tam aj zubnu hygienicku.
vie velmi dobre poradit, odkedy my vysvetlila, ako si mam umyvat moje nepodarene zuby /mam ich moc tesno vedla seba/ a ked to tak robim, nemam uz 10 rokov ziadny kaz.

nema v ordinacii panoramaticky rentgen, tak koli takemuto ukonu musis ist na polikliniku.
ale inak je vybavena moderne, mat tam aj dentalnu hygienicku, ktora ti hned odtrsani vodny kamen.

prestahovali sme sa mimo BA, ale k nej budem chodit naveky🙂

za prihlasenie sa tusim plati 15-20 EUR