Používame cookies. Viac informácií tu. OK
dugyna
27. nov 2011

mozem odporucit Dr.Dubcakovu v probiose.ale ona je pri mileticke. na strecianskej nepdporucam sladicekovu.

sedem
27. nov 2011

No a ja na Strecnianskej nedoporucujem Medicentrum HSC, na Antolskej je viacero dobrych lekarov, mna si napr. ziskal Dr Rozenberg 😉

lulu939075
autor
27. nov 2011

@sedem A k dr. Roznebergovi mozem chodit aj len tak ak nie som tehu? A nevies kedy ma ordinacne ja som nasla iba jeden den.

sedem
27. nov 2011

@lulu939075 juuj, priznam sa, toto presne neviem, ako to na Antolskej funguje, ja som tam chodila len ako tehulka do poradne (plus nejake tie skusenosti z rizikoveho odd.), ak sa nemylim, tak Dr. Rozenberg ordinuje v utorok - ale neviem, ci to je len prenatalna poradna, skus sa popytat kociek v teme Antolska(mohli by mat aj cislo do ambulancie), tam by mohli vediet poradit 😉 Ale odbornikov je tam rozhodne viac, mne tento lekar vyhovoval aj svojim ludskym pristupom a snahou komunikovat, nie "len" ordinovat...

muca1212
27. nov 2011

@lulu939075 úplne perfektná je Dr. Sladičeková na Strečianskej, môžem len odporučiť. Fakt super.
http://www.radmagyn.sk = kukni sem. Je veľmi milá a starostlivá 🙂 a potom v 9 mesiaci ti odporučí poradňu na Antolskej
a to konkrétne Dr. Bertoldovú = pôrodníčku. Ktorá je tiež veľmi milá. Keď budem mať druhé mimi určite chcem celé tehotenstvo prežiť zase s nimi 🙂

sisaha
27. nov 2011

@lulu939075 ja odporucam MUDr. Sladicekovu na Strecnianskej - je odbornicka a pacienta nefláka.

lulu939075
autor
28. nov 2011

Tak bola som sa tam dnes zahlásiť už len počkať kedy moja doktorka pošle moju kartu a konečne po dvoch rokoch možem na preventívku, a začať normálne snažilkovať 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli