Poradíte gynekologičku v Banskej Bystrici?

noc25
28. júl 2008

ahojte Bystricanky uz dlho chcem zmenit gynekologicku, teraz mam doktorku Kamensku ktora ordinuje v Sl.Lupci,ale akosi sa mi nedari zohnat nejakeho dobreho doktora/ku,pretoze ked obvolavam tak vsade maju plno.Vie mi niektora poradit?dakujem

sunny111
5. jún 2015

Určite neodporúčam Fulmekovú, otrasný prístup k pacientkam - hlavne mladým, asi si tým rieši vlatné komplexy, toto určite nie je normálne správanie lekára.

lululololulu
21. aug 2015

zdravim...mate niekto skusenosti s mudr zvarom? ja som maximalne nespokojna....mam uz skoro dva mesiace problemy..uplne na mna kasle...robil mi vytery..nasadil liecbu...ale vobec mi to nepomohlo...bola som tam znova a on ze to musim mat ok po liecbe..urobil mi znova stery..samozrejme na mykozy a pod..a nie na to povodne ochorenie co som mala,,ze ci sa mi to vyliecilo...bola som si po vysledky a sestricka sa vyjadrila..ze ok ok...tuto nemate nic..a tuto daco..a ja prosim? co daco..a ona furt..tuto nic a tuto .no viete...no nieco tam mate..a ja prosim?? ako co?? no nieco...tak som sla za doktorom..a ten povedal ze mam oba nalzey v poriadku....ale ja citim ze nemam..stale mam rovnake problemy !!!! a on mi nenasadil ziadnu liecbu..len mi znova spravil ster..ze mam zavolat na vysledok o tyzden...a len si tak mrmle popod nos..akoze buduci tyzden si idem po vysledky a berem z tade aj celu kartu a idem prec..pretoze ten pristup stoji za houby a ja si neneham takto hazardovat so zdravim...