Poradíte gynekologičku v Banskej Bystrici?

noc25
28. júl 2008

ahojte Bystricanky uz dlho chcem zmenit gynekologicku, teraz mam doktorku Kamensku ktora ordinuje v Sl.Lupci,ale akosi sa mi nedari zohnat nejakeho dobreho doktora/ku,pretoze ked obvolavam tak vsade maju plno.Vie mi niektora poradit?dakujem

ellin
30. okt 2010

@halashica dakujem za info

miastella
19. nov 2010

@susie80 Ahoj, nja som bola na 3D sone v Mammacentre a je to tam oveľa lacnejsie...odporucam

meriposa
27. nov 2010

Ahojte. Aké máte skúsenosti s Mudr.Šutekovou - gynekologičkou?

bimbabella
16. jan 2011

@miastella
Aj ja som tam bola na sono vyšetrení. Je to tam lacnejšie ako v Radvani....odporúčam

bimbabella
16. jan 2011

súhlasím s tebou....Je to super lekárka a aj sestričky sú veľmi milé.....Oplatí sa čakať....veď už to množstvo pacientiek svedčí o jej profesionalite

bimbabella
16. jan 2011

@bimbabella
myslela som Mudr. Petrovičovú

fucica
10. júl 2011

ahojte baby tak čítam vaše názory a som dosť prekvapená z názoru na dr. Zvaru, ale musím priznať chodím k nemu už pať rokov ale z toho štyri len na prehliadky ročné, lebo som brala antikoncepciu, a keďže som ju vysadila tak nastali problémy...tak ich akože začal riešiť, tak uvidíme ako sa to vyvinie celé a či mi dokáže pomôcť, lebo po tom čo ste tu napísali mám už čudný pocit tam vôbec ísť...:D

malaria1121
14. júl 2011

no tak rozhodla som sa ísť na prehliadku , lenže mám problém . Mudr. Vodecký a aniMUdr. Petrovicova neberu novych pacientov a rozmylsam teraz nad mudr .Trškom a Spanielkom .ktorí z nich je lepsi ? a idem to ze idem k gyn. prvykrat

zuzana93
8. aug 2011

@noc25 MUDr. Hunák ordinoval v Mammacentre v BB ale už asi mesiac tam nieje a robí v Roosveltke len dva dni v týždni. Aj tu v mammacentre aj v roosveltke je ako odborný lekár (onkolog v gynekologii) takže ak nemáš nejaké onkologické nálezy tak ťa žiaľ nezoberie ☹ Už aj v Mammacentre čo mal onko pacientky, tak hrozne veľa nezobral keď prešiel do nemocnice a tie si museli hľadať nového onkogynekológa. Takže aj keby si bola onkologický pacient, ani tam nemáš záruku, že ťa vôbec zoberie do nemocnice- nie to ešte pokial si normálna pacientka. ä On má veľa pacientiek. Dúfam, že som trošku pomohla keď tak, skús MUDr. Španielku alebo MUDr. Fruhwald(pčula som, že sú fajn) alebo MUDr. Trška (pozitívna osobná skúsenosť) 🙂)

mariolka
19. nov 2011

ahojte ja chodim k Zvarovi 8rokov zatial som spokojna dochadzam k nemu 60km 😉 pri prvom porode mi dal jeden termin aj ten mi vysiel na den presne druhy sa sekol o 4 dni a pohlavie tiez vyslo mala som problemi pri druhom tehu a stale ma kontroloval robil sono a vsetko mi ukazoval a vysvetloval po porode zle vysledky este mi aj zavolal ze co dalej aj po telefone sme sa dohodli a este mi povedal ze ma on objedna na operaciu tak mam o starost menej takze ja na neho nic zle povedat nemozem 🙂 zatial!!

cipi
7. feb 2012

Hlavne nechodte k Fulmekovej!!! otrasna zena, svoje komplexy si riesi cez pacientky, ktore od nej odchadzaju s pocitom najvacsej chudery.

rozzika
10. dec 2012

Ahojte babeny prosím vás poradíte nejakého dobrého onko-gynekológa? moja teta 56rokov má veľký problém s prsníkom, potrebuje súrne vyšetrenie ☹ som zúfala neviem na koho sa obrátiť, díky

mistrall
10. dec 2012

@rozzika mm v BB je to vyriesene tak ze ked ma problem s prsnikom nejaky nador ( nemusi byt hned zhubny) alebo tak, nemusi ist ku gynekologovi, staci ked pride s vysetreniami, co uz absolvovala, na ambulanciu ku onkochirurgovi .
Dr. Winter ( ordinuje v pondelky ) alebo Dr. Wagner ordinuje v piatky. obaja robia v nemocnjci v roosveltke, ambulancia je na prvom. poschodi v poliklinickej budove, a obaja sa zameriavaju na prsniky, alebo moze ist do Mamma centra v BB na Belvederi a tam ja prim. Dr. Turčan

gabii83
11. dec 2012

JA ESTe stale odporucam Kocajdovu ale jej sestricka je... des, nemam na nu slov, a preto ani nic nepisem lebo by to nebolo nic pekneho....

adkasmolka
11. dec 2012

Dr.Fruhwald este stale berie nove pacientky. Tu je kontakt: http://www.gynekologickaambulancia.sk/kontakt.php

adkasmolka
11. dec 2012

@rozzika skuste Dr.Molitorisa alebo Dr. Bielika obaja pracuju v Roosveltke v BB.

rozzika
19. dec 2012

chcem sa opytat ten pan doktor hunak on pracuje v mammacentre? cytologia vysla zla teraz neviem co to znamena? vraj treba robit duktografiu ale az v strede januara, sak sa zblaznim dovtedy, prosim viete mi poradit?

alaniska
20. dec 2012

@rozzika vyborny onkogynekolog je Mudr.Jendrusak,pozri stranku ogama.sk,ordinuje na Kyjevskom,v novostavbe,odporucam,osobna skusenost,kludne mi napis ak potrebujes blizsie info

ivanashaggy
30. máj 2013

Joj, dievčatá, najprv len hrozné veci tu čítam na Dr. Zvaru, ale potom som chvalabohu našla aj pozitívne ohlasy. Teraz som v 3.mesiaci - ale správa sa veľmi milo. Veľmi sa tešil a gratuloval mi k tehotenstvu. Sono mi už v 9 tt vytlačil, keď videl ako sa teším. Je veľmi pozorný a zatiaľ sa mi tam veľmi páči. Posledne som tam čakala s ďalšími troma tehuľkami 🙂 to tiež o niečom svedčí. Sestrička je svojská, ale mne to nejako neprekáža. Hlavne, že z doktora mám dobrý pocit. Minule som mala problém, volala som mu do ordinácie, pekne ma sestrička prepojila, a ja som dostala odpovede na svoje otázky - som spokojná zatiaľ. Snáď pôjde všetko OK... ;)

martulabb
10. jan 2014

@sloto

ahoj, po siestich mesiacoch mozes zmenit lekara

bobka200
11. jan 2014

ja ti odporucam mudr. sutekovu. je mlada a velmi dobra ja k nej chodim a som maximalne spokojna

vevuliatko
17. jan 2014

@fucica od Zvaru drahá utekaj čo ti nohy stačia.... nechcem ťa vystrašiť, ale zle nedobre...... Mudr. Vodecký berie nové, som tam necelý rok a pokiaľ viem, berie... i keď je problém trochu sa tam objednať... prešla som cez troch či štyroch gynekológov, kým som sa dostala k Vodeckému a jedine on začal riešiť niečo, mala som po vysadení HAK tiež problémy a nakoniec sa zistilo že som ju vôbec nemala brať a že to celé má pôvod v štítnej žľaze, takže od Vodeckého som teraz pod dohľadom endokrinologičky...

ale Zvara vie len vrieskať po pacientkach, akoby ja som si sama predpísala tú HAK, ktorú som brať nemala a prístup otrasný, aj za cysty som si mohla sama, lebo šak na tri cysty mi povie, že to z tabletiek a moja smola keď chcem rodiť 40ročná ako zvyšok bystričaniek (btw mám 23 a študujem VŠ, takže nvm kde zobral po prvom vyšetrení že chcem rodiť ako 40ročná a tak ďalej), že keď to praskne tak praskne a že budem mať otravu krvi, a keď nie tak sa to vstrebe a hotovo... a že kvôli tabletkám deti mať aj tak nebudem, že čo od neho čakám zázraky..... Jednoducho som odchádzala večne s plačom od neho, lebo to bol jeden hnusný hnusný chlap. tak nak si lieči tmavšie občianky z Hámra čo majú doma 11 detí, ale on teda nie je odborník ani nemá taký prístup ani nič...

vevuliatko
17. jan 2014

@momo29 hej, tie rukavice vystrašia najmä vo chvíli keď sa dostaneš na rad po 4,5 hodiny čakania v ambulancii a z vnútra stále vychádza jedna cigaňa za druhou, čo majú asi osobitný vchod, alebo idú za svetlom, lebo ani jednu z nich si za tie vyše 4 hodky nevidela čakať pred tebou v tej istej ambulancii....

jablkoham
4. apr 2014

Aj ja chodím k Šutekovej, je mladá, ale dobrá. Ak si niekto pamätáte, Dr. Babica, tak ona bola vraj jeho žiačka. Dr. Babic bol dobrý odborník, tak hádam ju zaučil ako sa patrí 🙂 Sestrička je tiež perfektná, ľudská a ústretová 😉

divabella
26. máj 2014

Ahojte, ja odporúčam Mudr. Petrovičovú. Všetko mi vysvetlí a som maximálne spokojná s jej
prístupom. Veľmi sú milé aj sestričky. Rada do tejto ambulancie chodím a kiež by boli aj ostatné
ambulancie takéto.

jankaaa_m
25. júl 2014

ahojte, neviete niektorá žienka, či Dr. Kamoďová už ordinuje po materskej? vďakaaa

bakken
27. júl 2014

Baby prosím poraďte mi gynekológa, ktorý nemá vyhranený názor na alternatívnu medicínu. Myslím v Bratislave funguje pani gynekologička, ktorú si celkom chvália a navyše nerieši všetky problémy hneď chémiou, preto by som sa chcela spýtať, či neviete o takom u nás v BB? Ďakujem veľmi pekne. Doteraz som navštevovala pani doktorku Klímovú, po čase som si na ňu zvykla a mám ju rada ako človeka, mám však pocit, že mi nevie veľmi pomôcť. A navyše vždy keď tam prídem (pondelok sa mi väčšinou dá) je tam pani doktorka Hilarová a pri nej mám pocit, že som u mäsiara... Hrozná osoba.. Preto chcem zmenu. Ď.

brunetka77
7. nov 2014

Niekto nevie niečo nové o MUDr. Kamoďovej (NOVAMED) ordinuje či nie? Ďakujem. 🙂

chrummka
10. feb 2015

@brunetka77 ordinuje chodim k nej, pondelky a piatky a je tak mila a citliva ze ja osobne som z nej uplne unesena, je to zatial jediny lekar ktory mi pred kazdym vysetrenim vysvetli co ide robit a preco, cize ja ju odporucam. zobrala ma aj pocas tehotenstva lebo pristup dr petrovicovej sa mi nepacil - ona ma chcela stale len vysetrovat aj v rannom stadiu tehotenstva, kedy sama priznala ze je to na prirode, ci tehotenstvo udrzi alebo nie a ked som vysetrenie odmietla tak ma poslala k bylinkarke...pricom to ze ma po vysetreni vsetko boli cely den ignorovala, kamodova vysetruje tak ze o tom ani neviem, cize pristup diametralne odlisny.

civavamoja
3. máj 2015

Chcem reagovat na nezmyselne uražky na pani doktorku Fulmekovú,chodim k nej 30 rokov,nikdy som nemala pocit, že by bola drza a zlomyselna ako ju opisujú niektore pacientky,prave naopak,vždy mi vedela dobre poradiť a pochopiť ma.Mam 2 deti a velmi som s nou spokojna, Odporučila som ju aj kamaratke a chodi už viac rokov k nej a nikdy sa na nu nestažovala.Odporučam ju aj inym.