Poradíte gynekologičku v Banskej Bystrici?

noc25
28. júl 2008

ahojte Bystricanky uz dlho chcem zmenit gynekologicku, teraz mam doktorku Kamensku ktora ordinuje v Sl.Lupci,ale akosi sa mi nedari zohnat nejakeho dobreho doktora/ku,pretoze ked obvolavam tak vsade maju plno.Vie mi niektora poradit?dakujem

sloto
30. júl 2008

ahoj noc. ja chodím k pani doktorke Fulmekovej a som s ňou spokojná. Ordinuje v zdravotnom stredisku v Sásovej. A odkiaľ presne si?

noc25
autor
30. júl 2008

o nej som este nepocula a kde presne to je?

martina.d.
30. júl 2008

ahoj, ja chodím k MUDr. Radoslavovi Trškovi a som veľmi spokojná. Ordinuje v Roosveltke. Pondelok a piatok.

blovitc120
30. júl 2008

Ja som este pocas VS chodila k MUDr. Macejkovi, ordinuje v Roosveltke v utorky. Fajn chlap

noc25
autor
31. júl 2008

Mne sa velmi pacil dr.Hunak,rodila som pri nom pred tromi rokmi a neviem ci este ordinuje v BB a ci berie nove pacientky neviete nahodou?

momo29
2. aug 2008

Preboha Fulmeková? No nechcem na nikoho "kydať", ale ona je teda riadna "DOKTORKA".Si asi jediná, ktorá ju chváli. Ja som k nej chodila chvíľku a stačilo. Tak náladová osoba... A bežne ohovára pacientky pred inými. So sestričkou sa bavia o tej, čo práve vyšla a vôbec im nevadí, že to ostatné počujú. Teraz chodím k dr. Trškovi a to je pre mňa odborník a PÁN DOKTOR.Aj som pri ňom rodila a on je proste poklad. A ešte sa naňho aj dobre pozerá 😀 .

bihan
2. aug 2008

Momo, tak nekydaj 😉 Ja som k nej chodila 7 rokov a nemala som s ňou žiadny problém.

noc25
autor
3. aug 2008

mne sa zda Trska trosku roztrzity.Chodila som k Vodeckemu pred porodom,bohuzial musel nahle odist tak ma nechal na starosti Trskovi ten ma poslal v jeden den 5krat na CTG,pretoze si ma pomylil s inou pacientkou ktora mala po termine,ja som ho mala az za 2 m a to domna este ,,vyskocil,, a bol strasne neprijemny ako keby to bola moja chyba a nie jeho!Cize odbornik moze byt,neberem to nikomu...

roasha
4. aug 2008

ja nedopustim na prim.Bielika,len ten to ma urcite nabite. 😉
nedoporucujem Zvaru,ten teda vie dat "do poriadku".. 😝 😝 😝 /este tak pre romky z Hamra.../ 😝 😝 😝
keby tu bol grcajuci smailik,tak ho tam dam urcite. 😝

noc25
autor
6. aug 2008

cize nikto nic o Hznakovi?

noc25
autor
6. aug 2008

pardon Hunakovi

geegee
6. aug 2008

Aj ja som chodila k Fulmekovej dlhe roky a nebola som velmi spokojna...teda bola, kym neboli problemy...ale zase mojej mame v podstate zachranila zivot...

miruska32
6. aug 2008

Baby super doktori-gynekologovia su na sládkovičovej ulici pri Novamede. Doktor-Philadelphy, Drzik a ešte jeden teraz ma nevie napadnut ako sa volá, ale strašne super. Pekná ordinácia🙂 Radím určite chodte tam. Je to v takom modrom komplexe, hned pri semaforoch sa dá povedať.

eriqe
6. aug 2008

Miruska este je tam asi Grom. Chodila som tam na sono a Drzik bol perfektny. Ja teraz tiez riesim zmenu gynekologa lebo ten moj zomrel ☹ ja by som chcela ist ku Kamodovej co robi miesto Fruhvalda, lebo k nej som chodila tesne pred porodom a bola skvela, len sa nejako neviem dokopat

miruska32
6. aug 2008

ano ano Grom-ten je perfektný tiež🙂No odporučam týchto. Fakt super🙂Tu pani nepoznám.:/ škoda, že nemožem pomocť.

momo29
7. aug 2008

eriqe: predpokladám, že doktor Babic ☹ . Aj ja som k nemu chodila a som z toho smutná. Teraz mám kartu u dr. Tršku. Ten mi robil aj cisársky a chodila som k nemu na sono, tak verím, že bude taký zlatý a trpezlivý ako bol aj vtedy.

bihan: dr. Fulmeková možno nie je zlý doktor, ale ako človek ma veľmi nepresvedčila. Bola strašne náladová a tak nejak necitlivo oznamovala horšie správy. Ja som k nej chodila pred 15 rokmi, možno teraz je iná.... NO nezabudnem na deň, keď mi po sone vyšetrení povedala, citujem: Preboha, vy tu NIEČO máte, musíte ísť do nemocnice. Mala som 16 rokov a vyplašila ma statočne. V podstate mi nič nevysvetlila (vtedy som sa moc nepýtala, bola som skoro decko a zaskočená) Našťastie to nič vážne nebolo. Ale to bolo dávno.......

erosinka
7. aug 2008

Ahojte, čítam vaše odporúčania na dokorov. Ja som chodila k Dr. Babicovi ale kedže u nieje medzi nami chcem zmeniť doktora. Teraz som u Španielku a chcela som ísť ku KAmoďovej ale nedal mi kartu že ona nieje doktorka prvého kontaktu tak hladám dalej.

Miruska vravíš že v medikline sú fajn doktori, ni Philadelphy neprichádza do uvahy s tym mam nepekné skusenosti. Groma som bola len dvakrát na sone ked bol ešte na kyjevskom. A ten doktor Držík je aký? Máte s ním skúsenosti?
Poradte prosím lebo ja som už zúfalá. ☹ ☹ ☹

bihan
7. aug 2008

Groma by som zase neodporúčala ja.. kamarátka kvôli nemu skoro prišla o vaječník.. A vkuse jej len hovoríl "No viš, dzifče..." trepal jej kulehy a nič s jej problémom nerobil.

Momo, ja to beriem, že niekomu jej prístup nesadne (možno pred 15r bola naozaj horšia, to som ešte ani nemala MS 😅), ale ja som si ju vybrala práve kvôli tomu, že mi veci povedala na rovinu a neobaľovala do hlúpych omáčok.

momo29
7. aug 2008

bihan: len mne práve nepovedala veci na rovinu a z toho mála, čo mi povedala (že nebudem mať deti) sa, chvalabohu, "sekla". Proste veľmi ma vystrašila a kvôli ničomu.

mihanka
7. aug 2008

ja chodim ku Gromovi, zatial som nemala problem, aj ked ja si doktora predstavujem ako dr Slavika z ordinacie 😀 a od toho ma daleko... dr Drzik k nemu chodi robit sono - len utorky a piatky, nema tam ambulanciu a je perfektny... a Philadelphy ma ambulanciu v dolnej (oni sa navzajom zastupuju) a neodporucam - je to uz starsi pan, svokra mala problemy u neho... u groma som spokojna aj so sestrickou, je fajn a chodim ku nej aj na pripravu na porod... 😉

maca793
9. aug 2008

u Fulmekovej som bola raz a to pre antikoncepciu a tá ma hneď odrazila od dverí, že som žasla, ako sa správa k pacientovi. U Zvaru nemám problém, ale aj tak je dobrý aj Molitoris odrodil všetky moje deti robí v nemocnici. Sestra chodí do sl. ľupče a je spokojná.

noc25
autor
10. aug 2008

ahojte aj ja s Molitorisom mam skusenosti, chodila som k nemu pred porodom a absolutne ma nepresvedcil ako clovek.Zeny berie na kusy,ked clovek vojde do ordinacie cakal by aspon odpoved na pozdrav coho som sa ja ani raz nedockala a o mojom stave som sa ho musela donekonecna vypytovat aj tak som sa toho vela nedozvedela...A aby toho nebolo dost ,,vyfasovala,,som ho aj na porod mojho druheho dietata.A k tomu chcem len dodat,ze ak by som mala takehoto lekara pri 1.porode tak som presvedcena ze dalsie dieta by mi nehrozilo....

roasha
10. aug 2008

to hej,Zvara je dobry este tak na predpisanie antiko,nic viac. 😝
nedajboze aby pri nom vyskocil nejaky problem. 😝 poukazala by som pri nom aj na pranie jednorazovych gumenych rukavic,a ich susenie na radiatore.to sa hocikde nevidi...atd..... 😝 😝
fakt len odplut... 😝 😝

noc25
autor
11. aug 2008

roasha-no to hadam nie?!

martina.d.
11. aug 2008

roasha, tak to by si sa divila, kde sa šetrí na gumených rukaviciach. Dokonca aj v takej "vychytenej" pôrodnici, ako je Banská Štiavnica. Rodila som tam cez vianoce, tak to viem. Keď to videl môj manžel, tak ma odtiaľ chcel vziať preč. A to je len malá perlička z tých, čo sme tam zažili. 😠 😠 😠

roasha
11. aug 2008

smrtelne važne!nech nepovie ktora kolvek jeho pacientka,ze si to nevsimla.a potom to jeho sestricka prepudruje.. 😝 😀 keby to sterilizoval aj x krat,neni o com... 😠 ked clovek vidi tie jeho pacientky z medeneho hamra....a potom chod na vysetrenie... 😀
ked som od neho odchadzala,povedala som mu pekne od srdca..... 😠 🙄

roasha
11. aug 2008

na druhej strane...logika v tom je,keby vas nedajboze cimsi nakazil,aspon ma postarane o robotu... 😀

noc25
autor
11. aug 2008

roasha-ked si to tak vezmes tak clovek si uz nemoze byt isty uz ani na patologii 😒

erosinka
11. aug 2008

Ahojte, Zvaru by som neodporučila ani najvôčšej nepriatelke. Kamošku poslal domov s prasknutou cystou, že ked ju to boli ma si dať paralen. A moja mama mala daky problem na krčku, tak jej to odštikol. Ta čakala v strese na vysledky že čo to bolo a ked sa išla spytať na vysledok tak jej pvedal že on to nikam neposielal že to hodil do koša. Takže odbornik ako ... 😖 😖 😖

V dnešnej dobe sa stáva málo kedy že človek natrafí na normálneho doktora. Niektorí sa fakt správajú ako keby sme ich len obťažovali. ☹

lola4
11. aug 2008

Ahojte, ja chodim k Petrovičovej, ma ambulanciu na Lazovnej, predtym bola v starej nemocnici. je fakt supeer. Doporucujem 😉