Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poradíte kozmetický salón v Bratislave?

ajca123
4. apr 2012

Ahojky babulky,chcem sa zeptat vás či tu v BA poznáte nejaky dobry kosmeticky salon. Lebo mám problém že mám flaky na cele a nose a potrebujem sa ich zbaviť 🙂
Dakujem

liz_lemon
4. apr 2012

@ajca123 salonov je v BA strasne vela, ale na tvojom mieste idem najprv ku koznej

ajca123
autor
4. apr 2012

@liz_lemon ďakujem ale to ja mám pigmentove skvrny :(
Ja viem že ich je veľa ale ja mám tri male deti a aj preto som dala tuto tému. Hľadám

liz_lemon
5. apr 2012

@ajca123 tak skus radsej znamejsie a drahsie, ako je Pierot a pod.

sissy27
5. apr 2012

@ajca123 s pigmentovými škvrnami ti nikto nič nespraví, akurát tak z teba vytiahnu kopec prachov za pár pokusov a trošku nádeje... aj kožný lekár ti povie, že s tým nič nenarobíš, max. v lete si dáš na tie fľaky silnejší ochranný faktor ako na zvyšok tváre, takže sa ten rozdiel trochu dorovná... existuje na to jeden krém, ale v Európe je zakázaný, v USA stojí pár dolárov... osobne som ho neskúšala, keďže tieto problémy nemám, ale doniesla som ho pred časom kamoške, má dobré recenzie. Volá sa Porcelana, hoď si do googlu...

hrable
27. feb 2014

čaute decká, nepoznáte nejaký dobrý kozmetický salón, kde by som omladla o 20 rokov ? potrebujem vyrovnať ksicht, nafúknuť pysky, prsa by ešte akotak ušli, trochu padajú ale ešte si do nich nekopem. Potom ešte trochu zrovnať bachor, lebo si nedovidím na ohambie. A čo by to tak stálo ?
diki

Tu začni písať odpoveď...

Odošli