Poradíte ohľadom lunárneho kalendára?

dufka31
11. dec 2012

Ahojte!
Chce, sa opytat tie co poznate lunarny kalendar alebo ho mate doma kedy je v decembri najlepsie zafarbit vlasy aby pomaly odrastala farba? Teraz na nov, ktory bude na Luciu tusim? Dakujem papa.

stanislavao
11. dec 2012

to akoze ked si zafarbite vlasy v nejaky "specialny" den, tak vam budu vlasy pomalsie rast? vlasy rastu rovnako a urcite to nezalezi od lunarneho kalendara.

katka5584
11. dec 2012

ja na to neverim moja svokra ano ale to je jedno kedy si zafarbiš ja som kadernička a je to jedno je to presne ako hovori stanislavao

reni1512
11. dec 2012

mala som tuto knihu doma, ale od kedy sme prerabali tak je zbalena niekde kde ju nenajdem, tam bolo presne popisane kedy farbit a strihat vlasy atd...cize v tomto ti neporadim, ale chcem ti napisat, aby si si vlasy nefarbila ak nemusis v tehotenstve :(

hradnapani
11. dec 2012

pozrela som do jednej takej knizky a pisu tam, ze farba vydrzi dlhsie v case dorastajuceho mesiaca: takze teraz od piatku az do splnu, co bude po vianociach. Znamenia tam nepisu ziadne, ze takto to vraj staci. Tak mas akurat vhodne obdobie.
Kto neveri a nevyskusal, tak naco sem pise?

jedina30
11. dec 2012

CAUKO...takze do vianoc uz nestihas..najlepsie si zafarbit vlasy alebo strihat je v rakovi a v levovi a to je os 28.12 do 1.1.2013...pozeram to v kalendari,lebo ja mam lunarny kalendar na stole.. 😀 😀