Poradíte ohľadom používania tampónu a výtoku?

mbabika
19. jún 2015

Dievcata, prosim Vas preco ked mam zavedeny tampon mam mokre nohavicky, ale krv to nie je. Nebude to ani v zle zavedenom tampóne, pouzívam ho roky a nikdy som s timto problem nemala. Nohavicky som mala tmave takze tekutitu som dovre nevidela ale cervena urcite nebola. malo to trochu zapach ako moč. No nepredpokladam ze by som mala problem s unikom mocu. niesom ani nachladnuta ani nic podobne. Cikam normalne, pravidelne. 🙂

seahorse27
19. jún 2015

Mozno si sa len viac spotila.

jantyy
19. jún 2015

Krv sa nasava do hornej casti tamponu, postupne. No Priodzena vlhkost posvy sa nasava tiez do tamponu a snurockou dole ide do nohaviciek. Klasika , nie si v tom sama 😉 neries, ak ti to moc vadi , daj si este slipovu vlozku, zo snurocky to pojde to vlozky. Aj ked, v takomto pripade sa vyznam tamponu dost straca...
Co uz, musime to tych par dni v mesiaci nejako vydrzat 😉

lubkavargova1
19. jún 2015

tak aj ja som take mala, ze trosku viac spotila a potom "boli gatusky mokre...uprimne to mame tam slabiny a potime sa aj tam...a tiez som sa zlakla ze ci to nepretieklo. Ja pouzivam uz 10 rokov len tampony a taketo nieco som zazila viackrat 😀

malinka158
19. jún 2015

ahoj ja som to předtím tiez mavala. Vždy som tam mala nieco vlhke. ale ako pise @jantyy nebolo to zo snurocky, ta bola sucha. Potom to nejko samo preslo 🙂