Poraďte dobrého gynekológa v Bratislave

alca89
3. feb 2016

Ahojte , viete mi poradit dobreho gynokologa v ba so serioznym pristupom .
Dakujem

8291
3. feb 2016

Dr.Gažo Martin Gynsante

alezbet
3. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

@alce89 hladas statneho alebo moze byt aj sukromny?

alca89
autor
3. feb 2016

@alezbet myslim ze je to jedno 🙂 hladam niekoho seriozneho koho naozaj zaujima zdravotny stav a nie kolko penazi si ochotny vyvalit 🙂

eliska13
3. feb 2016

Mudr.Milly Ruzinov super doktor

kvetka589
8. feb 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@eliska13 tiez chodim k nemu a som velmi spokojna 🙂 s takym ludskym pristupom s akym som sa stretla u neho sa clovek stretne malokedy.

alca89
autor
8. feb 2016

@kvetka589 neivem nikde najst cennik . viete mi poradit ? dakujem

alca89
autor
8. feb 2016

@eliska13
@kvetka589 baby citam nanho aj dost negativne reakcie :/ ach jaaaaaj :/

moonshine1
15. feb 2016
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@alca89 na jeho stranke je cennik ak nebudes vediet najst tak ti ho poslem do IP 🙂 negativne reakcie? ja chodim k nemu uz nejaky ten piatok a nestretla som tam ziadnu nespokojnu pacientku. Podla mna je to velky odbornik s ľudským prístupom. Mne pri mnohych mojich problemoch chybal isty nadhlad a triezvy pohlad na problemy a on prave ten nadhlad ma, mnohokrat ma ubezpecil, ze vsetko bude ok, ze sa nemusim bat a aj tak bolo 🙂

silvik1
15. feb 2016

ahojte. tiež hľadám dobrého gynekológa/gynekologičku. pre mňa najlepšie v rámci Karlovky, Dúbravky, Devínskej alebo Lamača.
Ďakujem za každé info.

patricia_xxx
15. feb 2016

@moonshine1 no napríklad ja som z neho nebola nadšená :(
Pre mňa je No.1 Dr. Kotek, ale ten od neho odišiel na Čiernu Vodu

alca89
autor
16. feb 2016

@moonshine1 hej citala som ze je arogantny a podobne :/ alee tak 100 ludi 100 chuti a lekar tiez nemusi mat kazdy den usmev na tvay 🙂 ved tiez su len ludia a mjau toho dost vela 🙂

alca89
autor
16. feb 2016

Baby a skusenost s gynekologickou v Raci mate niektore ???

mamickajanka
16. feb 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

@patricia_xxx @alca89 Je pravda ze kazdemu vyhovuje niekto iny. Ale to ze je arogantny to by som nepovedala. Ja k nemu uz chodim dlhsi cas a este som sa nestretla s tym ze by bol ku mne arogantny, vzdy bol mily a ochotny mi pomoct s cimkolvek som tam prisla.

patricia_xxx
16. feb 2016

@mamickajanka tak asi som mu nebola sympatická ;)

alezbet
17. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

Baby sem tam si treba premysliet, ci skor hladate zlateho a mileho doktora ktory po odbornej stranke vam nebude vediet poskytnut az tak vela informacii ale bude sa na vas stale usmievat alebo vam az tak nezalezi na pristupe ale hlavne je, aby vam poskytoval poriadnu odbornu starostlivost a vysetril vsetko o co ho poziadate. Myslim si ze ten druhy bod je podstatnejsi.

tana85
17. feb 2016

existuju aj lekari, ktori su aj mili aj odbornici...nemyslim si, ze mam trpiet aroganciu len aby som dostala profesionalne osetrenie. momentalne chodim na kontroly uzv k janekovi v Digital parku, je sukromnik a plati sa komplet vsetko, ale on je pre mna priklad kombinacie dobreho pristupu a odbornosti. vsetko vysvetli, mozem sa pytat a trpezlivo odpoveda, ak nieco nevie, tak si prizna, ale vzdelava sa aj v smere homeo lebo nie vzdy je nutna farmakologicka liecba...uvazujem, ze k nemu prestupim, ale minimalne on je pre mna doktor, ktoremu doverujem viac ako svojmu zmluvnemu gynekologovi

ajajaj00
17. feb 2016

@eliska13 aj ja k nemu chodim teda do Kocha on tam sluzi

iwusteeek
18. feb 2016
Používateľ iwusteeek je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iwusteeek.

@eliska13 Tiez k nemu chodim. Pred nim som mala doktorku ale ta mi vobec nevyhovovala ani po ludskej ani po odbornej stranke. Som rada ze som ho nasla a vobec mi nevadi ze musim dochadzat, oplati sa to pretoze uz mi velakrat pomohol.

zsoja
1. mar 2016

Baby, ktory gynekolog je najlepsie v Bratislave. Chcem vymenit doterajsieho, lebo mam velke problemy a on ich vobec nechce riesit. Ziadne lieky ktore mi predpisal mi nezaberaju a mna to uz takto nebavi. Chcem vyskusat nejakeho ineho. Dakujem za odpovede

ajajaj00
1. mar 2016

@zsoja ja som velmi spokojna u Kocha fakt by som nemenila ale pred tym som chodila k dr Žačok http://www.gynekologicka-ambulancia-bratislava.sk/ ale kedze sluzi uz aj on u Kocha tak to je super u Kocha mam vybornu dr Marcišovú

kvetka589
2. mar 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@zsoja Moja skusenost s gynekologmi je dost pestra. Uz som ich menila asi zo dva krat, pretoze tych co som mala mi vobec nevyhovovali. Kamaratka mi spomenula MUDr. Millyho (ona k nemu chodi) a povedala som si ze ho vyskusam. Lepsieho doktora som si ani priat nemohla. Je ludsky, mily a hlavne odbornik ktory mi uz vela krat pomohol.

ajajaj00
2. mar 2016

@kvetka589 milly robil volakedy so zackom spolu potom asi cca 2 roky dozadu si zacok otvoril sam anbulanciu obcas aj mna vysetril milly a fakt bol super obaja boli velmi mily a ludsky

zsoja
5. mar 2016

@kvetka589 @ajajaj00 Takze baby v podstate obidve ste boli spokojne u doktora Millyho? A on ma kde ordinaciu?

ajajaj00
5. mar 2016

@zsoja on je v ruzinovskej nemocnici na 3 poschodi po schodoch hned na lavej strane

zsoja
7. mar 2016

@ajajaj00 Juj dakujem ti. A nevies prosim ta ci on berie aj nove pacientky? Ci radsej sa tam mam ist osobne spytat?

veeron
7. mar 2016

Ja som za Mudr. Ďuračku, vždy mi pomohol a prístup super...🙂

kvetka589
8. mar 2016
Používateľ kvetka589 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kvetka589.

@zsoja Co sa tyka mna tak ja som s nim velmi spokojna. Neviem si uz predstavit ze by som chodila k inemu doktorovi. Zavolaj mu a uvidis, oni su tam vsetci velmi mily. Aj sestricky su ochotne a mile 🙂

qwertxy
8. mar 2016

Ja som tiež u millyho a je úplne v pohode. Možno nie každému vyhovuje že je taký tichší, nie je zrovna ukecanec... Ale je to odborník, dobry lekár a má úplne super sestričky

zsoja
23. mar 2016

@ajajaj00 dakujem za kontakt, uz som mu aj volala a teraz akurat riesim aby moj doterajsi gynekolog mu poslal kartu a pojdem na prve vysetrenie k nemu. Som zvedava, ale nebojim sa len ako citam tak viacere ste s nim spokojne tak snad budem aj ja