Poraďte dobrého gynekológa v Košiciach

jancika19
27. aug 2012

Ahojte mamičky chcem zmenit svojho gynekologa ale neviem kam mam ist ktory je taky dobdy a berie nove pacientky neviete mi poradiť

gabena1
27. aug 2012

Ahoj, aj ja by som potrebovala zmenit..nie zeby som nebola spokojna ale moj je dost od ruky... ale zeby bol moj nejaky super, nemozem povedat...tak ak ti nevadi budem spolu s tebou cakat na odpoved 😉

jancika19
autor
28. aug 2012

Oki jasne no musim zmenit poprve je to daleko pre mne a po druhe nevyhovuje mi doobedu ordinuje a poobede robi ultrazvuky to aby som zabila cely den v meste

gabena1
28. aug 2012

moj pre istotu robi kazdy len do 12.00 a usg mal take jak za sociku....a aby si nebola asi 10-ta v poradi tak musis prist pred siedmou a cakat pokial otvoria celu polikliniku a utekat na 2 poschodie aby si stihla byt aspon tretia , stvrta 😀 mala si vidiet ked sme chodili tehulky do poradne ake sme mali treningy po schodoch 😀 😀 😀 😀 😀

fabant
29. aug 2012

ja chodim k p. doktorke Skladanej, v poliklinike na Masiarskej 🙂

moncicip
29. aug 2012

@jancika19 @gabena1 Ja chodim na polikliniku na SNP pri novej nemocnici na terase k Dr. Adamovi a som spokojna.

jancika19
autor
30. aug 2012

no mohla by som skusit toho Dr.Adam len či beie nove pacientky

jancika19
autor
30. aug 2012

@fabant a ta doktora Skladna je v pohode?Aj by mi to vyhovovalo na masiarskej

jancika19
autor
30. aug 2012

@gabena1no pri mojom somsa nasedela pekne dlho v čakarni objednana o dvanastej a vzal ma skoro o druhej a to pravidelne taky sklz mal dnu som už išla taka vytočena že až:DD 😀

gabena1
30. aug 2012

@jancika19 tak zas u mojho si musela prist hned skoro rano...u mojho sa objednat nedalo vobec ale kazdu hodinu bral niekoho kto si zaplatil no tusim to boli 10 evri...si vies predstavit ak niekto kazdu hodinu dosiel a si zaplatil... 😠

gabena1
30. aug 2012

@fabant a objednavas sa alebo len prides a cakas? cakas dlho?a vybavenie? vie ti urobit fotocky drobca na usg?vdaka 😉

jancika19
autor
30. aug 2012

@gabena1 objednavam sa telefonicky on nieje taky zly je v pohode ale teraz sa prestahoval ambulanciu co mne nevyhovuje a to čakanie na nervy a ma taku staru debilnu sestričku ma asi si už len privyraba pri dochodku ale zabuda je uplne mimo ked som cakala babetko tak paru krat neboli v ambulancii mali dovolenku a zabudla ma preobiednat a ja s tym bruchom sa trepem na poradnu a nič no horor a kedzže niesom priamo s mesta ale dochadzam si vieš predtavit ko som zurila

jancika19
autor
30. aug 2012

@jancika19 a robi aj fotky drobčeka toto vybavenie ultrazvuk 3d ultrazvuk,4d ultrazvuk ma tie veci ale pken si da zato zaplatit ☹

gabena1
31. aug 2012

@jancika19 sak aj ja som mimo mesta...inac som sa stretla s tym ze kamosky-tehulky z poradne mali svojho gyn.-sukromny ale chodili aj k tomu co aj ja - statny, nakolko on mal vsetky veci ako odbery a vysetrenia zdarma...tak aby nemuseli platit u svojho tak chodili este k nemu..neviem ako sa to dalo urobit..ale robili to tak.... 😅

fabant
31. aug 2012

myslim ze sa da aj objednat, zatial som len dosla a cakala 🙂...usg tam robia v pondelky a piatky...mne usg robil iny p. doktor...co sa tyka fotiek, to neviem 🙂