Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Poraďte dobrého psychológa v Banskobystrickom kraji

loreal12345
14. apr 2016

Dobrý deň, chcem vás poprosiť, neviete mi poradiť nejakého naozaj dobrého psychológa pre môjho partnera. V partnerstve funguje ako pohodový chlap, kde si všetci myslia, že sme ideálny pár a vlastne som zistila, že keď nie je pri mne funguje na sociálnych sieťach, kde dosť nechutne namotáva ženy. Chceme to riešiť, ale trvám na tom, že pôjdeme ku psychológovi, ktorý mu pomôže ozrejmiť prečo sa stal vlastne na týchto sieťach závislý a to už niekoľko rokov a ako sa tomu v minulosti vyvarovať. On to zaradil do života ako niečo úplne prirodzené a vôbec to do momentu, kým som to na neho nevybalila, neriešil ako niečo čo je problém. Veď sa len hral a jedna z nich bola jeho ex, ktorej niečo "potreboval" niečo vracať. Urazená ješitnosť, ale nechápem, prečo sa potrebuje vracať k minulosti, keď má fungujúci vzťah niekoľko rokov. A potom otázka, čo myslíte skúsiť vybaviť psychológa muža alebo ženu? Neviem komu by bol prístupnejší. Ďakujem

kachita
14. apr 2016

Je super, ze sa k tomu stavias aktivne a chces to riesit. Podla mna vnutorna nevysporiadanost ale nedomyslenie dosledkov sposobilo, ze si na soc. sietach dokazoval nieco ine. Ak vravis ze ste mali pohodovy vztah, tak problem nebol vo vztahu, ale v nom. Skuseny psycholog pomoze. Podla mna by to mohol byt chlap. Ja nie som z BB kraja, ale verim, ze dievcata poradia.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli