Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte dobrú zubárku

mamickavnudzi
21. okt 2016

Ahojte, niekolko dni som uz nic nejedla iba mliko jogurty, prosim vas pomozte mi ...potrebujem vsak trocha inu pomoc, mam dlhy v z.p. a niekolko mesiacov uz trpim prisernymi bolestani zubov mam ich v katastrofalnom stave a koly dlhu v spominanej poistovni mi ziadna zubarka nechce pomost, ze by mi urobila zuby na splatky, za ztento stav mojho chrupu moze i tehotenstvo, vtedy sa mi pokazilo asi 6zubov, no ked som sla s tym zubarke a povedala jej co je vo veci,...zial je nam to luto osetrenie zuba 50e, co som si ja zial nemohla dovolit,...
Fakt potrebujem uz nieco z tymi zubmi urobit, ak poznate alebo mate kontakt na milu zubarku prosiiiiiiiiiim zo srdca pomozte mi. Posledne 3dni su uz utrpenim...dakujem za pochopenie.

mamickavnudzi
autor
21. okt 2016

myslim tym ze ci nema niekto tzv.rodinneho zubara ktory by mi pomohol s tym, lebo ja uz som fakt z nich zufala ☹

mamickavnudzi
autor
21. okt 2016

@dominika6 rodicov ani surodencov nema ..vyrastat v DD bolo tiez utrpenie,...

mamickavnudzi
autor
21. okt 2016

@madamcoco som z okr. KN ...no tu som nezohnala nikoho kto by mi vedel pomost,...zial, este mam jednu zubarku v plane navstivit no neverim...

pribinak
21. okt 2016

@sardinka336 Mea Culpa, ale nie je záchytka, to je nocľaháreň pre bezdomovcov

alami
21. okt 2016

@mamickavnudzi bolesti, ktoré momentálne máš, sú bolesťami koľkých zubov? Bolí ťa momentálne jeden konkrétny zub, či ich je viac naraz? Tá bolesť, pre ktorú nemôžeš ani jesť...ďakujem