Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Poraďte gynekológa v Nitre na Klokočine

kaciatko31katarina
13. jan 2013

chcem ist novemu gynekologovy a neviem kumu mam ist kto je lepsi poradte mi prosím.

anieli_1
13. jan 2013

@kaciatko31katarina jednoznacne Kunsky.......najlepsi dr skvely pristup aj vsetko 😀 na klokocine poliklinike je

domyyy
13. jan 2013

môj doktor je super 🙂 Hlavačka sa volá a tiež je v poliklinike na Klokočine

martinka1704
13. jan 2013

tiež mám Kunského a som s ním veľmi spokojná 🙂

spoony
13. jan 2013

Ja som bývala na Klokočine, ale ku gynekológovi som chodila do mesta - na Farskú k doktorovi Krjakovi. Je to super gynekológ aj pôrodník (rodil môjho syna) a bola som s ním veľmi spokojná. Jemu vďačím za to, že prvého syna som vôbec vynosila a aj vďaka jeho podpore a trpezlivosti teraz po 4 rokoch budem mať druhé bábo.
Mne stálo za to chodiť z Klokočiny do mesta.

henrietag
13. jan 2013

Aj ja odporucam Kunskeho 🙂)

kaciatko31katarina
autor
13. jan 2013

@henrietag pan doktor kunsky len obiednava? alebo berie aj normalne cez pracovny den jak ma.

kaciatko31katarina
autor
13. jan 2013

@domyyy pocula som ze si ho vela ludi chvali ze je dobry ale ze je tam zla sestricka je to pravda?knemu sa len obiednava a ked zena ma nejake zdravotne problemy tak ju nezoberie hned ale ze ju len obiedna tak to sa mi vobec nepaci ja som mala gynekologa v zlatych moravciach a tam mali poradnu len 1 den v tyzdny a pondelok streda stvrtok a piatok ma zobral bez problemov ale musela som si pockat do radu.ale nemala som snim ziadne problemy.

domyyy
13. jan 2013

@kaciatko31katarina ja som tiež počula, že niekto vravel, že je tam zlá sestrička, naopak ja ju mám strašne rada 😀 😀 😀 zlatá je veľmi pekne pokecáme, ja ju mám moc rada 🙂 všetko je len o ľudoch....objednáva tak nemusíš chodiť pre časenky a nečakáš dlho...ja ked som mala vážny problém tak am zobral aj v ten deň 🙂

fantagiro29
13. jan 2013

@kaciatko31katarina Ahoj berie!!! ale nacakas sa!!!!

fantagiro29
13. jan 2013

@kaciatko31katarina sestricka je tam nova... neviem na ktoru to bolo myslene ale ja som osobne nemala ani s jednou problemi dokonca ani s tou pred nimi...som tam uz cez 12 rokov a spokojnost na mojej strane 🙂 len odporucam!!!

kaciatko31katarina
autor
13. jan 2013

@domyyy aha tak to su potom len reci kazda zena ma nieco na niekoho ale je dobre ked sa mozem poradit 🙂 dakujem za odpoved 🙂

domyyy
13. jan 2013

@kaciatko31katarina je to individualne, nie vždy máme všetci náladu ja som tam videla už aj takú hysterku čo začala na sestričku kričať a nadavať jej za nič.... 😉

kaciatko31katarina
autor
13. jan 2013

@fantagiro29 ja som myslela u pana doktora Hlavacku tu sestricku

kaciatko31katarina
autor
13. jan 2013

@domyyy ano najdu sa take zeny ale sestricka zato nemoze si myslim na nie?

fantagiro29
13. jan 2013

@kaciatko31katarina tak pardon!!!! :(

hanuliq
13. jan 2013

najlepsi doktor je Ravinger.

kaciatko31katarina
autor
13. jan 2013

@fantagiro29 nic sa nedeje moja 🙂

elena9
13. jan 2013

@kaciatko31katarina Ja chodim vyse 10 rokov Kunskemu a maximalna spokojnost. Len vdaka nemu mam druheho syna. Ale vraj aj Hlavacka je super. Toho tiez velmi chvalia.

henrietag
14. jan 2013

@kaciatko31katarina ano ja som ku nemu prestupila minuly rok ked som sa stahovala do nr .. aj svagrina k nemu sprestupila od ineho.. tak si myslim ze berie 037/6504461 zavolajte na pevnu linku ku sestre a spytajte sa ak by nezdvihali ale su tam dnes som tam bola tak vam do internej spravy napisem mobil .. pekny den

kaciatko31katarina
autor
18. jan 2013

baby dakujem vám za radu 🙂 uz som isla Hlavackovy 🙂 a sestricka je milucka a dobra pohode odporucam 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli