Používame cookies. Viac informácií tu. OK
tuppuk
25. júl 2019

@ivana6688 Ahoj tak asi len cviky na brucho, pozri na nete nejaký HIT na bruško, na brucho sa nedá inak iba cvičením.

zuzkaz91
25. júl 2019

@ivana6688 Moniku šrenekovu si už pozerala?

luccy89
25. júl 2019

@tuppuk preco ste si najprv nepozreli co diastaza vlastne je?🙄
Urcite nie zidne HIT na brusko, lebo si to zhorsis!
A ano najlepsie pozriet Moniku Srenkelovu.

tuppuk
25. júl 2019

@luccy89 Velmi dobre viem co to je, hitt nemusi byt narocny. Monika Srenkelova je tiez dobra.

luccy89
25. júl 2019

@tuppuk nejde o narocnost. Ked viete co diastaza je, tak urcite nemoze cvicit bezne cviky na brucho. Ziadne cviky na priame brusne svaly.

3petka
25. júl 2019

@ivana6688 na youtube je toho veľa

ivana6688
autor
25. júl 2019

Monika ma už plný kurz v Žiline 😔, tak ci náhodou nie sú aj iné kurzy priamo v PB alebo v za

ivula251
25. júl 2019

@ivana6688 ja cvičím toto zatiaľ https://fyzio-terapia.sk/online-kurz/?fbclid=Iw...

Potom pôjdem ďalej
Tieto videá mi gynda odporučila , som dva mesiace po pôrode

ildiko36
25. júl 2019

@ivana6688 spitaj sa priamo na rehabilitacii ci cvicia SM system..ale poistovna to neuhrady..ja mam tiez diastazu a chodila som cvicit.za pol hod som platila 10euro😏.su to dychacie cvicenie kde sa musis naucit dychat a svali stahovat naraz...bars nevydim daaky effekt..len si davaj pozor ..sama nerob ziadne cvicenie .hlavne brusaky...ked to urobys zle zväči a ti to

ivana6688
autor
25. júl 2019

@ivula251 a pomáha ti cvičenie podľa tých videí? Vidíš nejaké zlepšenie?

ivula251
25. júl 2019

@ivana6688 zatiaľ nemôžem povedať , cvičím len dva týždne
Ale už som po druhom pôrode a pri prvom mi cviky pomohli no cvičila som ich rok

evitka83
28. júl 2019

@ivana6688 kazdy dobry trener vie ako cvicit so zenou a posudit v akom stave ma diastazu. Ja som si po porode pozrela par fitiek, vacsinou tam maju aj profil trenerov a obvolala ich. S jednym cvicim dodnes

ivana6688
autor
28. júl 2019

@evitka83 ja som zas čítala že títo fitness tréneri moc nevedia o diastaze a ze cvičia so ženami aj také cviky co im ju zhoršila ale keď hovoríš ze chodíš k takému a kde chodíš do gitka do ktorého mesta? Ja som sa zatiaľ nahlásila k fyzioterapeutke na cvičenie ktorá sa tomu venuje tak som zvedavá ci pomôžu tie cviky

evitka83
28. júl 2019

@ivana6688 v Bratislave. Moja skusenost je, ze kvalitny trener nieco stoji, pretoze ma za sebou nejake studium, skusenosti a pod. Nikdy som sa nezverila trenerovi, ktory nemal ftvs alebo nejake fyzio vzdelanie. Nie kurz. Ale ty ked si nieco nastudujes o diastaze a potom sa rozpravas s tym trenerom, tak musis vediet odhadnut, ci je pofiderny alebo ok.ja cvicim kombinaciu fyzio a svalovych cviceni. Hlavne utekaj od trenera, ktory by ti poradil brusaky

ivana6688
autor
28. júl 2019

@evitka83 tak to máš potom super ze si takého nasla, áno áno co sa týka brusakov som čítala že sa nesmú ešteže zhoršia diastazu, tiež som čítala aj o cvičení vákuum, počula si o tom? Nevedrla by si sa mi k tomu vyjadriť alebo ten tvoj tréner? Ci je to dobre?

evitka83
28. júl 2019

@ivana6688 nie nepoznam

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre