Poraďte niečo na pozitívne myšlienky

zuzkka111
7. feb 2013

zienky , baby . neviete poradit nieco na pozitibne myslienky ,na dobru naladu. uz sa zobudim tak a je to po cely den . a navyse sa obvinujem so vsekteho co sa stalo v minulosti ..zhadzujem sa a ked ja nie tak to robia iny..

zivika
7. feb 2013

@zuzkka111 pokial sa takto trapis dlhodobo, mala by si skocit za psychologom, nie je na tom nic divne...poradi ti lepsie ako my tu, ked vlastne ani nevieme, co ta trapi...

kamajka
7. feb 2013

univerzálny liek na depresiu neexistuje..ani vo forme čajov na pozitívnu myseľ a posdobné bludy... treba myslieť realisticky...ak sa takto cítiš už dlhšie, určite je na mieste vych-ľadať psychiatra, ten Ti môže diagnostikovať depresiu alebo niečo iné, a nasadiť správne lieky.

stano4000
7. feb 2013

ak mas depresiu tak to je nutne prediskutovat s psychologom. ak je to len taky spleen tak si chod zabehat

bosorka3113
7. feb 2013

Treba sa pooooooooooooooriadne vyrevat dat vsetko napatie zo seba von a povedat si ze nie je az tak zle... Ja si stale predstavujem ze ja som na tom este dobre co nie malinke babatenka co maju zakerne choroby, co tie deti v Afrike co nemaju co jest... A vtedy si uvedomim ze moje problemy oproti ich su zanedbatelne... Ale ja by som skocila aj k psychologovi urcite ti lepsie poradi pripadne ti da niake tabletky na ukludnenie nemusis sa za to hambit ja mat cas tak k nemu letiiiim 🙂

briluxina
9. feb 2013

zamysli sa nad tým čo by Ťa urobilo šťastnou...potom nemôžeš sa za všetko ovbiňovať a pozeraj sa dopredu, neži v minulosti...a keď Ťa zhadzujú iní tak sa s nimi nestýkaj...a ak máš pocit, že to nedokážeš zmeniť, resp. nemáš na to sily, tak si pohovor s odborníkom...určite to zvládneš...držím prsty...

reikina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kavaapalma
9. feb 2013

@zuzkka111 minulost je minulost,tak na nu kasli a zi pritomnostou... az rano vstanes a hned si naladena mizerne,tak jasne,ze sa to s tebou potiahne cely den... sila myslienky je ozaj silna... takze ked vstanes otvoris oci hned si povedz,alebo v duchu opakuj dnes mam nadherny den dovtedy kym o tom nebudes presvedcena... podari sa to uvidis,len treba chciet a nenechat sa ovladat tymi zlymi pocitmi a myslienkami...vsetko mas v hlave,drzim palce...