Poraďte tabletky na pribratie

maaji
9. nov 2020

Dobrý večer baby idem k vám prosbou, prosím poraďte účinné tabletky na pribratie po pôrode som dosť schudla nekojim malého ani nič podobné, som vysoká a vidno to na mna dosť veci na mna ovisaju , ľudia si začali o mne aj klebetyt že aka som chuda že nevizeram ako matka ale ako skoro decko, už mi to lezie na nervy 😕 jem normálne keď som hladná sa najem, a nasilu sa jesť nedá skúšala som aj všelijaké vitamíny a nič aj k dochtorovi som bola a nič že som v poriadku, vážim 48kg a mám 20 rokov .

diaalex
9. nov 2020

@maaji ale nerob si z toho hlavu 😉 keď som porodila pýtali sa ma sestričky na odd a aj spolubývajúca či už mám 18? 🙈 mala som 26 😁 a doteraz mi nikto neverí, že mám 27 a pomaly ročnú dcérku 😁 keď sa cítiš dobre, nič ta nebolí, kašli na tie klebety 😉

thoughtfulweirdo
9. nov 2020

Ja napriklad neviem mimo tehotenstva pribrat tuk, len svaly. A tiez vyzeram tak na 15 😅

maaji
autor
9. nov 2020

@diaalex To isté mi hovorí aj kamarátka, ale je to trošku divne keď stojím pri nejakej 14 ročnej babe a ona ma vetsi zadok ako ja a je vyspelejšía.

maaji
autor
9. nov 2020

@thoughtfulweirdo No a nevadí ti to trocha ?

thoughtfulweirdo
9. nov 2020

@maaji Ze vyzeram tak mladucko? Nie, lebo s tym aj tak nic nedokazem urobit. Este aj s make-upom vyzeram ako zmachlene decko, este horsie ako bez neho 😂 nepomozem si nijak, takze sa nad tym nezamyslam. Ked mi niekto tyka, tykam naspat, potom sa zhacia, ze asi zle odhadli vek, ale neurazam sa za to, ani nic podobne. Ked budem v 40ke vyzerat na 30, budem si pochvalovat 😁

diaalex
9. nov 2020

@maaji moja sestra ma 13 rokov a ma oveľa, oveľa väčšie prsia ako ja (ráta sa aj kojenie) 😁 a je už pomaly vyššia ... a proste mi to nevadí, pre manžela som dokonalá takto, ja si cítim super a iného neriešim 🤗 som šťastná

maaji
autor
9. nov 2020

@thoughtfulweirdo
@diaalex
Tak to vás obdivujem ste super , skúsim aj ja nad tím porozmýšľať a biť šťastná taka aka som.

nika82
9. nov 2020

@maaji stitnu zlazu mas v poriadku ?

maaji
autor
9. nov 2020

@nika82 Ano v poriadku.

mariannali
9. nov 2020

@maaji skús cvičiť posilovacie cviky, naberieš svalovú hmotu

kristiii
9. nov 2020

@maaji ako ti už baby napísali, buď rada, vekom to oceniš. Okolo tej dvadsiatky ma to tiež ešte sem-tam štvalo, ale čím som staršia, tým som za to vdacnejsia. Nie že by už ľudia nemali potrebu rýpať, ale tak rype hádaj kto.. spravidla nie práve najstihlejsie ženy, ktoré sú na večných diétach, naopak chlapi s tým problém nemajú 😉

janetinka27
9. nov 2020

@maaji kamaratka po porode nemohla pribrat, 176 cm a 47 kg, na plavani s malym sa citila trapne kvoli pohladom zien.snazila sa pribrat,chodila na 2 obedy do restauracie,nic nepomohlo. ale potom sa to samo upravilo a bola ok

tslobik
9. nov 2020

@maaji Lipovitan, vit. sk. B, alebo sa opýtaj na inj. B12, resp. Panthenol

mattkapd
9. nov 2020

@maaji sme na tom rovnako len mam o 10 rokov viac.. Ja sa tým netrápim.. Trápilo ma to v purte teraz už nie.. V tehotenstve som pribrala 23kg a dúfala že niečo zostane a hádaj nezostalo nič.. Uvidíme po drom.. Ale postavu už neriešim 🙂

elementissa
10. nov 2020

Bud rada, že si stihla 🙂 no a čo ked si ako trieska, tak máš takú postavu 🤷🏼‍♀️ nespravíš s tým nič, poznám také baby. Ja mám atleticku postavu, som stihla, ale svalnata a co by som ja za to dala, aby som vyzerala ako ruska baletka s obvodom stehna 40 cm... No bohužiaľ... Ja som sportovala celý život a keď sa snažím cvičiť, aby som zhodila "tuk", tak za tri dni mam tehlu na bruchu a všetky svaly vystupene.
Kedysi som vyzerala staršie na svoj vek, napríklad, keď som mala 12/13 rokov, ľudia mi bežne vykali a mnohí mi vraveli, že vyzerám na 19-20... Vtedy som to brala ako kompliment. Teraz mam vyše ročne dieťa, 3 roky som vydana a keď medzi rečou spomeniem svojho manžela a nebidaj dieťa, tak ozaj ľuďom až zabehne a pozerajú na mňa "počkaj, ty nemáš 17?" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 a ja ze... Tesne... Len skoro o 10 viac, ale pohoda, dobre sa to pocuva🤣🤣🤣🤣 je dobre vyzerať mlado. Ocenis, ked budeš mat 45😉 my máme v rodine také fajnove gény, všetci vyzerajú mladucko. Minulý rok sme boli na sesternicinej svadbe a môj muž tam prvý krát videl jej mamu (na našej svadbe z nejakého dôvodu neboli) a pliestil oči, že či tá krásna žena vedľa nevesty je jej sestra. A ja vravím, nie, jej mama. To vyplestil oči ešte viac a potom som mu povedala "a má 52 rokov" a to ho normálne až odhodilo. Mi vraví "lasocka, to aj ty budeš taka chrumkava v 50tke?" som sa smiala, že snáď hej 🤣 a mam ďalšiu sesternicu z druhého kolena, ktorá má 45 a tiež jej ľudia bežne tipuju max 27 (aj môj muž jej tak tipoval, keď ju videl prvýkrát), jasne, ze ked sa pozrieš zblízka, tak vrásky už sú, ale keď sa pekne namaluje, tak by ju človek nerozoznal od vysokoskolacky..rovnako je na tom moja mama, sestra... Proste rodinné gény sú silná vec. Takže bud rada, že vyzeráš mlado, oplatí sa to. A čím budeš staršia, tým viac to ocenis. A to ze si chuducka nezmeníš. Snaž sa jesť zdravo, vyvazenu a pestru stravu. Chuda budeš rovnako, možno ešte schudnes. Ale budeš zdravá 🙂 a klebety nerieš. Len závidia 😉

lauriema
10. nov 2020

@maaji Ahoj pridem ti navarit halusky😉

maaji
autor
10. nov 2020

@lauriema Ahoj no jasné halušky😀 mne nepomôže aj keby som zjedla koňa 😀

maaji
autor
10. nov 2020

@elementissa ďakujem , aspoň že niesom sama, a dúfam že sa to vekovo napraví

maaji
autor
10. nov 2020

@tslobik už všetko vyskúšane všelijaké vitamíny a nič

maaji
autor
10. nov 2020

@janetinka27 dúfam že sa to vekovo úpravy a aj ja budem ok

maaji
autor
10. nov 2020

Ďakujem vám baby za rady 🙂

lauriema
10. nov 2020

@maaji Ale co by😀Neboj urcite ai peknucka taka aka si a ak sa citis dobre ,ze nemas zdrav.tazkosti tak super bud rada mnohe ti budu zavidiet urcite haha aj ja ti zavidim ale v dobrom sanozrejme

maaji
autor
10. nov 2020

@lauriema ďakujem ti , a ano cítim sa dobré nemám žiadne zdravotné ťažkosti.