Poraďte značku šošoviek

petinka333
1. mar 2016

akú značku šošoviek používate ? ktoré vám vyhovujú ,idem prvýkrát objednávať z netu a neviem že aké su tie najlepšie aj ked je to individuálne ale rada si nechápem poradiť 🙂 bola by som rada keby ste mi poslali aj linky

timi_timi
1. mar 2016

Za mňa Dailies aqua comfort plus. Už som tiež skúsila viac druhov, ale vždy som sa k ním vrátila. Ide o jednorazové šošovky. Použiť a vyhodiť. 🙂 😉
Prvý krát som bola, ale u očnej a povedala som akú mám predstavu, čo si vyžadujem. Kupovať na blink z netu no neviem.
http://www.vasesosovky.sk/dailies-aquacomfort-p...

lienka_snehulienka
1. mar 2016

@zuzana_j23 No, tiež sa trochu bojím, či sa mi v tehotenstve dioptrie nezhoršia. Nad tou operáciou zatiaľ nejako žhavo neuvažujem, šošovky mi vyhovujú a striedam ich s okuliarmi.

lean31
1. mar 2016

@petinka333 áno toto je pravda, nakoľko šošovky si pokladáš priamo do oka, preto sa dávajú slabšie. Okuliare sú vzdialené zhruba 1,2-1.5 cm od oka. Ale toto priamo Ti všetko vysvetlia v optike, kde Ti vlastne pri prvej aplikácii premerajú zrak, určia šošovky a naučia manipulovať 😉 🙂

zuzana_j23
2. mar 2016

@lienka_snehulienka ja tiez tak... Mna len štve syndróm suchého oka...:/ ale na operáciu asi nepojdem kto vie kedy dorodim :D

rakywanda
2. mar 2016

@petinka333 mne je jedno aká je značka, muž musí mať len jednu

operovať sa nedám, jedine že by ma uspali

majocka04
2. mar 2016

@petinka333 ahoj, áno dávajú sa slabšie, je to kvôli tomu lebo sú bližšie pri oku ako okuliare...minule mi to vysvetlila lekárka 🙂 ja som mala prvé skušobné od lekárky, ďalšie som si objednala u lekárky a ďalšie z netu, lebo boli o dosť lacnejšie na nete...a teraz som sa zase vratila k okuliarom a neskôr si tuším zase objednám šošovky :D :D