Pôrod vo Vranove nad Topľou

sisapetrigova
10. feb 2012

rozhudujem sa ci rodit vo vranove ake mate skusenosti?? 🙂

8martina
11. feb 2012

@sisapetrigova No ja rodit vo vranove budem myslim ze to bude dobre a kedy mas termi??

sisapetrigova
autor
12. feb 2012

@8martina ahoj ja mam termin 15.5.2012 a ty?? a mas nejake poznatky ohladom vranova??papa 🙂

sisapetrigova
autor
12. feb 2012

@tinki ahoj aj ty si rodila vo vranove?? pozrela som si tu stranku a tam nepisu velmi pekne o sestričkach ☹

8martina
12. feb 2012

@sisapetrigova no vies co po vianociach som bola hospitalizovana vo vranovskej nemocnici na tyzden a nestazovala som sa pristup sestriciek a doktorou super co som sa cudovala....ale ked porodim dam ti vediet ako tam bolo hehe sice az v marci 23 mam termim myslim ze to pride skor lebo som na rizikovom tak uvidime....

tinki
13. feb 2012

@sisapetrigova nie, ja som z He. Aj tam som rodila. A bola som spokojná. Ja len, že som už videla tú tému, tak som myslela, že ti pomôže.

sisapetrigova
autor
13. feb 2012

@8martina ahoj a izby dalo sa vies cistota a tak?? 🙂 tak dufam ze ti vsetko dobre dopadne a jasne potom hned pis ja sa rozhodujem medzi vranovom a sacou aj jedno ma vyhody aj nevyhody aj druhe tak neviem 😒

sisapetrigova
autor
13. feb 2012

@tinki ano dakujem pekkne 🙂

8martina
13. feb 2012

@sisapetrigova ako izby tak ciste kazdy den tam chodila upratovacka....a ty si odkial kedze sa rozhodujes medzi satcou?

sisapetrigova
autor
13. feb 2012

@8martina ahoj ja som z michaloviec 🙂 takze z toho hladiska by bol lepsi vranov ale tu sacu dost chvalia, aj izby su tam pekne hoc uz som pocula aj nejake tie negativa, a vranov zatial chvalia aj mam kontakt na jednu doktorku, že je velmi dobra tak kvoli tomu sa rozhodujem ja mam termin v maji takze este mam nejaky mesiac na rozmyslenie 🙂

8martina
13. feb 2012

@sisapetrigova no tak to uz sa musis rozhodnut ty ja som sa nestazovala ked som bola hospitalizovana no uvidime ked porodim ale bude to iste malo by tam byt ok ja som sa naozaj bala ostat v nemocnici lebo tiez som pocule ze sa wela ludi stazovalo a tak ale nie ja som bola spokojna

sisapetrigova
autor
13. feb 2012

@8martina ahoj tak je clovek musi asi sam vyskusat a pri druhom budeme vediet 🙂 a vies co budes mat ci chlapcek alebo dievcatko alebo ako prekvapenie? 😉

8martina
13. feb 2012

no ano chlapceka uz nech je na svete som prvorodicka tak sa obavam porodu heheh dufam ze ho zvladnem 🙂

sisapetrigova
autor
15. feb 2012

@8martina aj ja po prvykrát 🙂 a rozmyslala si nad EPI alebo bez toho?? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre