Poškodený meniskus

vladka82
5. aug 2016

Prosím vás,zabralo vám niečo na poškodený vnútorny meniskus?Alebo pomôže jedine operácia?A aķo dlho sa lieči koleno,kedy ste môhli normalne chodiť.

adele32
5. aug 2016

@vladka82 švagrovi ho museli operovať a hradil si za operáciu v Piešťanoch tušìm vyše 300eur... Lenže mal po operácii problémy,mal to opuchnuté a zapálené.Asi dvakrát mu vyťahovali vodu z kolena.Potom rehabilitácie a do práce išiel asi po skoro 5mesiacoch

vladka82
autor
5. aug 2016

@adele32 a preco si to hradil,to nepreplaca poistovna?Fuha tak to sa mu zle hojilo a co si ho buchol ked sa mu tam potom dostala voda?

syberia
6. aug 2016

No moj manzel ma uz obe kolena po operacii meniskov....ani jednu operaciu nic neplatil...no a pn bol asi 3 mesiace ale to uz aj s rhb....chodil nornalne po mesiaci.....pri tom druhom kolene mal tiez 2 krat vodu a uzival lieky proti zapalu ale tak to je normalne ked ti niekto vrta v kolene mozu byt komplikacie ale nebolo to nic strasne....ale ak ti lekar odporuca operaciu tak chod....manzel to pri druhom kolene zanedbal a roztrhol sa mu aj krizny vaz a bola z toho dalsia operacia....nie je sa coho bat...☺

vladka82
autor
6. aug 2016

bola som u ortopeda a ten ma poslal fiziterovi,nech mi nadadi rehabky.Ale kazdy mi vravi,ze rehabky su zbytocne mam si to ist dat operovat

syberia
6. aug 2016

No ono asi zavisi aj od stupna poskodenia a ako velmi ta to obmedzuje.....

adele32
7. aug 2016

@vladka82 tusim,ze isiel ku súkromnemu lekárovi,to by som Ti musela zistiť...

vladka82
autor
7. aug 2016

ak by si bola taka laskava,moc by si mi pomohla.Dakujem

iva595
23. máj 2019
Používateľ iva595 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od iva595.

mňa tiež poškodený meniskus dosť komplikoval život. ćo mi pomohlo bolo doplnenie vitamínov Glukozamín, MSM, Chondroitín. Dobré je načítať si o tom viac info, napr aj tu v blogu https://blog.hillvital.eu/spoznate-poskodeny-meniskus/