Posunutá maternica a bolesti na pravej strane

bambulinali
11. feb 2014

Ahojte mamicky... Teraz som prisla od gyn. Bolesti mam na pravej strand dole a podbrusku ako je mocovy mechur. Dial nevedela som lekarovi uviest den poslednej ms. Pohmatal ma nahmatal si moj vajecnik ktory ma boli ako slak ale Sino mi nic nepotvrdilo iba to ze mam bolavy vajecnik vacsi mal 44mm a druhy nebolestivy 36mm. Xiadna cista na vajecniku nic... A co je najlepsie ze maternicu mam ppsunutu na pravo. Gyn. Mi povedal ze nieje tam gyn. Problem ale mna ten vajecnik boli a aj podbrusko. Vytok mam priesvytni tahavy a do toho aj biely. Ppslal ma na vysetrenie mocu a na gastro kedze mam syndrom drazdiveho čreva a pytal sa ma na zapal slepeho creva ale mna neboli slepe ale vajecnik ktory mi chytal ☹ a mam ist aj na chirurgiu ak z tej strany vsetko ok pravdepodobne nejake vzrasty. Je tu niekto krk ma nieco podobne alebo to zazil ha som zufala...

kiki68
11. feb 2014

mna by tiez napadlo to slepe crevo...ja som zase zazila opacnu situaciu, strasne som sa bala,ze mam chyteny slepak a bola to maternica...bolest presne taka aku popisujes.

kveta
11. feb 2014

@bambulinali Mne sa maternica posunula na tu stranu, kde som mala cystu na cajecniku. Proste vaha vajecnika mi stiahla maternicu na stranu. Museli mi ju operativne vyrovnat do normalnej polohy.
K vajecniku.. Skus ineho gynekologa. Je vacsi, boli.. Toto nie je zdravy stav.

bambulinali
autor
11. feb 2014

@kiki68
@kveta
Dakujem za nazory... Moj problem je pravdepodobne urologicky... Ziadne slepe crevo Aspon doktor mi ho nepotvrdil kontroval mi brucho rukou a ziadna bolest ani naznak na slepe crevo... Vysledky krvi v poriadku as ma zvyseny zapalovy proces ale ten moze byt aj z choroby ktoru som teraz prekonala. Ppsunuta maternica moze byt preto lebo naval casto palenie mechura a zapaly s tym ze po case sa vytvoria zvrasty... Zajtra si zajdem na urologiu a budem zase mudrejsia 🙂

kiki68
11. feb 2014

no dryim palce, nech to dobre dopadne a je to len prkotina 😉

bambulinali
autor
12. feb 2014

@kiki68 🙂 Dakujem za info... Trosku som zufala a premyslam Pali ma aj mechur dnes som bola odniest aj ranny moc a vraj je v poriadku... Mam douzivat ATB a ked bolesti budu pretrvavat tak potom sa to bude riesit v urologickej ambulancii... Nechapem tomu zas budem chodit ako spinava handra po doktoroch... KATASTROFA

babul83
12. feb 2014

@bambulinali a bolí ťa to stále? Lebo ja mávam tieto bolesti vtedy, keď mám ovuláciu. Popísala si aj výtok, a ten zvykne byť tiež počas ovulácie, ale to by zase gynekológ mal vedieť. Mne to trvá cca 3 dni a potom v pohode. Tiež som si dlho myslela, že slepák, ale vždy len pár dní bolo čudné. A keď sme sa začali snažiť o prvé bábo, som vlastne zistila, že práve vtedy ma to bolieva, keď mám ovuláciu. A maternicu mám tiež posunutú. Nič mi s ňou nerobili a obe tehotenstvá v poho.

bambulinali
autor
12. feb 2014

A myslia si aj na mocovy kamen... Ja som prekonala uz zapal mocovych chest ale taky ze som sa nemohla narovnat co ma tahali cesty k zemi pri moceni som plakala doslovne! Pred mesiacom ma to chytalo zas mierne tahanie ciest ale noc vazne preslo mi to po urologickom caje a silnych brusinkovych tabletkach. Neustale problemi pri moceni ze ma palil mechur... Len nerozumiem ako je mozne ze mna boli mechur na vysledky ok...

bambulinali
autor
12. feb 2014

@babul83 Ajoj zatial ano gyn. Vylucil ovulaciu vajecnik pravy mam zvacseny ale bez ovulacie(cysty)

mbendikova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz