Potenie v podpazuší

anaviky
26. apr 2017

Ahojte, prosim vas ma niekto podobnu skusenost? POtim sa v podpazusi a to hlavne ked mi je zima, ze vybehnem nie dobre oblecena aj ked na chvilocku von a uz aj citim mokro v podpazusi. Trva to snad uz aj 5rokov,vyskusala som vselico a vzdy to pomohlo len chvilkovo. Az teraz som citala,ze to moze byt aj nasledkom nejakeho ochorenia, no ja mam za posledny rok za sebou rozne odbery a vzdy vsetko ok... aj napr na stitnej som bola aj ta je vraj ok... Neviete teda niekto cim to moze byt??? Dakujem za kazdu odpoved

0silvia0
27. apr 2017

@sissy27 kúpené, potom dám vedieť, či funguje. Pôjdem presne podľa návodu.

lusy1507
27. apr 2017

@rawmamka nie vobec to nie je bolestive. Samozrejme to citis ale je to akoby mravence ked mas vies ked ti strpne ruka a potom pridu mravence. Prvy krat to vnimas najintenzivnejsie lebo telo na to nie je zvyknute ale postupne to je fajn. Sama si urcujes vysku intenzity cize kolko zvladnes tilko si das. A naozaj to nie je nic co sa neda vydrzat. Pre mna co som sa potila od puberty tak ze mi kvapkal pot z ruk a to doslova je tento pristroj vykupenie lebo konecne sa citim super a nespotena takze tych 20 minut terapie je nic oproti tomu suchemu pocitu

lilienlukacs
27. apr 2017

@anaviky Može byt mala som podobny pocit ja to pouzivam len ked sa blizi nejaka akcia a potrebujem si obliect nieco pekne. Doma nemam ani fliacik ked som v pohode. Je to skor asi zo stresu. Driclor mi zaberal ale stipal priserne.

rawmamka
27. apr 2017

@lusy1507 Díky 🙂 , našla som viaceré prístroje na iontoforézu, ty máš pravdepodobne tento http://www.electroantiperspirant.sk/iontoforeza... . Kúpila si si ten za takmer 1200 eur alebo niektorí z tých lacnejších ?

zibi
27. apr 2017

@anaviky skus jod - alebo kelp
jod riadi termoregulaciu v tele a je mozne ze ho mas nedostatok
, pripadne k tomu pi salviu

z deodorantov - dost silny je driklor ale je mozne ze ked si ho par krat das tak sa to potenie ustali..niekedy sa to preoste zvykne robit
z tych prirodnejsich je zjaja firma - maju tiez proti poteniu, celkm zabera
a este euceryn ma 72 hodinovy sprey antiperspirant

ale vyskusaj aj ten jod, pripadne prirodnu zlozku kelp
niekdy ked je vplyvom hociakych zmien v organizme porusena termoregulacia tela tak sa to zvykne robit

lusy1507
27. apr 2017

@rawmamka mam ten obycajny za 520 eur kde v baleni su adaptery na podpazusie ruky a nohy. Nez som si ho zakupila chodila som k jednej babe na terapie lebo som ho chcela najprv vyskusat a ta mala sensitive . Pre porovnanie ten jej bol naozaj citlivejsi u nej som vydrzala intenzitu 15mhr a pri mojom viac ako 6mhr nedam. Ale zasa pri mojom som sa uz pri tretej teralii nepotila a u nej to trvalo 7 terapii.

lusy1507
27. apr 2017

@rawmamka vsetky tie pristroje su od jedneho vyrobcu takze v podstate zabrat musi kazdy ci uz lacnejsi alebo drahsi. Pri tom 1200e je len vyhoda ze je komfortnejsi na pouzivanie

rawmamka
27. apr 2017

@lusy1507 Ďakujem za informácie, asi sa na to dám - ja mávam problémy v lete s podpazuším, takže musím rozmýšľať čo s čím zladiť, aby to nikto nezbadal ..... s pachom problém nemám, už dva roky používam soľný deodorant, ale máp ani ten nezbaví, len odstráni zápach, ktorý produkujú baktérie pri rozklade potu. Plus samozrejme kvalitný parfém na šiju a zápästia a vôňa je zaručená.

lusy1507
27. apr 2017

@rawmamka poznamto velmi dobre... neutralne farby aby nebolo vidno mega flaky v podpazusi a neprijemny pocit v spolocnosti. Verim ze pomoze ak uz ho kupis alebo k niekomu pojdes vyskusat