Potrebujem schudnúť 2 - 3 kg

sunsetsunrise
10. máj 2020

Ahojte baby ;)

Už som zúfalá. Potrebujem schudnúť 2 až 3 kila ( nie veľa) len ide o To, že už neviem čo robiť. Mám vyratane koľko spálim podľa metabolizmu, som v kalorickom miernom deficite, sledujem všetko zapisujem na gramaze sledujem mala hodnoty proste všetko. Nejem žiadne hlúposti ako keksíky vyprážané nič. Pijem cez 3 litre vody denne. Cvičím aj doma denne prejdem v praci aj 20 km bicyklujem tury kade čo a stále nič. Mala som aj jedálniček na mieru a ani gram. Neviete kde robím chybu;(

sabina1864
10. máj 2020

@sunsetsunrise tvoja výška a váha? Možno tam je problém, že si už chudá dosť 🙂

sunsetsunrise
autor
10. máj 2020

@sabina1864 163 cm a 53 kil. No v septembri som mala necelých 50 kil a bola som spokojná. Pribrala som od liekov ktoré mi dala kozna a od vtedy sa neviem pohnúť

wiw8
10. máj 2020

@sunsetsunrise Na tu vysku to mas super vahu, takze ani by som nevymyslala s tymi dvomi tromi kilami. Horsie by bolo keby si mala o 20kg viacej. Kamoška tak pri tejto výške pribrala na 72 kvôli liekom a to je patália snažiť sa dať to dolu, keď lieky má stále nasadené. :/

sunsetsunrise
autor
10. máj 2020

@wiw8 už ich neberiem 3 mesiace ... takže som ratala s tym ze ked mi ich kožna výsadi tak to dole pojde

andrea1235356
10. máj 2020

@sunsetsunrise Najprv sa ukludni, može to byť stres... 3 kilá hore, dole... drž sa toho čo robíš a chudni zdravo 🙂

sabina1864
10. máj 2020

@sunsetsunrise podľa BMI máš dokonca s touto váhou podvahu.. takže nepotrebuješ zhodiť ani gram.. 🙂

sunsetsunrise
autor
10. máj 2020