Poznáte dobrého gynekológa v Nitre?

kathrin6
25. jún 2010

Ahojte. Na jeseň sa znovu sťahujeme do Nitry a potrebovala by som poradiť nejakého dobrého, spoľahlivého gynekológa, ktorý je ochotný odpovedať na otázky a ktorý by nám s manželom pomohol ku bábätku, lebo sa nám akosi nedarí.
V Nitre som chodievala k MUDr. Čechovy, ktorý bohužial zomrel.
Ďakujem za odpovede

srdiecko7777777
5. jan 2014

Ahojte baby. Potrebovala by som odporučiť dobrého gynekológa v nitre.
A tiež by som chcela vedieť ako to je s poplatkami. U gynekológa som zatial ešte nebola
Takže nemám žiadne skúsenosti.
Za každú radu dopredu ďakujem.

jarus1
9. jan 2014

ja hľadám gynekologa pre 15,5 ročné dievča....máte nejaký dobrý typ na mladého gynekologa v Nitre?
ďakujem

iwilion
13. jan 2014

Hello, neviete, ci Obert berie nove pacientky este?

Vdaka.

anna_12
13. jan 2014

iwilion, zrovna dneska som tam bola, vraj par este moze zobrat, tak skus... 🙂

gt0118
3. mar 2014

Ahojte, potreboval by som odporučiť dobrého gynekológa v Nitre pre svoju ženu, ktorý ovláda aj maďarský jazyk. Ďakujem Vám vopred.

asura
16. mar 2014

Ahojte, poradte, koho si vybrat? Obert, HLavacek alebo Kovac? Som po IVF a chcem "ludsky"pristup, ktory som pri poslednej navsteve mojeho stareho gynekologa nepostrehla. preto ho chcem zmenit. mozno je vyborny odbornik, ale jeho komentare..........dakujem za radu .

viva13
19. mar 2014

Ahoj, chcem sa opýtať báb ktoré chodíte k Riškovi, posielaju predvolanie na preventívku? Pýtam sa pre moju svokru ta bola naposledy pred 9rokmi a už nechce ísť, nijako ju nevieme donútiť.Má už vyšše 60rokov, dakujem

pampuli
29. júl 2014

Ahojte baby ... chcem sa Vás spýtat ktoreho porodníka by ste mi odporučili v Nitre .. chodim doktorovi Uharčekovi ale nakolko nesmie vykonavat žiadne operacie iba v Nových zámkoch tak si ho nemožem zavlat k pôrodu :( ... a chcem sa Vás spýtat ešte ako to tam je ked chce ist manžel k porodu... dakujem Vám velmi pekne 😉

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulik280
29. júl 2014

pampuli a prečo nemoze vykonavat Uharček operacie? 😒

franck12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misdan
1. jan 2015

@zuzulik280 lebo Uharcek bol primarom v NR a udajne sa nepohodol s vedenim- ved tak to aj chodi..takze teraz operuje a rodi v NZ.

frlka
13. jan 2015

ahojte, chcem saa spytat na Dr. Oberta. Ake vysetrenia robi u seba v ambulancii? myslim: tehu sono, krv - kam treba nosit?, sono prsnikov, atd. Caka sa u neho dlho v cakarni? Plati sa za objednanie? okrem toho rocneho poplatku 30 eur?
Dakujem vopred.

didaa3
10. mar 2015

ahoj, Doktor Obert je super, sestricka super. Platis len poplatok 30 eur na rok, co je dost ako sponzorsky dar. chodim k nemu uz par rokov, som spokojna, vybavenie ma dobre, akurat nerobi sono prsnikov. Ale velkou nevyhodou u neho je, ze sa tam clovek nevie nikdy dovolat. Ked aj mam problem, vyvolavam tam vyse tyzdna. Vzdy mi povedia aby som najskor zavolala ako sa zastavim, no nikdy mi to tam nik nebere. A to volam kazdych 5 minut. Viem ze maju vela pacientiek no najprv by sa mali postarat o tie svoje. To je jedine negativnum ktore na nich mam. Inak super

domi1712
19. máj 2015

Ja som dnes volala prave MUdr. Obertovi či by ma nezobral ako novu pacientku. Sestricka mi povedala že ano tak som zvedava na jeho pristup co som citala tak je asi najlepsi odbornik v Nr aj za cenu ze sa tam plati 30 € poplatok, verim ze nam pomože k vytuženemu babatku 🙂

magoma
8. jún 2015

Zdravim, neviete ci berie mudr Obert nove pacientky?

maruska148
27. júl 2015

Neberie..aj ja som k nemu chcela ist..a sestricka mi povedala ze neberu.tak skusim ineho..ale mam pocit, ze v nitre poriadny gynekolog porodnik asi ani neni...

silvika18
6. mar 2017

ahojte. kde okrem nemocnice robia gynekologické sono?

mpg
30. máj 2017

Ktorý gynekológ má v ambulancii aj sono, počula som, že MUDr. Krjak a z tých na Klokočine?