Poznáte dobrého gynekológa v Nitre?

kathrin6
25. jún 2010

Ahojte. Na jeseň sa znovu sťahujeme do Nitry a potrebovala by som poradiť nejakého dobrého, spoľahlivého gynekológa, ktorý je ochotný odpovedať na otázky a ktorý by nám s manželom pomohol ku bábätku, lebo sa nám akosi nedarí.
V Nitre som chodievala k MUDr. Čechovy, ktorý bohužial zomrel.
Ďakujem za odpovede

catrin1
25. jún 2010

kathrin ahoj... 🙂 ja chodim krjakovi ale neodporucam ti ho..ma vela pacientok a vela zien na neho zacina nadavat,ale ja osobne s nim zlu skusenost nemam..Velmi dobry je zevraj Hlavačka co je namiesto cecha a Oberta vela zien chvali... 😉

mucinka15
25. jún 2010

ahoj, ja chodím k Hlavačkovi, ktorý je namiesto Čecha a neviem si ho vynachváliť.. nám pomohol k bábätku.. je veľmi milý, ochotný a všetko pekne vysvetlí... predtým som chodila ku Kozárovi, ale od toho som sa potom radšej odhlásila, keďže som s ním mala negatívne skúsenosti..

pikha
26. jún 2010

ahoj kathrin.. ja chodim k doktorovi Obertovi a mozem ho len a len vrele doporucit. Som dost komplikovany gynekologicky pripad a on mi v mnohom pomohol, a okrem profesnej stranky je velky pohodak 🙂 ma milu sestricku a celkove mozem len a len odporucat. neviem ale, ci este berie pacientky 🤐

cukruska1920
26. jún 2010

Katrin...ja tiez chodim k Dr. Obertovi...myslim ze lepsi doktor ani neni 😉

rebecca2006
26. jún 2010

ahojte, ja síce už v NR nebývam, ale chodila som k Dr. Ravingerovi, ambulancia na Klokočine, bola som veľmi spokojná- aj v rámci "normálnej "prevencie, aj v poradni. Ked´D som kvôli zmene bydliska prešla cca v 3M do BA, tak som bola veľmi nespokojná... Vrele doporučujem, len neviem, či je ochotný brať nové pcientky, mal toho veľa...

bublinkajasminka
26. jún 2010

@kathrin6 ja chodim k ravingerovi a som very spokojna a viem ze ak sa parom nedari v tom pomaha kozar 🙂

didiana333
27. jún 2010

Ja chodím Čellárovej a som veľmi spokojná...vždy je milá a ochotná.Asi preto,že je sukromníčka 😀 A som rada,že chodím k žene,predsa skôr pochopí babské problémy...
Ak sa vám nedarí,na to sa špecializuje myslím len Kozár.

danula.ch
27. jún 2010

Kathrin ja chodim k Obertovi a je skvely clovek aj odbornik, ma odrinaciu pri Mostnej, skvelu sestricku, pristup k pacientkam, k tomu robi este aj v nemocnici aj operuje.
Kozar je mozno dobry odbornik aby pomohol k babetku, ale inak mam s nim zle skusenosti, je naduty a arogantny, ako keby sme mali mat vsetci vystudovanu medicinu 😒

minis
28. júl 2010

skus doktor Risko v Krskanoch, alebo Ravinger na klokocine, alebo Krjak tu v centre....

karinka
28. júl 2010

Kathrin,ja taktiež mozem len vrelo odporucit doktora Adriana Oberta,je skvely,vies ta rozosmiat,velmi dobre poradit,pri porode velmi pomoct a byt oporou a je velmi milyyy,sestricku Danku jeho tiez pozna a je to velmi mila a ochotna sestricka.

lenuska20
5. sep 2010

ja tiež môžem odporučiť doktora oberta, je to velmi milý lekár so skvelý prístupom a tiež velmi milou sestričkou

dupinka
5. sep 2010

ja chodím k MUDr. Ravingerovi. Odborný a ľudský prístup zároveň, vysvetlí, poradí. Pracuje aj v nemocnici, mnohým mamičkám asistuje pri pôrode, hlavne sekcia.
A sestrička je tiež veľmi príjemná.

bosacka
17. sep 2010

Ahoj, ja teraz chodim k doktorovi Gilanovi, v ulicke oproti Tescu a som s nim spokojna. myslim ze ma fajn pristup a co sa mi paci je, ze ma vlastne sono, takze nemusim nikam chodit. Nevyhodou je system caseniek - treba tam byt velmi skoro, ked sa chces urcite dostat (zase surne pripady berie aj bez casenky, tehotne objednava a da sa objednat aj na prehliadku, ale to si treba zaplatit). porovnat to viem iba so Sirotiakom na Klokocine, ale to radsej ani neporovnavam 😒 tam som mala pocit, ze strasne otravujem, ked som sa cokolvek spytala a v podstate som ani poriadnu odpoved nedostala.

adetka
18. sep 2010

ahoj... ja chodim tiez ku Gilanovi... velmi citlivy pristup - staci ak cuknem a uz sa mi ospravedlnuje (ma 20-rocne skusenosti zo svojej praxe v nemecku)... ochotne sestricky - vzdy mi povedia ake vysetrenia mam najblizsie absolvovat... prijemna moderna cakaren, spominane sono, polohovatelne lozko... kazde vysetrenie zacina pohovorom v kancelarii s kozenym kreslom, a az potom sa ide do ambulancie...

neodsudzoval ma za to, ze sa mi nedarilo kojit... odporuci ma na akekolvek vysetrenie (moj byvaly gunnekolog v Bratislave ma odmietol poslat na toxoplazmozu po spontannom potrate - ze az po druhom, tretom)

janec79
20. sep 2010

ja sa pripajam tiez - moj gynekolog je MUDr. Krjak na Farskej ul. v centre mesta. Osobne mam len pozitivne skusenosti, dokonca zacal robit aj 3d,4d sono, takze mozem len doporucit. Problem byval v cakani, ale skor mi to pripadalo tak, ze si to sestricka nevedela zmanazovat. Vyhodou je aj to, ze ordinuje myslim do 18.00 a dokonca aj v sobotu- i ked tusim za nejaky poplatok.

bodka13
22. sep 2010

chodím k Mudr.Turbovi -som spokojná 🙂 všetko vysvetlí, má vlastné sono...len keby to čakanie nebolo také dlhé-treba si ísť skoro ráno pre časenku,ale za 10€ sa dá aj objednať 😉
...z minulosti odporúčam aj Mudr.Krjaka -chodila som k nemu,ale vtedy mal onkoambulanciu v nemocnici(pred 12 rokmi) a nemohol vypísať tehotenskú knižku tak mi vybavil dr.Turbu...teraz k dr.Krjakovi chodí moja mamina a švagrinka(dochádza z BA) a sú spokojné 🙂 ...veľkou výhodou u neho sú aj ordinačné hodiny ako píše Janec79 a má novú sestričku 😉

monkka21
22. sep 2010

ja som chodila tiez k dr cechovi bol naozaj dobry ani som nevedela,kedze uz nezijem na svk aspon viem ze s nim nemam ratat.no aledobry dr je kozar na parovciach on ma v ordinaci aj sono .moja sestra tam chodila.

palculienkastellka
22. sep 2010

ja chodim k doktorovi Obertovi a je podla mojho nazoru velmi dobry a skuseny gynekolog. ma milu sestricku, prijemne prostredie, proste sluzby na jednotku 🙂 sice momentalne byvam v Senci, gynekologa menit nechcem a radsej budem za nim cestovat 🙂

eliska1986
24. sep 2010

Ahoj,môžem ti odporučiť doktora Krjaka

miamia28
24. sep 2010

a čo MUDr. Kunský?

bebaa
28. sep 2010

A CO DOKTOR KOZAR?

sima.p
28. okt 2010

Ja Kozára neodporúčam, chodila som k nemu do ambulancie neplodných manželstiev, a nakoniec som ho vyfasovala pri mojom 2. pôrode ale správal sa hrozne. Inak chodím k dr. Cellárovej a som spokojná.

28jaja28
28. okt 2010

ja chodim ku Krjakovi,som velmi spokojna,vraj niekomu nesadol,ale ja nemožem povedať špatneho slova,vždy som mala dobru skusenost kedykolvek som tam išla a čokolvek som sa spytala,,,sestrička mala chaos,ale už je tam nova,tak je to ovela lepšie,a to že robi aj v sobotu sice za poplatok9eur,mi vyhovuje,ked mi nema kto cez tyžden postražit malu,využivam to.

olganr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
helenkasabinka
11. nov 2010

ja chodim k dr.Kunskemu a som s nim vysoko spokojna ,ma v ambulancii aj vlastne sono,co je velke plus a casenky nema,co mne tiez velmi vyhovuje takze nemusim k nemu chodit uz zavcasu rano kvoli casenkam 😉 je ochotny vzdy poradit aj,ked mu zavolam na jeho sukromny mobil,ja s nim este zle skusenosti chvalabohu nemam a som vysoko spokojna 😉

nathali
16. nov 2010

ahoj.ja chodim k dr.Kunskemu sice len pol roka ale je to najlepsi lekar co som do teraz mala hned vedel ake vysetrenia spravit a aj mi vsetko vysvetlil ze preco sa to deje takto a nie inak a ked som mu cez vikend volala koli nejakemu problemu bol ochotny a mili 🙂

alexis13
17. nov 2010

Ahoj....ja chodim do medicinskeho centra doktor Truska mozem len odporucit, velmi mily starsi pan, odpovedal na vsetulinko co som sa ho kedy opýtala, velmi jemny....a velke plus ktore mu davam je ze ma vyliecil co som chodila predtym gynekologovi ma len dopoval liekami, tento pekne vsetky vysetrenia, stery, sono, sono aj prsnikov, a nakoniec sme po vyse roka som zostala tehotna a vdacim tomu jemu....dalsia vyhoda ze mas v medicinskom centre vsetkych dolezitých doktorov gynekolog, sono prsnika, mamografia, diabetik ked si tehotna......velka spokojnost....ked nie dok.Truska robi tam este jeden tiez velmi dobry doktor 😉

gabiema
29. nov 2010

ahojte, ja chodim k doktorovi Gilanovi a Lajtmanovi...su dobrí a hlavne p.Lajtman ma mal aj pri porode v nemocnici..to bolo super

reisi
29. nov 2010

odporucam tiez dr. Oberta. Je vynikajuci a jeho sestricka uzasna.

matulka82
30. jan 2011

Ja chodim uz roky k dr.Cellarovej ,nemam s kym porovnat,ale som spokojna.Zachranila mi obe tehu pred predcasnym porodom,co mi vsak vadi je,ze pri preventivkach nevysetruje prsniky..V oblasti komunikacie som s nou nemala (zatial🙂 ) problem... a vyhovuje mi zensky pristup 😉