Poznáte dobrého kožného lekára v Bratislave?

marija
17. nov 2008

Ahojte kocky, neviete mi niektora poradit dobreho kozneho lekara v BA, ku ktoremu sa mozem objednat aj individualne (za poplatok) bez sprievodneho papiera od praktickeho lekara? Moj kozny problem sa tyka bradavky a dvorca a gynekolog mi k tomu nepovedal nic a nelepsi sa to... naopak, je to coraz horsie... dakujem

bibula
17. nov 2008

😒 no podla mna to je zalezitost gynekologa. 😖 😕

marija
autor
17. nov 2008

bibula, to som si myslela aj ja. Ukazala som mu, to povedal mi, ze to nie je zapal a ze mam skusit kalciovu mast... no po tej sa mi hned na dalsi den sfarbil dvorec do bordova a straaaaaasne ma to svrbelo... uz som si ju radsej nedavala ;( tak som chcela skusi, mozno kozny poradi nieco ine...

dadulik
17. nov 2008

marija, vo fakultnej nemocnici na mickievicke su dobry kozni lekari, len neviem, ci treba listo od obvodaka.
Skus pozriet na webe ich stranku, su tam aj tel., tak si prip. niekoho vyber a zavolaj.

marija
autor
17. nov 2008

dadulik vdaka, idem to omrknut ;) za pokus nic nedam, lebo uz neviem existovat...

evaviki
18. nov 2008

Marija, suhlasim s Dadulik, aj ja som tam chodila k doktorke Rasochovej a bola som maximalne spokojna..

valka
18. nov 2008

ahoj, bubaaca je kozna lekarka...ozvi sa jej do IP, je z petrzalky, myslim... 😉 lekari inak velmi neradi beru bez listka, lebo im to nepreplati poistovna...

misicka455
18. nov 2008

Bych změnila gyndaře 😉

sirinka
18. nov 2008

marija iste je lepsi kozni ako gyn... ale bez sprievodneho listka ta zoberie iba sukromny, co si u neho vacsinou hradis vsetko sama...zakon je zakon 😒 poslem ti jednu adresu cez IP, je to ale trochu mimo Ba, takze iba ked mas auto...

martinex
17. feb 2010

ahojte...
neviete mi niekto poradit dobreho kozneho v BA,ale tak aby som tam v pohode zaparkovala? Maly ma na hlavicke hemangiom a mame aj listok od nasej destskej lekarky.
Dakujem

stanah
17. feb 2010

pozri na internete Dermason- kožná lekárka je v pohode, a všetko nám predpísala na recept, doplácali sme minimum a fakt aj príjemné prostredie

martinex
17. feb 2010

dakujem 😉

jajka12
8. jún 2011

ahojte, máte niekto dobré skúsenosti s konkrétnym dermatológom v BA? Malá má problémovú pleť, videli ju už dve kožiarky, ich postupy boli odlišné no problém dcérky nevyriešila ani jedna ..... vopred ďakujem za odporúčania.

sirinka
8. jún 2011
droby
11. máj 2012

ahojte, neviete nahodou poradit dobreho detskeho kozneho v BA?

kaby
4. jan 2013

ahojte, prosím vie mi niekto poradit fakt dobreho kožného lekara v BA a okolí, ktorý aj zistuje príciny a nelieci metodou pokus-omyl? dakujem za odpovede...

luna79
18. sep 2013

ahojte, moje najlepsie skusenosti su s doktorom hegyim, su dvaja jeden otec na kramaroch robi detske kozne ale ma aj sikovneho syna ten je v sukromnej ambulancii, da sa objednat kedy chcete a ma skusenosti aj vybavenie.

rainee
28. jan 2018

Ahojte,tiež hľadám nejakého šikovného kožného lekára v BA pre dospelých. Čo som pozerala väčšinou sú len na súkr.klinikách a za vyšetrenie sa dosť platí ☹️

nellita
28. jan 2018

@rainee ja mam dobre skusenosti s MUDr.Dubcekovou na Zaporozskej,robi s poisťovňami Dovera,VZP,Union za poplatok ale osetri. Ja som platila kedze mam Union cca 20 eur za vyšetrenie.

jaroslava1992
12. nov 2018

@nellita môžem sa spýtať - rieši MUDr. Dubčeková aj problém s nadmerným vypadávaním vlasov? Ak áno, objednala by som sa k nej 🙂 Ďakujem.

nellita
12. nov 2018

@jaroslava1992 tak to neviem ale tekefonicky sa da opýtať sestričky,je strašne ochotna

rainee
12. nov 2018

@jaroslava1992 áno, ja som u nej bola práve s týmto problemom, pomohla mi. Dubcekovu odporucam.