Poznáte gynekologičku Fellnerovú v Bratislave?

lylli02
30. mar 2013

Ahojte 🙂 zaujímalo by ma aké máte skúsenosti s MUDr. Fellnerovou, kedy ordinuje (čo som pozerala na internete, tak som našla rôzne časy a aj dni kedy by mala ordinovať, tak mám v tom trochu chaos), či sa u nej niečo platí, aké je vybavenie ambulancie, aká je k pacientkám a pod. Ďakujem

lylli02
autor
4. apr 2013

nikto ju nepoznáte?

bambala
17. apr 2014

tiež by ma zaujímalo 🙂

luslus
17. apr 2014

@lylli02 je to naj dr aku som kedy mala. ordinuje stredu a stvrtok od 9:30 ale neviem dokedy lebo na stranke maju zle casy. plati sa u nej 10e za objednanie. inak nic viac pokial nechces nejake nadstandardne vysetrenia. a obcas robi aj utorok, vtedy sa neobjednava a teda ani neplati. ale pokial by si tam chcela ist utorok tak tam zavolaj a spytaj sa sestricky ktora dr robi 🙂

luslus
17. apr 2014

@luslus a v ambulancii ma vsetko, moderne vybavena

luslus
17. apr 2014
bambala
17. apr 2014

@luslus berie aj nové pacientky ? je vlastne sukromna ci statna ? nejaky vstupny poplatok ?

luslus
17. apr 2014

@bambala berie nove pacientky, je to sukromna ambulancia, ktora ma zmluvu s poistovnami, neplati sa ziaden poplatok. Vlastne tam pracuju 3 dr, v pondelok jedna taka mlada, v utorok fellnerova alebo vanickova, streda stvrtok fellnerova a piatok vanickova (alebo pondelok a piatok naopak, uz si to nepamatam). u tych 2 dr. sa neplati , neobjednava, iba u fellnerovej

majka99999
17. apr 2014

@bambala berie aj nove pacientky, vstupny poplatok nie je. Ordinuje vselijako, ked si vybavis prestup, tak sa objednaj, rataj tak 3 tyzdne az mesiac.

bambala
17. apr 2014

@majka99999
@luslus teda toto hej ? http://www.femmesro.sk/ plati ta adresa ? 🙂

luslus
17. apr 2014

@bambala ano tato webka ale tie ordinacne hodiny neplatia

bambala
17. apr 2014

@luslus okej dakujem moc 🙂

majka99999
17. apr 2014

@bambala ano, je to na Zaporozskej, oproti policajtom, zastavka 88 nedaleko. Najskor si zavolaj a informuj sa. 🙂 Ak uz gynekologa mas, budes potrebovat papier na prestup.

bambala
17. apr 2014

@majka99999 kartu si pytam ja od svojho povodneho doktora ? niektory kartu vypytaju rovno za mna ...

majka99999
17. apr 2014

@bambala no, ja som si bola pre papier a s tym treba ist za povodnym doktorom. Moze ti kartu dat alebo posle. Moja byvala to dala manzelovi, vsak co bude minat, aby to poslala v ramci BA.

bambala
20. jún 2014

neviete nahodou, kolko stoji u dr. fellnerovej 3D ultrazvuk ? na stranke nemaju cennik ... dakovala 😎