Dobrý očný lekár pre dospelých v Bratislave

adinka003
20. nov 2017

Ahojte prosim neviete mi poradit nejakeho dobreho odbornika ocneho lekara?manzel mal uraz operovali ho v BB ked isiel na operaciu videl dobre aj na to ze mal v oku kus zeliezka no po operacii na oko zle vidi a vraj sa z tym uz nic neda robit.je s toho nestastny a chcel by skusit niekoho ineho.dakujem za vsetky rady.😔

vanesa777
20. nov 2017

Adinka v BB prof. Izak. Ak nie on, potom neviem kto. V BA som v Ruzinovskej nemocnici presla vsetkymi tymi "odbornikmi". Cele zle....jedine Izaka napadlo patrat po pricine mojho problemu, v BA som bola len dalsi kus....hoci sa s mojim problemom este nestretli, odbili ma len nejakymi liekmi a potom ze zvykaj si ze poriadne nevidis.....

adinka003
autor
20. nov 2017

Dakujem vanesa777 za odpoved,no do BB chodi na kontroly tam ked ide je vždy iný lekár v ordinácii,tak mmožno aj o ho ošetroval tam mu tiež tak že s tým sa už nič nedá robit,tak možo skusime ešte v tých sukromných centrách.Dakujem:kissing_heart:

vanesa777
21. nov 2017

Adinka, profesor Izák má svoju súkromnú kliniku, nemyslím, že ste sa s ním stretli. K nemu sa objednáva a samozrejme platí. Keď nepomôže, aspoň je človek milo prekvapený z toho prístupu 🙂 Držím palce...

adinka003
autor
22. nov 2017

Ano dakujem dnes som tam volala a uz som manzela objednala na januar....dakujem velmi pekne😉😘

vanesa777
25. nov 2017

@adinka003 Držím palce 🙂

adinka003
autor
25. nov 2017

dakujem😍