Poznáte účinný spôsob ako sa zbavím bolenia hrdla?

tamia
7. feb 2008

ahoj,

nepoznáte nejaký účinný spôsob ako sa zbavím bolenia hrdla? Či už nejaké účinné cmúlacie cukríky alebo hocičo iné.... Mala som chrípku a belosť hrdla mi zostala už zopár týždňov.

mersedesa
7. feb 2008

septisan,ja sa vzdy obraciam na ne.možu aj kojace a tehotne.dezinfikuju hrdlo,ja si zvyknem dat ked idem spat,necham si to rozpuštat a rano mi je ovela lepšie.za take dva tri dni(zaleži v akom je to rozsahu) by to malo prejst.ale ked to maš už tak dlho mala by si ist aj k lekarovi,aby to nevyustilo do niečoho horšieho 😉

l.i.l.a.
7. feb 2008

mne pomáha stará dobrá vincentka - vykloktať. je to bezpečné.

magg
7. feb 2008

skus homeogene alebo homeovox, homeopatika, nam zaberaju 😉

jajka38
7. feb 2008

Skus homeogene alebo anginheel-rozpis podavania je v krabičke

lul
7. feb 2008

ja odporucam salviu. ja mam susenu zo zahradky, ale da sa kupit aj v lekarni. uvaris odvar, nechas vychladnut a klokces. ak nechces kloktat, mozes aj pit ako normalny caj. skus - je to absolutne bezpecne aj ucinne
cukriky odporucam Tantum verde.

julia225
7. feb 2008

tami, mne to po jednej nestastnej chripke ostalo chronicke, staci ze si dam dva glgy coly a mam to zas.... 😒 nepomaha mi uz nic....

wladka
7. feb 2008

tantum verde v spreji 😉 ..mne ten pomohol, cukriky,a kapecky su slabe na mna..

vcera ma tiez hrdlo bolelo, ale neodolala som McFlurry z mcdonaldu.. tak som si dopriala zmrzku.. a veru preslo to..ale asi je to nahoda 😀

lidka619
7. feb 2008

cukríky anticol - tie najsilnejšie čierne, aspon 2 šúločky vycmúľať - nám to vždy zaberie 😉 , a hrdlo obaliť nejakou šatkou, aby sa poriadne vyhrialo 🙂 🙂 🙂

mimomo
18. apr 2008

Ja používam Propolky,alebo Homeogenne.Som alergička takže šalviu na kloktanie nepoužívam,lebo sa mi hrozne vysypalo hrdlo.

jejke
19. apr 2008

Odporúčam Florsalmin sprej alebo kloktadlo, je neškodný, šalvia:babské ucho 😀 http://www.edusan.cz/dom_lek/lieky_zobr.php?id=336

liliandax
19. apr 2008

ja pouzivam Strepfen, pastilky na cmulanie 🙂 .. mne vzdy pomozu 😉

princeznicka.
19. apr 2008

najlepsie na bolesti hrdla je spray Jox-ale nech ho nepouziva ten,kto ma alergiu na jod! a cmulacie tabletky Orofar-ten je aj v sprayovej forme.

dadulka19
19. apr 2008

Homeogene 😉

elfa
19. apr 2008

Cmulat strucik cesnaku. Zarucene.... 😉

ingulka
8. sep 2009

cmulat strucik cesnaku ??? to sa da ??? 😖

zfidorka
8. sep 2009

mne minule pomohlo cmulat kusok zazvoru... aj ked to dost stipe 🙂

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dewyn
8. apr 2013

najlepsie na hrdlo je propolisova tinktura. za 1 den je po bolesti.