Práca z domu a dentálna hygiena

nicky221
31. jan 2021

Ahojte, zaujimalo by ma, či keď pôjdem počas home office na dentálnu hygienu, treba mi potvrdenie o LV?

petamich
31. jan 2021

@nicky221 no zalezi od toho, ci si len na hodku odskocis ale inak si "odrobis svoje" alebo si chces napr. cerpat 1/2 dna LV, ak prve tak netreba, ak druhe tak treba 🙂

nicky221
autor
31. jan 2021

@petamich Tak len na tú hygienu by som rada. Inak pracujem normálne doma od 07:30/15:00. Aj má zaujíma či zamestnávateľ dodatočne zistí, že som bola na DG. Ďakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
31. jan 2021

@nicky221 ja si teraz cez home office dam blocker do kalendara na 1-1.5 hodky, nech mi tam neda nikto ziadne stretnutie a odbehnem si k lekarovi a potom nadrobim, neviem aku mas pracu, ak musis byt nonstop na telefone alebo mas fixny pracovny cas, ktory musis odrobit tak by som sa radsej informovala alebo si dala LV, zistit to zrejme nema ako ak si nedas LV ale vravim, netusim aku mas pracu, ci ti zrovna vtedy moze volat alebo pisat atd.

vollino5
31. jan 2021

Normálne by som sa dohodol so sefom, že na cca2 hodky idem k zubarke, že nech odomna nič nechce, ale tie 2h si dorobím neskôr, buď ten den alebo porptípade si to nejako rozdelím .... ak je sef normálny, tak to pochopí