Praktický lekár pre dospelých. Kde ísť v Bratislave?

janetka
1. okt 2008

Ahojte, neviete mi pls poradit vseobecneho lekara pre dospelych v BA? Nejakeho promptneho, sukromneho, kde sa da objednat telefonicky na urcitu hodinu.... dakujem

bubu119
10. jan 2019

@rainee ahoj, ku p. Donovalovej chodim ja. Prave som sa sem prihlasila a prechadzam touto diskusiou, lebo od nej chcem odist a dufala som, ze tu najdem odpoved na otazku kam..... Donovalka tam skoro nikdy nie je. Vzdy choroba, dovolenka, alebo len na dverach oznam ze ordinuje iba do 12. To je u nej najvacsi problem. A volat tam ani neskusaj, telefon nikdy nezdviha. V septembri som ku nej prisla ze sa chcem objednat na preventivnu, povedala ze mam prist v novembri. Tak som prisla zac. decembra a zase mi povedala ze mam prist vo februari......

rainee
10. jan 2019

@bubu119 tá má tuším nevzala. Chodím k Lazar, zatiaľ ok.

angelinja
23. jan 2019

baby ja chodim k bacikovej a chcem odist po tom co nezistila anginu poridnu, to bol uz treti preslap co mala a mylim ze staci..aj ked som sa dotazovala a codila k nej viackrat..jedine co bere do uvahy je stale to blbe CRP co nic neznamena,,,su ludia proste ktori maju bakt. a nemaju CRP hned zvysene a to mi potvrdil lekar na infekcnom..ano ked ma uz niekto prasknute crevo jasne ze CRP je vysoke..to bol priiklad...ja som zas niekedy lutovala zee som nesla k donovalke..ta sa mi zda sikovnejsia...takze ta Lazar je ok?a je starsia ci mladsia,je pravda ze ja mam stale nieco..ale bohuzial su ludia ktori sa nekazu u lekara tridsat rokov a su ludia ktori ano..a neznamena to ze su hypochoondri..ale toto bolo jasnee, krcny rovno naordinoval lieky a bol zhrozeny..
@rainee
@bubu119

rainee
23. jan 2019

@angelinja je mladšia a aspoň je ochotná porobiť a poslať na vyšetrenia, predpísať lieky. V porovnaní s ostatnými dr mi príde ešte najlepšia. Ja bohužiaľ tiež stále niečo zdravotné riešim tak som potrebovala daku normálnu dr čo hneď neodpinka človeka. Tiež mam vždy crp ok a pritom som chorá aj 3tyzdne s riadnym virusom dokonca mi raz zistili aj chlamýdie ale až pri podrobnom vysetreni čo sa bežne nerobi. Predtym som mala dr čo sa somnou ani nebavila keď bolo crp v norme 🙄

angelinja
23. jan 2019

@rainee anonehovorim ved preto vaham..lebo zohnat dobreho dr je na nervy...ano viem ze som tam jak na klaviri ale ked clovek naozaj hovori ze toto proste je horsie ako si ona mysli atd...a proste nechcem o tom hovorit ale az sem to nemuselo dojst.., ano posle sak ale to niekedy sa mi zda ze radsej posle aby mala pokoj a zodpovednost na inych..ano chapem aj to ona je kryta..lenze teraz behaj zhanaj doktorov ked surne potrebujes a vsade ta odpinkaju chapes?a on by to vyriesila predpisanim lieku ktory ale si neni ista ci ho ma dat...

ajaja36
29. jan 2019

ja sa aktualne neviem rozhodnut medzi dr Lazar a Eftimovou. Dostu ludi je s Eftimovou nespokojnych... U dr. Lazar je cca aka cakacia doba v cakarni ked clovek ochorie? Prip. ma nejaky objednavkovy system?

skaska
29. jan 2019

@ajaja36 už som u nej dlho nebola, no väčšinou mala prázdnu čakáreň.

angelinja
13. nov 2019

@rainee prosim ta aku si mala tu zlu?dkaujem...

angelinja
13. nov 2019

@ajaja36 ahoj ako si natom s tou lazar?

rainee
13. nov 2019

@angelinja eftimova bola strašná. Ani omelka nie je ktovie čo. Ta lazar je milá no všetci po pretovej a buzekovi čo prestali ordinovať sa presunuli k nej takže je tam teraz hrozne ľudí . Z toho čo je na stredisku je asi najlepšia. Aj recepty rieši mailom stačí napísať a veľa veci vybaví šikovná sestrička

angelinja
13. nov 2019

@rainee a vilcekova nevies?o tej lazar tu jedna baba -neviem kde uz cely den kukam o lekaroch..pisala ze nevedela vraj urcit pasovy opar..kolko ma asi rokov nevies?

rainee
13. nov 2019

@angelinja no nenavyberas si. Jedno horšie ako druhe títo praktickí lekári. Potom už len dáke sukr.centrum skús. Ona je mladšia tak okolo 45r tipujem. Vilcekovu nepoznám. Pozri recenzie na nete

angelinja
13. nov 2019

@rainee a ešte že ty kam vlastne chodíš?už som domotana

angelinja
13. nov 2019

@rainee a ak sa mozem este spytat tak aj bere sama odbery alebo posle niekomu a ma tam CRP test?

angelinja
13. nov 2019

@rainee dakujem za odpovede

rainee
13. nov 2019

@angelinja dr lazar chodím. Krv berie sestra

angelinja
13. nov 2019

@rainee 🙂 jasne sestra ale ze ci zada ze ide brat krv alebo sa ju musi prehovarat aby nieco podnikla...

nikolajka2
8. jún 2021

ahojte- viete poradit praktickeho sikovneho lekara/lekarku v Ruzinove? Moja terajsia je maximalne neflexibilna, pocas Covid obdobia, nikoho nepusti k sebe, vsetko riesi telefonom, max. pride vysetrit pacienta na ulici pred cakaren ( ale to je stav ,ked uz ste polomrtvy). Vdaka za vsetky napady/podnety.