Praktický lekár pre dospelých. Kde ísť v Bratislave?

janetka
1. okt 2008

Ahojte, neviete mi pls poradit vseobecneho lekara pre dospelych v BA? Nejakeho promptneho, sukromneho, kde sa da objednat telefonicky na urcitu hodinu.... dakujem

janaj15
1. okt 2008

medicalcare

ooo
1. okt 2008

janetka - a musi byt sukraomny? ja som teraz prestupila k Hlavatemu, je v poliklinike Mytna

janetka
autor
1. okt 2008

janaj: mas nejake skusenosti s nimi?

titkovamiriam
1. okt 2008

medifera

emjee
1. okt 2008

hlavaty 😉

monkula
1. okt 2008

ja chodím do Ružinovskej nemocnice, Mudr. Martišíková Janka.... je skvelá... 😉
A dnes ŤZa už každý lekár za poplatok objedná a zoberie v určitú hodinu...

ikke
9. sep 2009

livinka97 • Včera o 22:20
Ahojte, rada by som zmenila vseobecneho lekara, byvam v Bratislave, najlepsie by bolo ho/ju mat niekde v Ba- Nove mesto, Ruzinov, Petrzalka... napiste mi svoje skusenosti, budem velmi vdacna🙂

bibula
9. sep 2009

vyborna je dr.nagyova-sidli v biskupiciach ,ktore sa maju rusit,takze pojde asi niekam inam....no je skvela.aj ako clovek....moj muco k nej chodi,aj zopar mojich kamosov

livinka97
11. sep 2009

No taak zeny, to naozaj ziadna nemate co povedat na svojho praktickeho lekara?

tweetinkapp
20. júl 2010

Nema nahodou niekto skusenost s praktickym lekarom na poliklinike Líščie údolie, pripadne niekde v Karlovke? 😕

zuzkat1
28. júl 2010

ahojte nepoznate nahodou dobreho dr na strecnianskej?

lucianna1312
28. júl 2010

@zuzkat1 Ahoj tiez hladam nejakeho doktora na strecnianskej

zuzkat1
28. júl 2010

@lucianna1312 no my sme sli na nahodu a na nete sme pozreli..jedina co tam mala foto bola tomasovitsova tak sme sli k nej ..na foto vyzerala sympaticky... sice dnes som sa tu len pytala na dr a dost rychlo som aj riesila ale potrebujeme surne a tam co sme teraz je to hroza... bola mila a vzala mna aj mm ale ze aka je to dr to zatial neviem🙂

natashkaa
25. jan 2011

aj ja hladam v okoli Ruzinova

supi
4. feb 2011

ahojte nepoznate niekto MUDr. Eftimova Patriciu, Strecnianska poliklinika??? Hladam nejaku dobru Dr., aj ked najlepsie by bolo v okoli Ruzinova...

jankaku
8. feb 2011

no teda aj mna by zaujimalo odporucania na nejakeho dobreho praktickeho lekara pre dospelych na strecnianskej.

katkaajurko
18. júl 2011

nevie niekto odporucit dobreho lekara v Ruzinove? alebo referencie na niektoreho z lekarov pre dospelych v Procare Daxnerove namestie??

alicka7
23. jan 2012

Ahojte, neviete poradit dobreho vseobecneho lekara pre dospelych v BA - Nove Mesto, Trnavka alebo Ružinov? Dakujem.

bibi78
7. nov 2012

Tak ziadne mamicky nechodia do Ruzinova, Noveho Mesta k dobrym doktorom? Ja som momentne tehu a kosi ma nejaky virus dost seriozne. Mate skusenosti s Andreou Luksicovou z Almedi?

mia551
14. jan 2013

Neviete mi prosim odporucit nejakeho dobreho vseob. lekara pre dospelych, idealne rača, nové mesto a okolie... dakujem pekne 🙂

beethoven
15. jan 2013

@mia551 , ahoj, neviem tie poradit konkretneho lekara, ale v tvojom okoli sa nachadzaju napriklad tito lekari http://www.navstevalekara.sk/lekari/prakticky-l... hadam ti to aspon trochu pomoze.

rainee
7. feb 2013

ahojte, nechodite nietko k dr. eftimovej alebo kondasovej na strecnianskej?

rainee
27. mar 2013

@zuzkat1
@lucianna1312
@supi
@jankaku ahojte baby, nechodite niektora na ZS strecnianska k dr. kondasovej, eftimovej alebo okolycaniovej? ak ano zaujimali by ma vase skusenosti s nimi, hodnotenia maju inak celkom dobre a ja by som chcela zmenit lekarku, dakujem.

zuzkat1
27. mar 2013

@rainee no ja som zapisana u tomasovitsovej ale este som u nej nebola

layla
28. mar 2013

ahojte, mate niektora skusenost s dr. Pleskovou? Robí na šustekovej v petržalke...

demo
28. mar 2013

@layla Plšeková?

layla
28. mar 2013

@demo ano 🙂

demo
28. mar 2013

tak naozaj neodporucam 🙂

lakocinka4
31. mar 2013

@demo a vies o nejakom lepsom lekarovi v Petrzalke? Lebo tiez zhanam...

demo
31. mar 2013

@lakocinka4 nie, bohuzial ti neviem poradit. my sme teraz uz v inej casti BA.